Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• És lehet is nevesíteni ezt a csodabrókert, hogy én is megnézhessem?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      És lehet is nevesíteni ezt a csodabrókert, hogy én is megnézhessem?
      Plus 500.
      Van magyar oldaluk is.

Viccet félretéve, láthatod, hogy Senior tag létemre 1 es a hírnevem. Ez azért van, mert ritka irigy vagyok....

Hozzászólás

• Ahhhhh

Én különben a Plus500-nál kezdtem, mikor még semmit sem tudtam semmiről, de tetszett, hogy van búza, meg kukorica és gyapot, és nyomkodtam bőszen a gombokat, kereskedtem velük ezerrel.
        A saját felületük átláthatónak és kezelhetőnek tűnt, nekem bejött. De hogy ennyi rosszat egyetlen más cégről sem olvastam, az biztos, szóval legyél csak ott te

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ahhhhh

Én különben a Plus500-nál kezdtem, mikor még semmit sem tudtam semmiről, de tetszett, hogy van búza, meg kukorica és gyapot, és nyomkodtam bőszen a gombokat, kereskedtem velük ezerrel.
          A saját felületük átláthatónak és kezelhetőnek tűnt, nekem bejött. De hogy ennyi rosszat egyetlen más cégről sem olvastam, az biztos, szóval legyél csak ott te
          Miért, a múltkor is nagyot kaszáltam a gyapot szedő néger munkások sztrájkján. Volt bennfentes információm. Kunta.kinte szólt előre, így időben tudtam longolni a gyapotot.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Plus 500.
            Van magyar oldaluk is.

Viccet félretéve, láthatod, hogy Senior tag létemre 1 es a hírnevem. Ez azért van, mert ritka irigy vagyok....
            nem tom hogy miként növelhetem a hírnevemet. Próbáltam rendes emberként aztán bunkóként is a fórumon, de semmi sem változik! Szóval tanácstalan vagyok. Talán az IronFx-nél tudják a megoldást!! ZOLI SEGÍTS!! LÉCCCI!!

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nem tom hogy miként növelhetem a hírnevemet. Próbáltam rendes emberként aztán bunkóként is a fórumon, de semmi sem változik! Szóval tanácstalan vagyok. Talán az IronFx-nél tudják a megoldást!! ZOLI SEGÍTS!! LÉCCCI!!
              Én sem tudom, hogyan megy ez a hírnév dolog. De a múltkor egy "jéghegy" promoter sün a szememre vetette , hogy én nem lehetek sikeres tréder, mert csak 1-es a hírnevem.

Hozzászólás

Én sem tudom, hogyan megy ez a hírnév dolog
                van egy kis mérleg ikon a nicked alatt, arra kell kattintania annak aki növelni akarja, mert úgy ítéli meg, h megérdemled

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  van egy kis mérleg ikon a nicked alatt, arra kell kattintania annak aki növelni akarja, mert úgy ítéli meg, h megérdemled
                  Köszi az infót PDA. Prozac like-oltalak! Próbaként

Hozzászólás

Plus 500.
                    Van magyar oldaluk is.

Nyomtam is egy mínuszt!
                    Amúgy a szám ahogy nézem évente ugrik,függetlenül a számlaegyenlegeden bekövetkezett változásoktól. Alatta a kocka lehet az image jele.

Hozzászólás

• PDA téged is likeoltalak a hasznos infóért!

Hozzászólás

Én sem tudom, hogyan megy ez a hírnév dolog. De a múltkor egy "jéghegy" promoter sün a szememre vetette , hogy én nem lehetek sikeres tréder, mert csak 1-es a hírnevem.
                        jah jéghegy olvastam...

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          PDA téged is likeoltalak a hasznos infóért!
                          ohhhh, thx, egész megkönnyeztem
                          egyébként most kezdtem el én is keresgélni, mikor feldobtátok a témát
                          rajtad teszteltem

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Itt megnézheted kismillió cégre, hogy aktuálisan mennyi a spread:

http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads
                            Köszi szépen, hasznos oldal.

Hozzászólás

• joe134 hozzá adtam egyet a hírnevedhez, kivi vagyok, hogy mi lesz...

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ohhhh, thx, egész megkönnyeztem
                                egyébként most kezdtem el én is keresgélni, mikor feldobtátok a témát
                                rajtad teszteltem
                                Én meg szeretném kérni a TNT-től a Sírni Tudnékot!

Köszi! Eddig nem történt semmi sem... Még mindig 1-es a hírnév

Hozzászólás

Working...
                                X