Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• C@maro
    válaszolt
    007_Ügynök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a Strategon Zrt-nél kereskedem! Ha vesztő a trédem akkor ingyen kötöttem! Csak akkor kell fizetni ha nyerő az ügylet! Van brókeri segítség stb.. Jók a srácok!
    2 napja próbálgatom a demojukat.. Amiről te beszélsz, hogy ha vesztő a tréded... az nem ugy van. Ha vesztesz, akkor elbuktad a pénzed... DE esetleg nem számolnak fel érte JUTALÉKOT, amit fizetned kell minden 1es tétért.
    mikro: 0,1 kötésegység = 0,12 $ .... igy tovább 0,14 kötésegységig aztán
    1 kötésegység = 1,2 $
    2 kötésegység = 2,4 $ .......s igy tovább 8 kötésegységig

Tehát ha kötöttem 200 tétet 2 nap alatt, akkor ők mindenhogy kerestek rajtam. Márpedig itt olyan keveset lehet keresni, hogy joo ha a jutalékot kigazdálkodod.
    Továbbá az a bajom, hogy nem tudom mit mennyiért veszek. Nem találtam listát, csak akkor látom, hogy mennyi a letét, ha megvettem. ... próbálgatom a demot..... nem ehhez vagyok szokva.

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    válaszolt
    DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerlek de elég érdekes ember lehetsz ha ismeretlenekről Csernusi hozzáértéssel véleményt alkotsz.
    Bocs, de ha vki Ciprust kizárná az EU-ból az én vagyok. Amikor bedőltek a bankjaik haircut-ok voltak a betétekből stb.
    (Csernus fura figura )

• DMarci
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg a te felfogó képességeddel

Nem ismerlek de elég érdekes ember lehetsz ha ismeretlenekről Csernusi hozzáértéssel véleményt alkotsz.

• MyBusiness
    válaszolt
    Olvasni tudok. Sőt angolul is. Nem ezzel van gond hanem a kettősséggel.
    Meg a te felfogó képességeddel

• MyBusiness
    válaszolt
    _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    telefonon??
    kőbalta, meg ágyékkötö is kell?
    Kicsit nézd meg N.Y-ot és Chichagot kereskedési időben.

• DMarci
    válaszolt
    Nekem biztosan nem fizetett.
    1) A Financial Service az említett egyik ág, a ciprusi.
    2) Az FxPro UK a másik.
    A weblapján minden megtalálható világosan, egyszerűbb elolvasni mint fórumozni.
    Persze nem az egyetlen bróker mint tudjuk.

Olvasni tudok. Sőt angolul is. Nem ezzel van gond hanem a kettősséggel.

• MyBusiness
    válaszolt
    FxPro is a member of:

CCCI (Cyprus Chamber of Commerce and Industry)CFSFA (Cyprus Financial Services Firms Association)
    FxPro Financial Services Ltd is authorised and regulated by the*Cyprus Securities and Exchange Commission*(licence number 078/07), the supervisory and regulatory authority for investment services firms in Cyprus. CySEC is a member of theEuropean Securities and Markets Authority (ESMA).
    Bár van reguláció FCA által is. A forexpeacearmy.com szerint fizetett embereknek hogy pozitívan nyilatkozzanak róla

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    Nekem biztosan nem fizetett.
    1) A Financial Service az említett egyik ág, a ciprusi.
    2) Az FxPro UK a másik.
    A weblapján minden megtalálható világosan, egyszerűbb elolvasni mint fórumozni.
    Persze nem az egyetlen bróker mint tudjuk.

• DMarci
    válaszolt
    FXCM, FXpro UK, Forex4You tapasztalat valakinek?

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

• DMarci
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokak szerint meg nem fizettek eleget a forexpeacearmynak, hogy minden szép fehér és rózsaszines legyen

Nyilván a reális válasz mindig ferdül amerre a pénz van

• kockas
    válaszolt
    ................. A forexpeacearmy.com szerint fizetett embereknek hogy pozitívan nyilatkozzanak róla
    Sokak szerint meg nem fizettek eleget a forexpeacearmynak, hogy minden szép fehér és rózsaszines legyen

• Strategon_zrt.
    válaszolt
    _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    telefonon??
    Ha van, akkor akár még jó is lehet!..

• DMarci
    válaszolt
    Nem ciprusi. Az FxPro-nak két ága van, az egyik a UK FCA felügyelettel a másik Cysec alatt.
    Választható.
    Teszem hozzá az egyik exkluzív bróker, No bónusz!, No bináris!
    Van számlám a UK-nél.
    FxPro is a member of:

CCCI (Cyprus Chamber of Commerce and Industry)CFSFA (Cyprus Financial Services Firms Association)
    FxPro Financial Services Ltd is authorised and regulated by the*Cyprus Securities and Exchange Commission*(licence number 078/07), the supervisory and regulatory authority for investment services firms in Cyprus. CySEC is a member of theEuropean Securities and Markets Authority (ESMA).
    Bár van reguláció FCA által is. A forexpeacearmy.com szerint fizetett embereknek hogy pozitívan nyilatkozzanak róla

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

• _pda_
    válaszolt
    Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha véletlenül veszteséget realizálnál... akkor ingyen kötöttél! A metatrader4-en történő kötéseknél ez már nem igaz!
    Fontos,hogy csak a bizományosi kereskedésnél, ahol telefonon adod a megbízást!
    telefonon??

• Strategon_zrt.
    válaszolt
    Persze, hogy nincs ingyen alma, pont ezt mondom!
    Ha véletlenül veszteséget realizálnál... akkor ingyen kötöttél! A metatrader4-en történő kötéseknél ez már nem igaz!
    Fontos,hogy csak a bizományosi kereskedésnél, ahol telefonon adod a megbízást!

• MyBusiness
    válaszolt
    007_Ügynök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a jó,hogy meg van kreálva és be van tartva. Ingyen kötök ha vesztő a trade! A sarki fűszeresnél nem adnak ingyen 1 kg almát! Esetleg ha rossz és rohadt kicserélik. De még mindig nem értem hol van itt a bűncselekmény...

Meg kell érteni, hogy náluk nem a fő profil a bizományosi kereskedés! Vagyon és alapkezelő cég!
    Persze, hogy nincs ingyen alma, pont ezt mondom!

Working...
X