Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdek-ellentét van a kereskedő és a szóban-forgó bróker között. Nem tudom miért Istenítik sokan az Alpari-t, de jobb ha tudjátok full-orosz cucc az egész, mint a ciprusi brókercégek 95%-a....

Nekem ilyen van, akkor most jó, vagy sem?
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nincs mese, kénytelen leszek megtanulni a Dukascopy Jforex platformját, már megint beijesztettetek a MM-ekkel

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Prozac, Hát én utánanéznék ennek is, te ingyen trédelsz!! De hogy fordítsam, hasonló a szitu mint a Tada utódnál. Ők STP-nek mondják magukat és azok is, ha így értelmezzük, ugyanis csak továbbítják a likviditásnyújtóhoz a megbízásokat, aki itt jelen esetben nagy valószínűség szerint egy market maker lehet... ÉS EZ A BIBI!!! Szóval ez a megoldású cég a trükkösebb... Zeró spread valós piacon kizárt..... Nem minden arany ami fénylik...

Hozzászólás

• Vagy nagyon kicsi a likviditásuk az adott árszinten és hogy poziba lépj vagy szállj ki, keményen csúsztatnak... De a Zéró közeli spread nem lehetséges.... Ktg vonzataiban sem jön ki a bróker oldaláról....

Hozzászólás

CaritasFx?

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              CaritasFx?
              soha sem hallottam róluk. Írj róla valamit..

Hozzászólás

Vagy nagyon kicsi a likviditásuk az adott árszinten és hogy poziba lépj vagy szállj ki, keményen csúsztatnak... De a Zéró közeli spread nem lehetséges.... Ktg vonzataiban sem jön ki a bróker oldaláról....
                No requote, nincs slippage, ehhez még jön persze comission 2euro/per side/lot.
                Az EUR/USD spreadjük 0-0.6 pip között , mostmár 2 hónapja kereskedek nálluk.
                Eddig withdrawaltam tőlük összesen 6000 eurot, minden esetben fél órán belül a moneybookersemen volt a pénz.

Eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt velük.

Van ilyen is.

Hozzászólás

No requote, nincs slippage, ehhez még jön persze comission 2euro/per side/lot.
                  Az EUR/USD spreadjük 0-0.6 pip között , mostmár 2 hónapja kereskedek nálluk.
                  Eddig withdrawaltam tőlük összesen 6000 eurot, minden esetben fél órán belül a moneybookersemen volt a pénz.

Eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt velük.

Van ilyen is.
                  Pozik nyitása és zárása mennyire gyors? Általában 2 lot fölött már egyik másik megakad...

EUs a cég?

Hozzászólás

Persze, hogy lehet. Én a Dukascopy-t és a BMFN-t ismerem.
                    Engem az érdekelne, hogy a Dukasnál pl hol tudom megnézni, hogy mennyi a swap amit napon túl kérnek ill. adnak, mivel én swingelek, ezért szeretnék sokat kapni és keveset adni Vagy közel ugyanannyit adni és kapni, hogy ne szívjak.

Dukasnál nem találtam még meg az oldalukon, FXpronál fent van, Equilornál meg a többinél is megtaláltam, és viszonylag pontos is.

Hozzászólás

• ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Engem az érdekelne, hogy a Dukasnál pl hol tudom megnézni, hogy mennyi a swap amit napon túl kérnek ill. adnak, mivel én swingelek, ezért szeretnék sokat kapni és keveset adni Vagy közel ugyanannyit adni és kapni, hogy ne szívjak.

Dukasnál nem találtam még meg az oldalukon, FXpronál fent van, Equilornál meg a többinél is megtaláltam, és viszonylag pontos is.
                      Melyik párokon nyomod?

Hozzászólás

Melyik párokon nyomod?
                        kb 8 különbözőn.

Felsoroljam őket?

GBP párok, AUD párok, és van közte egy Török is.

Ebből kettőnek elég nagy a kamata sajna...

Olyan a kereskedési rendszerem, hogy lehetővé teszi ennyi termék zavartalan trédelését.

Hozzászólás

• ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          kb 8 különbözőn.

Felsoroljam őket?

GBP párok, AUD párok, és van közte egy Török is.

Ebből kettőnek elég nagy a kamata sajna...

Olyan a kereskedési rendszerem, hogy lehetővé teszi ennyi termék zavartalan trédelését.
                          Tessék itt van:

http://www.dukascopy.com/swiss/en/fo...nts/overnight/

Ez meg a másik Prime bróker kondíciós listája: http://www.bmfn.eu/applications/onli..._interests.pdf

Vagy swap-menteset keresel?

Hozzászólás

Pozik nyitása és zárása mennyire gyors? Általában 2 lot fölött már egyik másik megakad...

EUs a cég?
                            Igen, EU-s cég, EU-s székhellyel, átlagos teljesülési idő: 0.25 másodperc.
                            2 lot felett is, szoktam kötni 10 lotokat is.

Hozzászólás

Igen, EU-s cég, EU-s székhellyel, átlagos teljesülési idő: 0.25 másodperc.
                              2 lot felett is, szoktam kötni 10 lotokat is.
                              Standard lotban érted vagy minilotban? Ha Standard (100.000 Unit) lotban, akkor nem rossz...

Hozzászólás

Standard lotban érted vagy minilotban? Ha Standard (100.000 Unit) lotban, akkor nem rossz...

Ezt úgy bírom a fórumosoknál....

Persze, hogy standard lotban beszélek.
                                Nálam a pip pip, és nem keverem össze a ponttal.
                                Ugyan úgy a lotot sem keverem össze mini lottal, sem mikro lottal.
                                A kép 0.1 lot, azaz egy mini lottal lett printscreenezve, gondolom ezért kérdezed.

0.1 lottól kereskedek 10 lotig, piac függő. Bizonytalan piacnak természetes, hogy nem ugrok neki nagy mérettel.

Hozzászólás

Working...
                                X