Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Porter
    válaszolt
    falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na például ez az egyik ami tetszik, hogy nincs bónusz. Éles számlát sem fogok ledarálni, mert ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak . Nem vagyok tenorista, és szívesen küldök bármilyen iratot Nándiéknak ha kell, akár a demo számlához is első körben. A probléma az hogy idáig sem lehet eljutni a rendszerben, csak az auto emil jön regisztráció után h várjak. Várok .
    Csinald az Lmax-nal, 1 percen belul kesz.

Szólj hozzá::

• falcon
    válaszolt
    Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az LMAX szigorított be, nagyon megnézik kit engednek számlát nyitni.
    Itt nincs semmi bonusz, meg egyéb nyalánkságok, csak a jutalékból élnek, úgyhogy tényleg érdekük, hogy ne rögtön daráld le magad.
    Az EU-s pénzmosási előírások is szigorodtak (illetve nem is, csak mostmár komolyabban veszik a betartatást, nehogy terroristákat finanszírozzál), úgyhogy arra is rámennek, hogy honnan van a pénzed, esetleg iratokat is kérnek bizonyítékként.
    Tehát megfelelő anyagi háttér és legális jövedelem igazolása szükséges!
    Hiába párszáz euro a letéti követelmény az UltraFX-nél, az LMAX-nak minimum 50000 euros likvid vagyont kell felmutatni!
    Na például ez az egyik ami tetszik, hogy nincs bónusz. Éles számlát sem fogok ledarálni, mert ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak . Nem vagyok tenorista, és szívesen küldök bármilyen iratot Nándiéknak ha kell, akár a demo számlához is első körben. A probléma az hogy idáig sem lehet eljutni a rendszerben, csak az auto emil jön regisztráció után h várjak. Várok .

• Pityke
    válaszolt
    falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Tudott mostanában valaki regisztrálni az UltraFX-hez? Mert már többünknek nem sikerült. Ha igen, akkor nekifutok újra . Vagy egyáltalán tudja valaki hogy miért ilyen nehézkes ez?
    Az LMAX szigorított be, nagyon megnézik kit engednek számlát nyitni.
    Itt nincs semmi bonusz, meg egyéb nyalánkságok, csak a jutalékból élnek, úgyhogy tényleg érdekük, hogy ne rögtön daráld le magad.
    Az EU-s pénzmosási előírások is szigorodtak (illetve nem is, csak mostmár komolyabban veszik a betartatást, nehogy terroristákat finanszírozzál), úgyhogy arra is rámennek, hogy honnan van a pénzed, esetleg iratokat is kérnek bizonyítékként.
    Tehát megfelelő anyagi háttér és legális jövedelem igazolása szükséges!
    Hiába párszáz euro a letéti követelmény az UltraFX-nél, az LMAX-nak minimum 50000 euros likvid vagyont kell felmutatni!

• A csodamacska
    válaszolt
    Én most még nem akarok váltani, csak gyűjtöm és észben tartom a jelölteket.

• falcon
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éles számla? Ma talalkozom Nandival pont, szolok neki, ha adsz egy nevet
    Demo számlát szeretnék nyitni, de jövőre valószínűleg ők lennének az egyik éles számla is. Kérdezd meg tőle kérlek hogy miért nem megy ez. Köszi Dávid!

• David Chateau
    válaszolt
    Éles számla? Ma talalkozom Nandival pont, szolok neki, ha adsz egy nevet

• falcon
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Igen, van tapasztalatom, kivéve az UltraFX-et, ott nincs éles számlám, viszont az Ultra az LMAX képviselője, annyi a kül., hogy elég nekik kisebb összegű depo.
    Sziasztok!

Tudott mostanában valaki regisztrálni az UltraFX-hez? Mert már többünknek nem sikerült. Ha igen, akkor nekifutok újra . Vagy egyáltalán tudja valaki hogy miért ilyen nehézkes ez?

• erla01
    válaszolt
    VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Erla01,
    köszönöm szépen a választ, megnézem ezeket a brókereket.
    Ha esetleg lesz kérdésem, ezekkel van konkrét tapasztalatod?
    Szia!

Igen, van tapasztalatom, kivéve az UltraFX-et, ott nincs éles számlám, viszont az Ultra az LMAX képviselője, annyi a kül., hogy elég nekik kisebb összegű depo.

• David Chateau
    válaszolt
    Igen, valoban, a mukodeshez tudni kell ezeket. Meg ha olyan a strategiad.

De a legtobb tradernek ez indifferens, es bevallom, csak nekem perverziom, hogy tudjak mindent a brokerekrol. Trade-hez eleg lenne ennek az infonak a tizede is.

• Zalán
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, észre is vettem a megugrásokat néha, de ennyi recegés belefér.

Amúgy meg itt kis pénzzel tolja mindenki, még az LMAX-nak konkurens brokiknál összebónuszozott vagyonod se sok az LMAX-on

Na jó, leállok az oltással Bocs mindenkinek (xm, Zalán, és a többiek), ma ilyen kedvem volt

Amúgy tényleg észre lehet venni a megugrásokat, aki figyel egyszerre több brókert, az kiveheti, de sokszor a bennfentes infók többet érnek, hol, mikor vannak elszámolások.
    Dávid
    Nem az a lényeg, hogy mennyivel kereskedik valaki. Nem mindegy, hogy 10e vagy 100e..?
    Nem ez volt a lényeg.
    Vannak itt olyanok akik még xm-en is profitosok.

Az, hogy értsd miként épül fel egy broki cég, azokat amiket kérdeztem tudni kell. Ezen felül igenis vannak olyan stratégiák ahol fontos az, hogy éppen Kiss Zoli és 100e másik kis ügyfél vagy Goldman akar venni...

Bónusz részre nem reagálok mert leírtam már párszor, hogy sajnos nem csináltam.

• David Chateau
    válaszolt
    Lehet, észre is vettem a megugrásokat néha, de ennyi recegés belefér.

Amúgy meg itt kis pénzzel tolja mindenki, még az LMAX-nak konkurens brokiknál összebónuszozott vagyonod se sok az LMAX-on

Na jó, leállok az oltással Bocs mindenkinek (xm, Zalán, és a többiek), ma ilyen kedvem volt

Amúgy tényleg észre lehet venni a megugrásokat, aki figyel egyszerre több brókert, az kiveheti, de sokszor a bennfentes infók többet érnek, hol, mikor vannak elszámolások.

• Zalán
    válaszolt
    Ok, látom kicsit félreértettél engem...
    Jó tudni, Hogy nagy bankok is vannak mert sok esetben pl pont ezeknél a szereplőknél van vwap megbízás vagy limit, fill or kill stb...ezeket te a kis lotoddal jól kitudod használni.
    De ahogy látom nem kell belemenni ebbe mert mindenki profi kis pénzel....

• VChris
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia VChris!

Válaszd az

Lmax-ot (10.000$ min. depo)
    UltraFx-et (Lmax white labelje, párszáz usd depo)
    LCG-t (500$ min. depo).

Sok sikert, sok zöld pipet!
    Szia Erla01,
    köszönöm szépen a választ, megnézem ezeket a brókereket.
    Ha esetleg lesz kérdésem, ezekkel van konkrét tapasztalatod?

• David Chateau
    válaszolt
    Gondolom Limassol, a bűn városa
    Csatolt fájlok

• erla01
    válaszolt
    Ez hol van?
    Máris indulok, tudjátok miért...

Working...