Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockas
    válaszolt
    Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki az Interactive-ot szidja, az kb. annyi, mintha az emeri jogok egyetemes nyilatkozatát/biblát/koránt stb. kritizálná. Annál korrektebb céget még nem láttam. Gondolod, 2008 óta nem mentem volna máshová - minden apróbb hátrány ellenére - a nem lenne 100000%-osan megbízható? A családtagjaimban nem bízom jobban, mint az IB-ben.
    Szerintem nem láttál még engem brókercéget szidni
    Kiemeltem 3 jó tulajdonságát és egy rosszat, ami talán nem is az már.
    Nincs ott számlám, bár szeretnék.
    Idióta fórumbejegyzések közül próbálom kihámozni a lényeget, azt ami nekem eléggé fontos. (slippeage. főleg azért, mert szeretek zavarosban halászni
    Kérlek segíts eldönteni a madárcsicsergős kérdést*, hogy áll most a helyzet ezzel kapcsolatban? (különösen devizákra)

a félelmem forrása: http://forum.tozsde.hu/brokercegek/2...html#post66381

//*nyitnikék

Szólj hozzá::

• erla01
    válaszolt
    VChris, szia, jó estét!

Kicsit félreértettelek, én devizakereskedésre ajánlottam őket.
    Megnéztem az LCG-t, elenyésző számú US rv cfd van (aapl,fb,baba,msft,google).
    Angol papírokból is csak a "legnagyobbak" (voda,hsba,riotinto,bp,rbs. stb.)
    Szóval ez neked felejtős.
    LMAX is felejtős.

Azonban régebben, amikor még érdekelt ez a vonal, a GFTUK-nél kereskedtem Dealbookon, ott volt minden szirsz@r, ami meg nem, azt fel tudtam vetetni a supporttal.
    Most cityindexnek hívják őket, a platformot is átnevezték, nézd meg őket, velük 100%-osan meg voltam elégedve, normálisak voltak, a platform is tetszett, depo, withdrawal is mindig működött, FCA-s, nem volt velük baj, sőt, mint írtam, volt rá példa, hogy olyan papirat akartam venni, ami nem volt nekik, de 3 nap múlva csináltak nekünk olyan cfd-t.

http://www.cityindex.co.uk/

Nézd meg őket is, meg az IB-t is, velük nekem nincs tapasztalatom s már nem is veszek részvényeket, így frissebb infóm nekem nincs ezügyben.

• agytrabant
    válaszolt
    VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval igazából olyan brókercég lenne jó, ami nem ciprus, és nem csak néhány tucat US részvény van mutatóba, hanem több száz. Létezik egyáltalán ilyen? Félek tőle, hogy nem...
    szia, esetleg a saxo bank, nem ismerem a céget
    http://hu.saxobank.com/stocks/

• VChris
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ma jótevős napom van , de a kockázatok és számlanullázáok tekintetében mindenki kérje ki ügyvédje és könyvelője tanácsát.

tessék a kánaán:
    https://www.jfdbrokers.com/solutions...-trader-4.html

850 instrumentum (benne OTP + MOL is )
    plussz a linkelt plussz nyalánkságok.

Egyetlen mondat zavaros nekem:
    Licensed in Cyprus (CySec), registered in Germany (BaFin), the UK (FCA), France (ACPR) and Europe (MiFID

valaki megfejthetné, hogyan lehet ezeknél a Ciprust elkerülni....
    Köszi,
    bár ha már ciprusi felügyelet, akkor a Plus500 is megteszi, mert ott több, mint ezer van csak az US részvényekből. Tudom, sokaknak a Plus500 hallatán azonnal csak a negatívumok jutnak eszükbe, bár már olvastam róluk pozitívat is - igaz, nem itt

Szóval igazából olyan brókercég lenne jó, ami nem ciprus, és nem csak néhány tucat US részvény van mutatóba, hanem több száz. Létezik egyáltalán ilyen? Félek tőle, hogy nem...

• Reménykedő
    válaszolt
    az ilyenekhez tök sötét vagyok, csak a gombokat nyomogatom, árfolyamot is utálok számolni.........de nem lehetséges az a különösen szar szitu ezeknél, hogy akinek forintszámlája van, annak pl egy eur/usd üzletnél konvertálgatnak folyamatosan mindkettőre? én kinézem belőlük, tudom, a bizalmatlansági indexem a nullán

mert ha így van az nonstop szivást jelent egy átlagtrédernek a hufos számlájával, hacsak nincs rákattanva pl az AUD/HUF, vagy CHF/HUFra.

