Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 007_Ügynök
    válaszolt
    Az a jó,hogy meg van kreálva és be van tartva. Ingyen kötök ha vesztő a trade! A sarki fűszeresnél nem adnak ingyen 1 kg almát! Esetleg ha rossz és rohadt kicserélik. De még mindig nem értem hol van itt a bűncselekmény...

Meg kell érteni, hogy náluk nem a fő profil a bizományosi kereskedés! Vagyon és alapkezelő cég!

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    válaszolt
    007_Ügynök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem bónusz. A tájékoztatójukban is leírják hogy érdekközösség jön létre az ügyfél és a szolgáltató között.
    Érdekközösség
    A sarki fűszeresnél almát veszek az is az.
    Érdekközösségben bűncselekmény is lehetséges.
    Hagyjuk az ilyen kreált műfogalmakat!

• 007_Ügynök
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bónusz és társai. Nem jó ajánló levél. Szedje szépen a bróker a jutalékát és maradjon talpon.
    Ne ez a fő ptofuljuk. Ők alap és vagyonkezelők is. Egyelőre jó az amit kapok. Majd később meglátjuk.

• 007_Ügynök
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bónusz és társai. Nem jó ajánló levél. Szedje szépen a bróker a jutalékát és maradjon talpon.
    Ez nem bónusz. A tájékoztatójukban is leírják hogy érdekközösség jön létre az ügyfél és a szolgáltató között.

• HalyHUN
    válaszolt
    Én a Strategon Zrt-nél kereskedem! Ha vesztő a trédem akkor ingyen kötöttem! Csak akkor kell fizetni ha nyerő az ügylet! Van brókeri segítség stb.. Jók a srácok!
    Ilyenről még nem is hallottam. Hogy tud ez működni?

• MyBusiness
    válaszolt
    Én a Strategon Zrt-nél kereskedem! Ha vesztő a trédem akkor ingyen kötöttem! Csak akkor kell fizetni ha nyerő az ügylet! Van brókeri segítség stb.. Jók a srácok!

• MyBusiness
    válaszolt
    DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az FXPro UK is ciprusi. Nincs már itt korrekt bróker? FXCM-nél vagyok de kevés a deviza pár.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    Nem ciprusi. Az FxPro-nak két ága van, az egyik a UK FCA felügyelettel a másik Cysec alatt.
    Választható.
    Teszem hozzá az egyik exkluzív bróker, No bónusz!, No bináris!
    Van számlám a UK-nél.

• 007_Ügynök
    válaszolt
    HalyHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Új vagyok, a fórumot egy-két napja olvasgatom. Régebben demo számlán forexeztem, aztán abbahagytam. Újra szeretném kezdeni, most azonban nem a deviza érdekel, hanem az értékpapírok. Első lépésként a brókercéget szeretném kiválasztani, demo számlát szeretnék nyitni. Mit ajánlotok?
    Üdv!

• DMarci
    válaszolt
    Az FXPro UK is ciprusi. Nincs már itt korrekt bróker? FXCM-nél vagyok de kevés a deviza pár.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

• HalyHUN
    válaszolt
    Sziasztok!

Új vagyok, a fórumot egy-két napja olvasgatom. Régebben demo számlán forexeztem, aztán abbahagytam. Újra szeretném kezdeni, most azonban nem a deviza érdekel, hanem az értékpapírok. Első lépésként a brókercéget szeretném kiválasztani, demo számlát szeretnék nyitni. Mit ajánlotok?
    Üdv!

• 007_Ügynök
    válaszolt
    Ha hozol ügyfelet kereskedni, akkor megkapod a teljes kereskedési költség X%-át, hivatalosan.

További részletek:

RÉSZLETEK

• 007_Ügynök
    válaszolt
    batorpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani olyan megbízható brókercéget ahol van mikroszámla? Jelenleg XM-nél kereskedek mikro számlán, de ahogy hallom könnyen IronFX sorsára juthat ő is, nem szeretnék mégegyszer úgy járni mint az Ironnal.
    Strategon Zrt.!

Náluk lehet már micro lottal is kereskedni és nincs számlanyitási limit! 100 000 euró a beva! Helyben vannak! Nem market maker.

Demószámla!

• batorpeti
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem maradjunk EUn belul

De jo lenne tudni, hogy mire gondolt a kolto? centes vagy micro szamla?
    Cent számlára gondoltam, nem mikro lotra, lehet nem volt egyértelmű a megfogalmazásom.
    Ettől függetlenül meg fogom nézni az összes fent ajánlott brókercéget, mert Ciprusra innentől egy fillért se fizetek be.

• Zalán
    válaszolt
    Szerintem maradjunk EUn belul

De jo lenne tudni, hogy mire gondolt a kolto? centes vagy micro szamla?

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    batorpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Tudnátok ajánlani olyan megbízható brókercéget ahol van mikroszámla? Jelenleg XM-nél kereskedek mikro számlán, de ahogy hallom könnyen IronFX sorsára juthat ő is, nem szeretnék mégegyszer úgy járni mint az Ironnal.
    Nem sok brókernél van centszámla (gondolom ezt érted micro alatt).
    Roboforexet mondanám, de sajna Új-Zéland után az is Ciprusi lett.

Working...
X