Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi van ha nyeregben vagyunk de nem tudsz kiszállási pontot találni. Ha sok az order azok kis emberek vagy komoly cégek? Lehet erre építeni...most per pillanat még sok minden jutott eszembe. Az is, hogy bekamuzták csak....onnan lehet tudni biztosan ha tudod azt is, hogy kik vannak bekötve.
    A fórumon szerintem alig van ember aki 1 lotnál nagyobbakat köt, akkor szerinted a mi kis mezei minilotjainkra nem lesz ember a másik oldalon? A likviditás szerintem pont az LMAX-nál nem fog gondot jelenteni. Kukkants bele az orderbookba és látni fogod, hogy nem kispályások kereskednek ott. Nem véletlen 10k a beugró...

Szólj hozzá::

• David Chateau
    válaszolt
    Zalán, ennek semmi értelme, tudod te is

Nem mindegy, ki áll szembe a te kötéseddel, ha megfelelő helyen és időben teljesül? Amúgy LMAXnak már napi többmilliárd dolláros a forgalma, tíznél is több egész pontosan, akkor a mi szintünkön szerinted nem mindegy?

Mellesleg, akinek ez se jó, az mehet CME-re trédelni, vagy EBS-re is lehet már.

Azt is lehet tudni, kik vannak bekötve. De kb az összes nagybank (nomura, city, deutsche, barclays, hsbc...sorolhatnám)

• Zalán
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van adat, de noname alapon, így a korrekt.

De az mire jó, hogy tudjuk, melyik országból?
    Mi van ha nyeregben vagyunk de nem tudsz kiszállási pontot találni. Ha sok az order azok kis emberek vagy komoly cégek? Lehet erre építeni...most per pillanat még sok minden jutott eszembe. Az is, hogy bekamuzták csak....onnan lehet tudni biztosan ha tudod azt is, hogy kik vannak bekötve.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem mindegy, hogy Dél-Afrikából longolsz vagy Szlovákiából. Nagy dolgok ezek. De egy igazi szakértő belelát a dolgok mélyebben lévő részleteibe is, mint egy látnok. Óvatosan az LMAX-al.....

• David Chateau
    válaszolt

• Zalán
    válaszolt
    Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LMAX-on teljesen jó a dax mini(1 euro per pont) és a sima dax(3 euro per pont) is. FXCM-nél is teljesen tradelhető. Annyit tudni kell, hogy a likviditás LMAX-on az ügyfelektől származik, CFD-re nincs likviditás szolgáltatójuk, de ezt nem érzed, hiszen elég nagy halak tradelnek ott.
    Ha ugyfelek adjak a liq, van hivatalos adatt arrol, hogy melyik orszagokbol, retail vagy liq providerek, kik, mennyi likviditast adnak?

Szerintem jo lenne ezt tudni...

• A csodamacska
    válaszolt
    Én is köszi. Nem ragaszkodom mt4 hez, csak a kisebb számlanyitási összeg miatt gondoltam ultrára.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    LMAX-on teljesen jó a dax mini(1 euro per pont) és a sima dax(3 euro per pont) is. FXCM-nél is teljesen tradelhető. Annyit tudni kell, hogy a likviditás LMAX-on az ügyfelektől származik, CFD-re nincs likviditás szolgáltatójuk, de ezt nem érzed, hiszen elég nagy halak tradelnek ott.
    OK, köszönöm!

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Chucky, bár nem nekem válaszoltál, gondolom nekem is szántad.
    Mint már említettem volt, jelen esetben a Meta lényegi kérdés, bízd rám, hogy miért.
    Lécci, chuckys a kérdésemre válaszolj, ha tudsz.
    Szóval srácok, a DAX-os előző kérdésemre tud valaki érdemi választ adni?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Felejtsétek már el ezt a ***** mt4-et. Mit szerettek benne?!?! Azt, hogy átbasznak ahol csak tudnak? Ébredjetek már fel.... Regényeket tudnék írni a meta hibáiról. Próbáljatok már ki vmi real platformot: T4, Ninja, Sierrachart, Esignal, Motivewave, MultiCharts, TradeStation vagy akár az IB felületét, LMAX felületét. Ég és Föld.
    Chucky, bár nem nekem válaszoltál, gondolom nekem is szántad.
    Mint már említettem volt, jelen esetben a Meta lényegi kérdés, bízd rám, hogy miért.
    Lécci, chuckys a kérdésemre válaszolj, ha tudsz.
    Szóval srácok, a DAX-os előző kérdésemre tud valaki érdemi választ adni?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi van ultrafx nél ami mt4 es?
    Érdemesebb közvetlenül lenni az lmax nem mt4 es platformján?
    Felejtsétek már el ezt a ***** mt4-et. Mit szerettek benne?!?! Azt, hogy átbasznak ahol csak tudnak? Ébredjetek már fel.... Regényeket tudnék írni a meta hibáiról. Próbáljatok már ki vmi real platformot: T4, Ninja, Sierrachart, Esignal, Motivewave, MultiCharts, TradeStation vagy akár az IB felületét, LMAX felületét. Ég és Föld.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kb 340 euro
    Köszi (és gondolom, 1 lotra)

Na még egy DAX kérdés:
    Van valaki, aki a DAX-ot tolja, és meg van elégedve a brókerével?
    Gyors teljesülés, méltányolható spread, és mindez huncutságok nélkül.

• Porter
    válaszolt
    Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy kérdés ahhoz, aki tudja: mennyi a DAX marginigénye az LMAX-nál?
    kb 340 euro

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Még egy kérdés ahhoz, aki tudja: mennyi a DAX marginigénye az LMAX-nál?

• A csodamacska
    válaszolt
    Amúgy LMAX metán, daxon nekem már volt 5-10 pont slippage, azóta(másfél éve) csak a webes platformon tolom és egyszer nem volt rosszul teljesült STOP order. Szóval a webes platform nálam #1.
    Mi van ultrafx nél ami mt4 es?
    Érdemesebb közvetlenül lenni az lmax nem mt4 es platformján?

Working...
X