Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tud valaki olyan brókercéget, ami MT4-et használ és lehet kereskedni egy rakat részvénnyel? Kb azokra lenne igényem, amik a Plus500-ban vannak. Aki ismeri a klienst gondolom sejti hogy miért kérdezem ezt. Köszi
    "Rejtett képességeid jóval nagyobbak, mint azt bárki, bármikor hinni engedte volna neked"

Hozzászólás

• Milyen szempontok szerint válasszunk brókert?

kacsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      sziasztok
      Segítségeteket kérném olyan bróker céget keresek ahol nem csak forexel hanem nemes fémekkel is lehet kereskedni, megbízható legyen (a kifizetésnél is) ha a skalplás engedett az sem hátrány kis összeggel lehessen számlát nyitni, angol nyelv nem akadály de jobban örülnék ha magyar lenne.

Segítségeteket előre is köszönöm
      Szia kacsa!

Mielőtt brókert választanál, célszerű lenne több szempontot is átgondolni.. Amiket Te említettél, azok is lényeges tényezők, ugyanakkor ezek mellett nagyon fontos a "szolgáltatás minősége" és a "jogi szabályozás" is.

Ha időd engedi, olvasd el oldalunkon a "Hogyan válasszon brókert?", s ezek függvényében gondold át döntésedet.
      És megnézheted brókerlistánkat is.

További szép napot!

L.Sz.Péter
      Globe Gain Team (Support)
      Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

• Plus500

Előre is elnézést kérek, ha butaságot kérdezek vagy mondok, kezdő vagyok.

Nagyon tetszik a plus500 rendszere platformja, hogy mindent kiír, pl ha beállítom a stop-ot egyből kiírja, hogy mennyit fogok veszíteni és hogy hány %, tetszik, hogy berajzolja a grafikonba hol vettem, hol van a stop és hol van a nyereség stop és mutatja a jelenlegi árfolyamot. Tetszik, hogy mutatja, mennyit kerestem, vagy épp veszítettem... Szóval én mint kezdő őt próbáltam ki először demo-val, de a költségek tényleg rosszak és sok rosszat is olvastam róla, de az összes többi platform az információk felét nem írja ki (persze ki tudom számolni) és egyáltalán nem átláthatóak és még csúnyák is persze ez lényegtelen.

A kérdésem az lenne, hogy van-e hasonló platform mint a plus500 normál spread-ekkel és ahol egyszerre tudok forex-ezni és részvényeket vásárolni és ez mellett még jó híre is van?

A másik kérdésem ami a plus500-ban még nagyon nem tetszett (bár lehet ez mindenhol így van csak nem nagyon reklámozzák) ha bent hagyom a kötést egy napig finanszírozási prémium-ot írnak jóvá vagy vonnak le (persze többnyire levonnak), ez mindenhol így van? Vagyis, ha veszek eurót és mondjuk csak egy hónap múlva adom el levonnak 30*x% -ot?

Előre is köszönöm.

Hozzászólás

• Ezeket MT4 alatt a Forexriska is megmutatja, és kiszámolja neked. Stop egérrel megfogva grafikusan mozgatható, megbízások, és módosítások scriptekkel gyorsan beadhatóak.

Swap szinte mindenhol van. Az árfolyammozgáshoz képest nem olyan nagy összeg. Ha arab vallású vagy (ami tiltja a kamatszedést), egyes brókerek nyitnak Muslim számlát, ahol se nem vonnak, és nem írnak jóvá kamatot. Ezt viszont legtöbbször ellenőrzik, és bizonyítanod kell.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ezeket MT4 alatt a Forexriska is megmutatja, és kiszámolja neked. Stop egérrel megfogva grafikusan mozgatható, megbízások, és módosítások scriptekkel gyorsan beadhatóak.

Swap szinte mindenhol van. Az árfolyammozgáshoz képest nem olyan nagy összeg. Ha arab vallású vagy (ami tiltja a kamatszedést), egyes brókerek nyitnak Muslim számlát, ahol se nem vonnak, és nem írnak jóvá kamatot. Ezt viszont legtöbbször ellenőrzik, és bizonyítanod kell.
            Köszönöm a választ!

Forexriska??? Hát az oldaluk meg a név sem egy bizalom gerjesztő.

Szóval swap-nak hívják, ha benthagyod másnapig a kötést?

Nem vagyok muslim, de nem tartom kevésnek (lehet zsidó vagyok) Persze úgy nagyon kevésnek hangzik, h 0,015% de:
            4 nap 2,8M Ft -1700Ft És ráadásul számít a hétvége is, azaz ha bent hagyom ezt az összeget 40 napig -17e Ft azért nem olyan kevés. És mi van azokkal akik mondjuk hosszú távú befektetésben gondolkoznak? Azoknak gondolom nem ezt kell használniuk, de akkor mit és hol? Tényleg minden rendszerben van ilyen költség?

Hozzászólás

• "A swap nem egy díj, hanem az Ön által kölcsönzött devizák kamata, amelyből akár haszna is származhat. Például, ha egy ügyfél egy magasabb kamatlábú valutát vásárol, mint amilyet kölcsönöz."

Aha a baj, hogy huf-os a számla és annak mindig magasabb a kamatlába, gondolom ha a számlámon euro lenne akkor mindig kapnék swap-ot.?

Hozzászólás

• Vojtech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Forexriska??? Hát az oldaluk meg a név sem egy bizalom gerjesztő.
                Vetted a fáradtságot, és kipróbáltad? Vagy csak ránézésre mondtál egy véleményt, az egyébként teljesen ingyenes, és kiválóan működő programról?