Interactívnál is emlegetik a forintos számlát, meg a filléres spreadet, meg a bazi nagy befektetővédelmet....és a slippeaget is sajnos, mert hát tökéletes Nő sincsen egy kuplerájban sem. ha más nem, a mosogatással biztos gondok akadnak, de ultradézi, dukascópé is csúszik a jégen, szóval szerintem oszd el háromfele, vezess statisztikát, és oszd meg velünk hiszen semmi mást nem szeretünk jobban mint más pénzével csalánozni
    Aki az Interactive-ot szidja, az kb. annyi, mintha az emeri jogok egyetemes nyilatkozatát/biblát/koránt stb. kritizálná. Annál korrektebb céget még nem láttam. Gondolod, 2008 óta nem mentem volna máshová - minden apróbb hátrány ellenére - a nem lenne 100000%-osan megbízható? A családtagjaimban nem bízom jobban, mint az IB-ben.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Reménykedő; 2015-12-05, 14:11. Oka: helyesírás

• kockas
    válaszolt
    VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ami engem érdekelne, hogy ne legyen ilyen szűk a paletta, több száz részvényből lehessen válogatni, vagy akár az összesből.
    ma jótevős napom van , de a kockázatok és számlanullázáok tekintetében mindenki kérje ki ügyvédje és könyvelője tanácsát.

tessék a kánaán:
    https://www.jfdbrokers.com/solutions...-trader-4.html

850 instrumentum (benne OTP + MOL is )
    plussz a linkelt plussz nyalánkságok.

Egyetlen mondat zavaros nekem:
    Licensed in Cyprus (CySec), registered in Germany (BaFin), the UK (FCA), France (ACPR) and Europe (MiFID

valaki megfejthetné, hogyan lehet ezeknél a Ciprust elkerülni....

• David Chateau
    válaszolt
    imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok, akkor összegezzük. A brokeremnél van mt4 és webes saját is... az mt4-be simán beslippelhet, fagyaszthat stb... viszont! A webes platform olyan alpári szar, hogy kín kezelni, és amit mp-eket megnyerek a gyors mt4-en, azt kvázi elbukom a webes platformon, ahol: kattintok a gombra...trade-et beküld...vár...vár..stb. de ha tudtok gyorsabb webes platformot az mt4-nél akkor szóljatok. A "Kapcsolat megszakadt" egyre gyakoribb szöveg megjelenéséről meg nem is beszéljünk..
    Erről beszéltem. Hogy jó esetben jobb a saját platform. Ezt kihangsúlyoztam.
    Legtöbbször az is alpári. Melyik bróker ez? Nem kell titkolózni

• VChris
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Igen, van tapasztalatom, kivéve az UltraFX-et, ott nincs éles számlám, viszont az Ultra az LMAX képviselője, annyi a kül., hogy elég nekik kisebb összegű depo.
    Köszi a választ, akkor lenne kérdésem
    Engem ugyebár forex nem érdekel most, arra ott a Dukascopy, ami nekem tökéletes.
    Én emellett szeretnék részvényekkel (CFD), és kizárólag az USA piacon kereskedni, erre keresek megbízható bórkert.

Az LMAX min. $10.000 egyelőre sok, kisebb számlában gondolkodom, egy-kétezer dollár.
    Ultrafx: bármennyire nézem, nem látom, hogy lenne náluk részvény CFD. Csak FX-et látok, indexeket és árupiacot látok.

Az LCG-nél látom, hogy vannak részvények, USA is, ami jó.
    Viszont azt nem írják, hogy csak meghatározott számú részvény van, mint sok brókernél, csak 30-50 nagyobb részvénnyel lehet kereskedni.
    Ami engem érdekelne, hogy ne legyen ilyen szűk a paletta, több száz részvényből lehessen válogatni, vagy akár az összesből. Ez az LCG-nél hogy van? Nem látok erre utaló infót a honlapjukon.
    Köszi a válaszokat előre is.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nyugi kölyök.. Fogsz még látni sok mindent, azt is amit én már talán nem...

• Guest's Avatar
    Guest replied
    imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Chucky te mennyi idős vagy? Betöltötted már a 20-at? Kicsit kevesebb naivitás kellene...
    20 vagyok, de szerintem ezen pár év alatt jóval több dolgot láttam a piacokon, mint te valaha fogsz. Dafty. Olvass utána pár dolognak, mert csak fröcsög a szádból a sok ostoba gondolat.
    Ez nem naivitás, pusztán tudok olyan dolgokat, amelyek bizonyítják az állításaim, ennyi...

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ok, akkor összegezzük. A brokeremnél van mt4 és webes saját is... az mt4-be simán beslippelhet, fagyaszthat stb... viszont! A webes platform olyan alpári szar, hogy kín kezelni, és amit mp-eket megnyerek a gyors mt4-en, azt kvázi elbukom a webes platformon, ahol: kattintok a gombra...trade-et beküld...vár...vár..stb. de ha tudtok gyorsabb webes platformot az mt4-nél akkor szóljatok. A "Kapcsolat megszakadt" egyre gyakoribb szöveg megjelenéséről meg nem is beszéljünk..

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Chucky te mennyi idős vagy? Betöltötted már a 20-at? Kicsit kevesebb naivitás kellene...

• willow
    válaszolt
    arab mani csandzserek: welcome!!

Konkrétan melyik ez a cég?

• marcelhossa
    válaszolt
    én eddig egyetlen helyen nem vettem észre semmilyen mértékű lehúzást sem.
    világméretű cég, sok kis irodával és mindenhol mindig teljesen korrektek voltak:
    Amekkora spread van náluk, el is várja az ember

• kockas
    válaszolt
    én eddig egyetlen helyen nem vettem észre semmilyen mértékű lehúzást sem.
    világméretű cég, sok kis irodával és mindenhol mindig teljesen korrektek voltak:

Working...
X