Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 90-95%a a kezdőknek ugyanis az első 3 hónap alatt leradírozza a full számláját.

Gondolom ebben egyet értünk a többiekkel...

Hozzászólás

• Ha tanácstalanok vagytok a brókerek kiválasztásában egy kis útmutatás http://bravafx.com/article/broker-kivalasztasa

Facebook https://www.facebook.com/pages/Brava...07312576012290
      Online Forex Oktatás

Hozzászólás

• Egy ideje már fórumtag vagyok, de javarészt csak a korábbi bejegyzéseket olvasom. Ismét találtam hasznos ínfót (nem először) ugyhogy szeretném megköszönni mindenkinek aki megosztja a tapasztalatait itt a forumon, hogy mások pl. én okosodjanak.

Hozzászólás

• Szia,

Szerintem töltsd le a metatrader 4-et nézd végig a használati és letöltési útmutató videót a forexegyetem.hu honlapján vagy a youtubeon, nyiss egy demo számlát és próbáld ki magad hosszabb távon, közben pedig olvass utána, tanulj.
          A metatrader az egyik(?) legismertebb platform.
          Ne kockáztass pénzt egyelőre.Nagyon kicsi az esélye, hogy egyáltalán meg tudod tartani.
          Mielött bármit csinálnál olvasd végig a fórum kezdőknek szóló részét (én is azt tettem, nagyon hasznos volt)

Hozzászólás

• Wasmacho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok.

Teljesen kezdő vagyok a témában. Szeretnék belevágni a kereskedelembe. Kipróbáltam néhány oldal demó számláját azok közül, amit még korábban leírtatok. Nekem mégis a +500 volt a legegyértelműbb és legátláthatóbb számomra.

Érdemes ezzel a brókerrel foglalkozni?

Ha igen, úgy ti hogy utalnátok ill vennétek ki róla?

Olvasgattam hsz-ekben, hogy a külföldiek a visa kártyákat szeretik. Az én bankom már kivonta a forgalomból a visa kártyákat, master cardom van, de pl ezzel a kártyával még a vaterás jutalékomat sem tudom kifizetni, mert nagyon buta.Valami 5let ezzel kapcsolatban?

Nem nagyban szeretném kezdeni, egyenlőre 100-200.000-re gondoltam.

Válaszotokat köszi.
            Általában mindenki a Saxo-nál kezdi, aztán jön a +500, mer ezek annyit reklámoznak, hogy mindenki beléjük fut valahol, ráadásul a kezdőknek elsőre tökéletes választásnak tűnnek. Én is elkövettem ezt a hibát, aztán meg is fizettem a tanulópénzt.

Hozzászólás

• Mit gondoltok erről? Nagyon szuper ajánlatnak tűnik:

http://www.admiralmarkets.hu/forexfight-bonusz

20% bónusz, könnyű feltételek teljesítése esetén:

tőmondatban: Eurobetét/50 lot kereskedés 6 hónapon belül

Van náluk számlám. Szerintem: Szuper spreadek, korrekt teljesülés +ez az ajánlat= :-)
              Ti láttok benne valami rejtett buktatót?
              Várom véleményetek.

Hozzászólás

• Sziasztok,

A sokadik Bróker után(TADAWÚL, ALPARI UK, SAXO, FXDD, FinFX, Pepperstone,stb. itt kötöttem ki:

http://www.icebergbrokers.com

Ez az egyetlen cég eddig ahol rendesen tudok skalpolni, nem ráznak ki a gatyámból :-) Használtam a Million Dollar Pips robit is. 1000 ms alatt van az exec time. Nincs re-quote, off quote. mint a gyorsvonat ugy megy!

Üdv,
                FI

Hozzászólás

• StockTitan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

Mondtok cégeket, mondtok egy-egy paramétert, de alig láttam valahol érdemi indoklást! Kíváncsian várom ki miért választotta azt amelyiket!?
                  Szia,

1, addig maradj egy Brókernél amíg bizonyítva nem látod, hogy játszik az árral, ehhez tapasztalat kell de mondjuk ha nezed az e-signal adatot es ahhoz kepest mondjuk hullámvasutazik akkor nem kell sok ész hozza..

