Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dukascopy?
    Látod, ezért kérdőjelezem meg az ECN- létjogosultságát a kis-számlával kereskedőknél.
    Ha elolvastad a Ducas azt irja, hogy összegyűjti a kicsiket, aztán tolja a piacra. Rajta kívül mondhatnék egy halom brokert aki mikrolotokkal ECN-t ajánl. A Ducas magyarázata ha nem gondolsz bele a technikai részletekbe, akkor teljesen kielégítő. De ha belegondolsz, akkor már elgondolkodtató. Több leírás szerint a bankközi Lot 500ezer egység. Tehát ha neked van egy AUDNZD 0.01-es pozid, akkor abból elég sokat kell begyűjteni azon az áron (5 digitig!), hogy bármilyen ordered teljesüljön.
    Ezzel pár éve még mindenki tisztában volt. Nagy öröm volt, mikor először lehetett 250ezres pozit kötni brokernél. Most mindenkinek természetes, hogy az 1000 dolláros pozijáért összevesznek a bankközin, hogy ki teljesítse jobb áron. Ez kb annyira hiteles, mintha rendelsz egy kávét egy kocsmában és rómából küldik gyorspostával a 150 forintodért, ráadásul 10 percen belül meg is kapod.
    Az is lehet persze, hogy minden megváltozott és ma már a Bank of America is 1000 dolláros pozikat ad-vesz, tekintettel a kisjátékosokra.

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ezzel pár éve még mindenki tisztában volt. Nagy öröm volt, mikor először lehetett 250ezres pozit kötni brokernél. Most mindenkinek természetes, hogy az 1000 dolláros pozijáért összevesznek a bankközin, hogy ki teljesítse jobb áron. Ez kb annyira hiteles, mintha rendelsz egy kávét egy kocsmában és rómából küldik gyorspostával a 150 forintodért, ráadásul 10 percen belül meg is kapod.
      Az is lehet persze, hogy minden megváltozott és ma már a Bank of America is 1000 dolláros pozikat ad-vesz, tekintettel a kisjátékosokra.
      Tetszik a hasonlat! Nagyon találó!
      A Bank of America - Merrill Lynch nem változtatott stratégiát de a tobbi sem (Citi, UBS, Deutsche Bank stb.) Ha így lesz szólok!

Hozzászólás

• Tegnap belefutottam egy hibaba, mikozben irtam az egyik robotomat, megpedig, hogy a Pepperstone pozinyitasomat folyamatosan visszadobja SL hibaval (130). Leellenoriztem manualisan, es nem engedi nyitaskor beallitani az SL/TP -t. Irtam nekik es az alabbi a valasz lenyege:

"Thank you for your inquiry. When setting your SL/TP please ensure you are placing them at least 2pips (20 points) from the market price. Additionally, as we are an ECN provider you can only set these parameters after you have opened the trade."

Chaten i beszeltunk, onnan:
        "We use market execution since we are an ECN
        which means SL must be entered after order
        is executed in the market"

Szeretnem ha leirnatok velemenyeteket, marmint ami az ECN es SL kapcsolatarol, hatterrol stb. Mas ECN brokereknel ez hogy van?

Hozzászólás

• barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mas ECN brokereknel ez hogy van?
          Igen, így van az ECN-eknél. Ha megvan a ticket-ed, akkor tedd be csak a stopot!

A valódi háttérre több magyarázat is van. De mint említettem, mivel a valóságot nem ismerjük és sosem tudjuk meg, ezért tök lényegtelenek...:-(

Hozzászólás

• Zoltán ha küldenék egy spreadrecorder scriptet, megtennéd hogy felteszed egy Iron fx ecn számlára eurusd , gbpusd párokra? Minden ticket rögzít, a logfájlt szeretném megnézni.

Hozzászólás

• ismertek olyan brókercéget, ahol megy a Paypal befizetés, majd ugyanazt a pénzt ki lehet kérni Moneybookers-re?

Hozzászólás

ismertek olyan brókercéget, ahol megy a Paypal befizetés, majd ugyanazt a pénzt ki lehet kérni Moneybookers-re?
                Fxpro-nál van mindkét fizetési lehetőség, kérdezz rá, nincs-e valamilyen egyéb korlátozás.

Hozzászólás

• köszi! rákérdezek

eToro-tól kaptam választ:
                  Due to Forex Market regulations our broker is obliged to adhere, we reserve the right to process your withdrawal request via the original payment method used when initially funding the account.

You may, however, request a refund to a different means of payment and we will do our best to honor your request.