Vojtech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szóval swap-nak hívják, ha benthagyod másnapig a kötést?

Nem vagyok muslim, de nem tartom kevésnek (lehet zsidó vagyok) Persze úgy nagyon kevésnek hangzik, h 0,015% de:
                4 nap 2,8M Ft -1700Ft És ráadásul számít a hétvége is, azaz ha bent hagyom ezt az összeget 40 napig -17e Ft azért nem olyan kevés. És mi van azokkal akik mondjuk hosszú távú befektetésben gondolkoznak? Azoknak gondolom nem ezt kell használniuk, de akkor mit és hol? Tényleg minden rendszerben van ilyen költség?
                Azért alapfogalmakkal nem ártana tisztában lenni, mielőtt ilyesmibe fog az ember. Úgy látom, még azt sem érted, miért kapod, vagy miért kell fizetned. Mert ez bizony független attól, hogy milyen devizában van vezetve a számla. Pl. EUR/HUF-ot hosszú távra csak shortolni érdemes, mert 100 nap után a profit 73%-át az árfolyamnyereség, 23%-át pedig a kamatkülönbözet adta. Azért, mert a forint éves alapkamata 7% volt, euróé pedig 0,75%. Short tranzakciónál euró hitelt veszel fel, amiért neked kell kamatot fizetned, és forint betétet helyezel el, amiért viszont neked fizetnek. A kettő különbözete lesz a kamatnyereséged.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Vetted a fáradtságot, és kipróbáltad? Vagy csak ránézésre mondtál egy véleményt, az egyébként teljesen ingyenes, és kiválóan működő programról?

Azért alapfogalmakkal nem ártana tisztában lenni, mielőtt ilyesmibe fog az ember. Úgy látom, még azt sem érted, miért kapod, vagy miért kell fizetned. Mert ez bizony független attól, hogy milyen devizában van vezetve a számla. Pl. EUR/HUF-ot hosszú távra csak shortolni érdemes, mert 100 nap után a profit 73%-át az árfolyamnyereség, 23%-át pedig a kamatkülönbözet adta. Azért, mert a forint éves alapkamata 7% volt, euróé pedig 0,75%. Short tranzakciónál euró hitelt veszel fel, amiért neked kell kamatot fizetned, és forint betétet helyezel el, amiért viszont neked fizetnek. A kettő különbözete lesz a kamatnyereséged.
                  Zoli!

Te már lassan valami hittérítő missziót töltesz be.
                  Te vagy a tőzsde fórum szent embere, akinek 100-adszorra is van türelme a fogyatékos kérdések megválaszolására.

Ezek olyan alap dolgok, amik fent vannak a net minden szegletében.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Zoli!

Te vagy a tőzsde fórum szent embere, akinek 100-adszorra is van türelme a fogyatékos kérdések megválaszolására.

Látod hogy szükség van rá. Építem az imídzsem. Majd kérek valami külön titulust Harzoltól.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Zoli!

Amint látod utána néztem pár szegletbe, hisz onnan idéztem! De nem volt elég érthető, és tény, hogy nem tudok alapfogalmakat, de ettől még nem kell lenézni a másikat.

Hozzászólás

Köszönöm az értékes választ!

Csak azt nem értem, hogy én a fenti példámat pont, hogy short-oltam (eladás) EUR/HUF és mégis én fizetek, és ha vettem-oltam volna akkor 0,025% lett volna.

Akkor most ez, hogy is van? Elnézést, ha megint "fogyatékos" kérdést tettem fel.

Hozzászólás

• A forexriskáért pedig elnézést, mert csak ránéztem és nem tetszett, de kipróbálom.

Hozzászólás

• Vojtech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszönöm az értékes választ!

Csak azt nem értem, hogy én a fenti példámat pont, hogy short-oltam (eladás) EUR/HUF és mégis én fizetek, és ha vettem-oltam volna akkor 0,025% lett volna.

Akkor most ez, hogy is van? Elnézést, ha megint "fogyatékos" kérdést tettem fel.
                            Ahány bróker, annyiféle kondíció. Olyat kell keresni, aki fizet a short tartásért, Plus500-at meg gyorsan el kell felejteni.
                            Ez a bróker pl. 19,45 EUR-t ad minden 1 lot short tartásáért naponta.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sziasztok!

Hogy szerintünk milyen az átlagos magyar trader? Készítettünk egy felmérést azon emberek között, akik feliratkoztak az ingyenes hír- és elemző csoportunkba (BPForex Google Csoport), hogy megtudjuk:
                              http://tomegtozsde.blog.hu/2012/08/2..._magyar_trader
                              Szeptemberre akciót hirdettünk, hogy a jól kifejezett igényekre választ adjunk: lecsökkentettük a számlanyitási minimumot 1500€-ról 500€-ra. Ebben a hónapban ingyenes heti iránytű szolgáltatásunk mellett megmutatjuk azt a trend kereskedési módszerünket, amivel időt spórolhattok magatoknak.
                              További részletek itt:
                              http://www.youtube.com/watch?v=j7vfo...layer_embedded
                              és itt:
                              http://www.bpforex.hu/hu/oktatas/szeptemberi_akcio

Hozzászólás

Ahány bróker, annyiféle kondíció. Olyat kell keresni, aki fizet a short tartásért, Plus500-at meg gyorsan el kell felejteni.
                                Ez a bróker pl. 19,45 EUR-t ad minden 1 lot short tartásáért naponta.
                                Ez melyik bróker? És mennyi az 1 lot?

Ez nagyon jól hangzik ha mindent jól értek. A képen a spread 0 ez hogy lehet?

Hozzászólás

Working...
                                X