2, addig maradj amig a BackOffice zökkenőmentesen működik.

3, amig nem tanácsolnak el :-)

Hozzászólás

• focusinvest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok,

A sokadik Bróker után(TADAWÚL, ALPARI UK, SAXO, FXDD, FinFX, Pepperstone,stb. itt kötöttem ki:

http://www.icebergbrokers.com

Ez az egyetlen cég eddig ahol rendesen tudok skalpolni, nem ráznak ki a gatyámból :-) Használtam a Million Dollar Pips robit is. 1000 ms alatt van az exec time. Nincs re-quote, off quote. mint a gyorsvonat ugy megy!

Üdv,
                    FI

Ja, én meg a hülye vagyok hegyről, aki elhiszi, hogy EUR/USD-n 0,3átlag spreadű/comissionnel is 1 alatti/ Pepperstone-t lecserélted egy fix 1,8 as spreadet adó Market Maker cégre, mert ott jobban tudsz skalpolni.
                    A Fin FX-re is érvényes ez a párhuzam.

A madarak, a madarak majd elhiszik ezt a blődséget.

Hozzászólás

• Látom tablettás barátom a hírneved ezért olyan alacsony mert azzal töltöd az idődet, hogy forumozol és persze mindenkinél okosabb vagy..
                      Én beírtam és a kutyámat sem érdekli a véleményed, bocs.

Ha a Pepperről jo véleményed van akkor te még az életben nem kereskedtél tanult barátom, de akkor pont neked ajánlom a Fin FX-et is...

Most háborodj fel és mond meg a véleményed te is had legyen egyre tobb bejegyzésed...

Én meg kereskedek inkább...

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ja, én meg a hülye vagyok hegyről, aki elhiszi, hogy EUR/USD-n 0,3átlag spreadű/comissionnel is 1 alatti/ Pepperstone-t lecserélted egy fix 1,8 as spreadet adó Market Maker cégre, mert ott jobban tudsz skalpolni.

Barátom ,az Icebergnél nincs fix spread megsúgom. Ne habozzon a szád ennyire, szerintem a prozit cseréld le Wellbutrinra,lehet hogy megtanulsz olvasni is tőle

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Remélem nem sértettelek meg de azért majd taníts minket egyszerű földi halandókat, hogy szerinted az elég a skalpoláshoz, hogy X pip az átlag spread???
                          Neked biztos van polgári szakmád is, mert hogy nem a tőzsdéből élsz az biztos.

Hozzászólás

• Miért Te a tőzsdéből élsz?Hátha van az az összeg amit kitudok fizetni a tudásért.Taníts én csak 4,5 éve kereskedek ./scalpról beszélek és ismerek mindenkit a szakmából Zoli stb./

Hozzászólás

• Hát régóta vagyok a szakmában, de ilyet még nem láttam... Ékes példája annak, hogy milyen brókert ne válasszunk.

Nézzétek meg:

A charton a bid és az ask vonal 1.29095-ön és az utóbbi 1.29125-ön.
                              Ennek ellenére az új megbízás ablakban 1.29105 és 1.29115 szerepel... Ja és még 10 USD/std lot jutalékot levonnak... Ez már a bróker ENNYIT ERRŐL A CÉGRŐL!

Click image for larger version

Name:	3tgfx.JPG
Views:	1
Size:	148,2 KB
ID:	143588

Hozzászólás

• Nem demó számla alapján kellene minősíteni egy céget.
                                Ennyi erővel az Alpari UK is szar, mely olyan kondíciókat mutat a demón, amit a valóságban sosem ad.
                                Éles számlájuk teljesen rendben van, más kérdés, hogy picit tényleg drága.
                                Itt egy oktatási számlájuk 200$ bónusszal, ezen minden a helyén van.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X