1 órán belül vasárnap

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha azt várod hogy kezdjek rosszakat mondani a Dukascopy-ról, az nem fog megtortenni.
                    Bocs de én nem azért jottem ide hogy mas cégek szennyesét kiteregessem.

Vannak mások akik szívesen elmodják a saját tapasztalataikat! http://forum.tozsde.hu/brokercegek/463-dukascopy-3.html
                    Ez a hozzászólás azért eléggé kétértelmű lett: nincs mit kiteregetni, vagy csak nem áll szándékodban megtenni? Az emlegetett topicban negatívumot nemigen lehet olvasni róluk, úgyhogy szívesen látnám a véleményedet.

Hozzászólás

• Jelenleg az AdmiralMarkets brókercégnél vagyok. Meg vagyok vele elégedve, de tekintgetek másfele is. Nem azért mert valami problémám lenne velük, hanem azért mert olyan brókercéget keresek ahol a robotjaim még ennél is jobban teljesítenének. Valaki jártas ebben a témában és tud ajánlani olyat amin szépen futnak a robotok? Én a Megadroidot és a WallStreet-et futtatom.
                      Válaszotok előre is köszönöm!

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Fxpro-nál van mindkét fizetési lehetőség, kérdezz rá, nincs-e valamilyen egyéb korlátozás.
                        Sajnos visszaírták, hogy csak oda tesznek ki pénzt, ahonnan bejött. Ha több helyről is jött be, akkor előbb kiraknak mindenhova annyit, amennyi bejött, és utána lehet rendelkezni a többiről.

Egyetlen egy brókert találtam, ahol megy paypal, és mb is, és nincs korlátozás. De felhívták a figyelmemet, hogy kereskednem kell, hogy ne legyen ki-befizetési korlátozás. (gondolom bróker jutalék nélkül nem szívesen állják a ki-beutalgatás költségét)
                        fxclearing.ca
                        De nekik már a honlapjuk se túl bizalomgerjesztő. Tudtok róluk valamit?

Hozzászólás

fxclearing.ca
                          De nekik már a honlapjuk se túl bizalomgerjesztő. Tudtok róluk valamit?
                          Én mostanában itt kezdem az informálódást: http://www.forexpeacearmy.com/ Search, ratings, reviews.

Alapvetően fórum, és a népek persze adnak mindenkinek hideget és meleget is, osztanak 1-est és 5-öst, de a moderátorok jelzik pl. ha sok gyanús pozitív vagy negatív szavazat jön egyszerre, úgyhogy picit értelmesebb mederbe van terelve az egész, és a jobb brókerekről már a sok hozzászólás miatt is ki tud alakulni egy tisztább kép.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zoltán ha küldenék egy spreadrecorder scriptet, megtennéd hogy felteszed egy Iron fx ecn számlára eurusd , gbpusd párokra? Minden ticket rögzít, a logfájlt szeretném megnézni.
                            Szia!

Nagyon szívesen megtenném de nincs hozzáférésem semelyik ugyfélszámlához!
                            Gondolom demóra meg nem akarod feltenni!

Ha nagyon érdekelne a dolog esetleg megkérdezem 1-2 ugyfelem akinek ECN számlája van nálunk hogy megadhatom-e az o elérhetoséguket neked! Ha hozzájárulnak akkor veluk megbeszéled a dolgot!

De ehhez neked is komolyan kell gondolnod a kereskedést az IronFX-el.

Hozzászólás

• PierP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez a hozzászólás azért eléggé kétértelmű lett: nincs mit kiteregetni, vagy csak nem áll szándékodban megtenni? Az emlegetett topicban negatívumot nemigen lehet olvasni róluk, úgyhogy szívesen látnám a véleményedet.
                              Mit szeretnél tudni róluk?
                              Tudok mondani sok mindent de tényleg csak priviben, mert nem akarom hogy azt mondják hogy rontom a hiteluket!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szia!

Nagyon szívesen megtenném de nincs hozzáférésem semelyik ugyfélszámlához!
                                Gondolom demóra meg nem akarod feltenni!

Ha nagyon érdekelne a dolog esetleg megkérdezem 1-2 ugyfelem akinek ECN számlája van nálunk hogy megadhatom-e az o elérhetoséguket neked! Ha hozzájárulnak akkor veluk megbeszéled a dolgot!

De ehhez neked is komolyan kell gondolnod a kereskedést az IronFX-el.
                                Gondoltam felteszed a saját ironfx ecn - számládra hiszen nyilván Te magad is ezen kereskedsz, mivel annyira jó.
                                Azért reklámozod nekünk mert maximálisan meg vagy elégedve vele.
                                Megbocsáss de ez most már nekem is kezd kínossá válni

Hozzászólás

Working...
                                X