Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Vojtech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez melyik bróker? És mennyi az 1 lot?

Ez nagyon jól hangzik ha mindent jól értek. A képen a spread 0 ez hogy lehet?
    IBFX, vagy valamelyik hazai white label partnere, már nem emlékszem pontosan.

1 lot általában 100000 unit.
    Az nem a tényleges spread érték, mivel az változó.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      IBFX, vagy valamelyik hazai white label partnere, már nem emlékszem pontosan.
      .
      IBFX-nél nem láttam huf párokat. Nem emlékszel, hogy melyik hazai white label partnerük lehetett?

Hozzászólás

• azt hiszem megvan, **uilor

Hozzászólás

• windsor brokers

Windsor Brokers
          https://www.windsorbrokers.com/en/co...rading-account

Hallott már valaki róluk valamit ? az dynamic stp számlájuk elég érdekes 0,5pip és nincs komisszió. Azt mondta az ügyfélszolgálatos csaj, STP/NDD broker. Volt egy fórum ahol 2 hozzászóló óva int tőlük merthogy manipulálják az árakat, de azért kíváncsi vok. hátha volt valakinek tapasztalata velük.

Hozzászólás

• nord markets

Nord Markets, ha mond valakinek valamit azt megköszönném.

http://nordmarkets.com/index.php?opt...mid=95&lang=en

Hozzászólás

• Erről mi a véleményetek?

"An ECN operates similar to a Tier 2 bank, but still exists on the third tier. An ECN will generally establish agreements with several tier 2 banks for liquidity. However instead of matching orders internally, it will just pass through the quotes from the banks, as is, to be traded on. It’s sort of an EBS for little guys. There are many advantages to the model, but it is still not the Interbank. The banks are going to make their spread or their not go to waste their time."
              (forrás : http://www.darkstarforex.com/Blog/ta...-of-Forex.aspx )

Én idáig abban a hitben voltam, hogy ECN-nel kimegy a megbízásunk bankközire.

Hozzászólás

• Szia földi! Angolul egy mukkot sem tudok, de erdekelne. Esetleg magyarul? Köszönöm!

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia földi! Angolul egy mukkot sem tudok, de erdekelne. Esetleg magyarul? Köszönöm!
                  ECN brókerek különböző bankokkal kötnek megállapodást,de nem mennek ki rajtuk keresztül bankközire a kötések, hanem csak elfogadják az általuk(bankok) adott árajánlatot.

Kb. ennyit vettem ki belőle,lehet azt is rosszul

Hozzászólás

• Köszönöm!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Skalpoláshoz keresek jó brókercégeket! Mit tudtok ajánlani?

Hozzászólás

• Olvasgatom az információkat brókerekről a honlapjukon és minden elérhető fórumon is, de sokat nem segít, annyi az indormáció, ráadásul majd' mindről jó és rossz is olvasható. A tervezett paramétereim:

- 1000 doláros vagy eurós számla indulásra
                        - mikro lot kötés
                        - MT4 platform
                        - skalpolásra alkalmas legyen, pl. alacsony spread-ek, napi 10-20+ kötés miatt ne legyen probléma, stb.

Ezekkel már lehet szűkíteni a lehetséges jelölteket, de mire érdemes még figyelni a brókerválasztásnál? Adózás szempontjából fontos, hogy EU-s legyen? Létezik ilyen kis számlánál No Dealing Desk-es bróker? Gondolom a pénz utalások költségei sem mellékesek. Valamilyen garanciát szoktak vállalni a tőkére? A bróker megbízhatósága a legfontosabb, milyen tanusítványoknak kell, hogy megfeleljenek? Valami más van még?
                        Ha valaki ajánlani is tud egy megfelelő brókert, külön megköszönöm! (Az Alpari-n demózok kb. két hónapja, próbálgatom az IronFX-et is, és most tettem fel a BPforexes WHS-ét is.)

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Olvasgatom az információkat brókerekről a honlapjukon és minden elérhető fórumon is, de sokat nem segít, annyi az indormáció, ráadásul majd' mindről jó és rossz is olvasható. A tervezett paramétereim:

- 1000 doláros vagy eurós számla indulásra
                          - mikro lot kötés
                          - MT4 platform
                          - skalpolásra alkalmas legyen, pl. alacsony spread-ek, napi 10-20+ kötés miatt ne legyen probléma, stb.

