Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A csodamacska
    válaszolt
    Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy LMAX metán, daxon nekem már volt 5-10 pont slippage, azóta(másfél éve) csak a webes platformon tolom és egyszer nem volt rosszul teljesült STOP order. Szóval a webes platform nálam #1.
    Mi van ultrafx nél ami mt4 es?
    Érdemesebb közvetlenül lenni az lmax nem mt4 es platformján?

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Így már érthető.

• Zalán
    válaszolt
    Mást értek én kiutalás alatt....én a másik oldalon vagyok tudod...tehát a nap amikor vissza szeretnéd kérni a pénzt az első nap.
    Szolgáltatást veszel amikor befizetsz. Ez akkor lesz 100% amikor ki is akarod kérni a pénzed. Akkor teljes a szolgáltatás.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bármennyi. A kiutalási kérelem amikor megtörtént akkor zárul a kör és vetted igénybe q szolgáltatást. Onnantól számít.
    Kösz, hogy válaszolsz, de késő is van, fáradt is vagyok, így lehet nem fogom fel. Szóval előbb írták, 60 napon BELÜL, tehát kiutalom a tőkét(=fizettem a kártyával?..), és 60 nap múlva eltűnik a cég... Ekkor mi az ábra? ÉS számít e, hogy mikor nyitottam az utolsó trédet?(a 60 nap miatt..)

• Zalán
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit most beszartam. Szivesen megosztanek tapasztalatokat, konkret mukodesi, szabalyozasi gyakorlatokat, csak nehogy tul nagy erdekeket sertsek.... Pedig megerne egy miset kezdeskent a latency time, dark pool, stp, ecn, mm temakor kapasbol. A pamm, mam szamlakrol, MetaServerrol, 'elkulonitett szamlakrol' pedig egy masodikat

Meg gondolkodom ezen. Nem akarok celpont lenni.
    Dugjuk össze a buksikat. Én megszoktam már a célpont dolgot....

• Zalán
    válaszolt
    imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ezzel annyira messze nem jut az ember. Ha jól értem, a kiutalást veszi fizetésnek... és 60 napon belül visszahívható a még kinn lévő összeg. Elég érthetetlen. Mitől számított 60 nap? A kiutalástól? Az utolsó trédtől? Mennyi utalható vissza? Sok a kérdőjel.
    Bármennyi. A kiutalási kérelem amikor megtörtént akkor zárul a kör és vetted igénybe q szolgáltatást. Onnantól számít.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A megoldás neve chargeback. Nagyjából arról van szó, hogy ha nem kapod meg a pénzedért az ellenszolgáltatást valahol, és kártyával fizettél, vissza tudod hívni a pénzt a fizetéstől számított 60 napon (javítsatok, ha ezt rosszul tudom) belül.
    Mondjuk ezzel annyira messze nem jut az ember. Ha jól értem, a kiutalást veszi fizetésnek... és 60 napon belül visszahívható a még kinn lévő összeg. Elég érthetetlen. Mitől számított 60 nap? A kiutalástól? Az utolsó trédtől? Mennyi utalható vissza? Sok a kérdőjel.

• David Chateau
    válaszolt
    Kicsit most beszartam. Szivesen megosztanek tapasztalatokat, konkret mukodesi, szabalyozasi gyakorlatokat, csak nehogy tul nagy erdekeket sertsek.... Pedig megerne egy miset kezdeskent a latency time, dark pool, stp, ecn, mm temakor kapasbol. A pamm, mam szamlakrol, MetaServerrol, 'elkulonitett szamlakrol' pedig egy masodikat

Meg gondolkodom ezen. Nem akarok celpont lenni.

• simifx
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok szervezek egy oktatási szemináriumot rögtön a versenytársaknak. Haha
    Az első jelentkező már megvan....bár én nem vagyok 'versenytárs', csak egy érdeklődő a téma iránt. De talán ez is valami. Amúgy is innen kéne indítani az alapokat mindenkinek.....vagy tévedek?

• simifx
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen gondolkodtam már korábban, hogy nyitok itt a fórumban egy új topicot erről.
    Kíváncsian várom.
    Ha lenne újra ilyen jellegű előadás a TN-on, arra biztosan elmennék. Sajnos a Nándinak csak az első előadásán tudtam részt venni, de azt is tátott szájjal, hallgattam. De szerintem Te is tudnál erről beszélni

• Zalán
    válaszolt
    Kedves Zalán, Lajos és Dávid,

A kérdés ironikus, és költői akart lenni, remélem sikerült pár embernek rávilágítani erre a negatív egyenleg elleni védelemre.
    Ettől függetlenül persze még azért a mondat azon része áll, hogy rám férne egy okítás a brókerek működésével kapcsolatban......de nem csak rám, hanem minden brókercég alkalmazottjára is, akik ezzel kapcsolatban csak a hülyeséget tudják kommunikálni.
    Ok szervezek egy oktatási szemináriumot rögtön a versenytársaknak. Haha

• David Chateau
    válaszolt

A kérdés ironikus, és költői akart lenni, remélem sikerült pár embernek rávilágítani erre a negatív egyenleg elleni védelemre.
    Ettől függetlenül persze még azért a mondat azon része áll, hogy rám férne egy okítás a brókerek működésével kapcsolatban......de nem csak rám, hanem minden brókercég alkalmazottjára is, akik ezzel kapcsolatban csak a hülyeséget tudják kommunikálni.
    Ezen gondolkodtam már korábban, hogy nyitok itt a fórumban egy új topicot erről.

• simifx
    válaszolt
    Indu27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Ezt a kártyás dolgot meg tudná magyarázni nekem valaki? Miért ne tudnának akkor lelépni? Tehát a negatív számla elleni védelem kacsa........
    A megoldás neve chargeback. Nagyjából arról van szó, hogy ha nem kapod meg a pénzedért az ellenszolgáltatást valahol, és kártyával fizettél, vissza tudod hívni a pénzt a fizetéstől számított 60 napon (javítsatok, ha ezt rosszul tudom) belül.

• simifx
    válaszolt

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pozi méretezése pedig a stophelyszíntől függ, nem a számlamérettől.
    Ezt szerettem volna én is írni neki, de megelőztél.

Working...
X