Ezekkel már lehet szűkíteni a lehetséges jelölteket, de mire érdemes még figyelni a brókerválasztásnál? Adózás szempontjából fontos, hogy EU-s legyen? Létezik ilyen kis számlánál No Dealing Desk-es bróker? Gondolom a pénz utalások költségei sem mellékesek. Valamilyen garanciát szoktak vállalni a tőkére? A bróker megbízhatósága a legfontosabb, milyen tanusítványoknak kell, hogy megfeleljenek? Valami más van még?
                          Ha valaki ajánlani is tud egy megfelelő brókert, külön megköszönöm! (Az Alpari-n demózok kb. két hónapja, próbálgatom az IronFX-et is, és most tettem fel a BPforexes WHS-ét is.)
                          Tisztelt Orkati!

Figyelmébe ajánlanám MT4 DMA platformunkat. Az MT4 DMA, No Dealing Desk-es DMA/STP (direct market access = közvetlen piaci hozzáférés) rendszerű kereskedést kínál változó spreadekkel devizapárokon már 0.01 lotos pozíciómérettől. Az ügyfelek tőkéjének biztonságáról letétgarancia(befektető védelmi alap), magyarországi bankszámla, EUs felügyeleti engedélyek, PSZÁF regisztráció együttesen gondoskodnak. Kedvező Európai adózás. Magyar nyelvű ügyfélszolgálattal és magyarországi irodával egyaránt rendelkezünk.

MT4 DMA demó számlát a következő linken regisztrálhat: http://bmfn.eu/demo/bmf-mt-dma.html

Amennyiben kérdése van állunk rendelkezésre emailben, telefonon és skypeon egyaránt.

Üdvözlettel:
                          BMFN Hungary
                          web: www.bmfn.eu
                          email: hungary@bmfn.com
                          telefon: +36 93 739 539
                          fax: +36 93 738 670
                          BMFN - Global Markets Delivered Locally. Web:http://www.bmfn.eu , Email:hungary@bmfn.com

Hozzászólás

• Köszönöm az információkat, megnézem a honlapot!

Hozzászólás

• Plus500

Sziasztok.

Teljesen kezdő vagyok a témában. Szeretnék belevágni a kereskedelembe. Kipróbáltam néhány oldal demó számláját azok közül, amit még korábban leírtatok. Nekem mégis a +500 volt a legegyértelműbb és legátláthatóbb számomra.

Érdemes ezzel a brókerrel foglalkozni?

Ha igen, úgy ti hogy utalnátok ill vennétek ki róla?

Olvasgattam hsz-ekben, hogy a külföldiek a visa kártyákat szeretik. Az én bankom már kivonta a forgalomból a visa kártyákat, master cardom van, de pl ezzel a kártyával még a vaterás jutalékomat sem tudom kifizetni, mert nagyon buta.Valami 5let ezzel kapcsolatban?

Nem nagyban szeretném kezdeni, egyenlőre 100-200.000-re gondoltam.

Válaszotokat köszi.

Hozzászólás

• Wasmacho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok.

Teljesen kezdő vagyok a témában. Szeretnék belevágni a kereskedelembe. Kipróbáltam néhány oldal demó számláját azok közül, amit még korábban leírtatok. Nekem mégis a +500 volt a legegyértelműbb és legátláthatóbb számomra.

Érdemes ezzel a brókerrel foglalkozni?

Ha igen, úgy ti hogy utalnátok ill vennétek ki róla?

Olvasgattam hsz-ekben, hogy a külföldiek a visa kártyákat szeretik. Az én bankom már kivonta a forgalomból a visa kártyákat, master cardom van, de pl ezzel a kártyával még a vaterás jutalékomat sem tudom kifizetni, mert nagyon buta.Valami 5let ezzel kapcsolatban?

Nem nagyban szeretném kezdeni, egyenlőre 100-200.000-re gondoltam.

Válaszotokat köszi.
                                Szia!

Nekem az lenne a kérésem, hogy tedd fel magadnak a következő kérdést:

Mi a célom a forex kereskedéssel?

Elég lesz hozzá 100-200.000 HUF?

Figyu, én azt tanácsolom neked, hogy első körben demózz kb fél évet, naplózz le minden kötést, írd le a céljaidat tisztán megfogalmazva, és ha van egy rendszered, ahol mindig ugyanazt csinálod, és annak van egy pozitív elvárása, akkor, kezd el élesbe. Mivel kezdő vagy, és ha átlag ember, átlag gondolatokkal, átlagos habitussal átlagos kockázat tűrő képességgel és nem kimagasló fizetéssel, tiszteld meg magadat azzal, hogy legalább két évet szánsz arra, hogy a számládat megtartsd! Ez alatt azt értem, hogy az első célod legyen az, hogy megmaradjon a számlád és ne veszítsd el. A profik legnagyobb örömére

Hozzászólás

Working...
                                X