Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    joe134 hozzá adtam egyet a hírnevedhez, kivi vagyok, hogy mi lesz...
    Köszönöm! Viszonoztam

Hozzászólás

• N a mindenkinek nyomtam egyet. Remélem most már történik valami.
      willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        N a mindenkinek nyomtam egyet. Remélem most már történik valami.
        köszi! de még mindig nem történt semmi... Lehet, hogy az IronFx képviselőnek kell jóváhagynia ciprusról.

Hozzászólás

• Azt már párszor megmutatták, hogy mit tudnak tenni a MM cégek az MT4 felülettel, hogy ők nyerjenek, és ne az ügyfél -gyakorlatilag bármit.
          De mi van az STP/ECN számlákkal, ahol MT4-et használok? Az is ugyanúgy manipulálható? És manipulálják is, vagy mert STP/ECN, ott nem teszik meg?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azt már párszor megmutatták, hogy mit tudnak tenni a MM cégek az MT4 felülettel, hogy ők nyerjenek, és ne az ügyfél -gyakorlatilag bármit.
            De mi van az STP/ECN számlákkal, ahol MT4-et használok? Az is ugyanúgy manipulálható? És manipulálják is, vagy mert STP/ECN, ott nem teszik meg?
            Ati. Ha egy tanácsot elfogadsz akk szerintem ne görcsölj ezen ennyire. Ha óráson fogsz kereskedni és látsz egy 20 pipes leszúrást ami kiszed, és megnézed egy másik broker felületét amin ugyanazt látod, hidd el több mint valószinű, hogy nem a te 1 lotodért mentek vissza. Pontosabban: nem CSAK a TE 1 lotodért...

Sikeres és egészségben bővelkedő 2013-at kívánok mindenkinek!

Hozzászólás

• Dvit: igazad lehet. Alapvetően 3 bróker felülete fut most is nálam, pedig csak demózok, biztos paranoiás vagyok. Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy nem üldöznek!

A stoppom 30-60 pip szokott lenni, ennyit könnyedén le tudnak szúrni, de ha másik broki grafikonján ez nem látszik, akkor gondolom erős alapokkal lehet reklamálni.

Hozzászólás

• Most lehet öröm az Alpari UK-nál kereskedni.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Pedig az Alpari-t nagyon favorizálják sokan, hogy az egyik legmegbízhatóbb cég a MM-ek között...

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Dvit: igazad lehet. Alapvetően 3 bróker felülete fut most is nálam, pedig csak demózok, biztos paranoiás vagyok. Ez mondjuk nem jelenti azt, hogy nem üldöznek!

A stoppom 30-60 pip szokott lenni, ennyit könnyedén le tudnak szúrni, de ha másik broki grafikonján ez nem látszik, akkor gondolom erős alapokkal lehet reklamálni.
                    Ha 60 pipet csak a tieden szúr le akkor erős alapokkal baromi gyorsan le kell lépni.

Hozzászólás

• Nekem ilyen van. Ez jó?

Click image for larger version

Name:	screenshot.JPG
Views:	1
Size:	140,1 KB
ID:	143672

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Most lehet öröm az Alpari UK-nál kereskedni.
                        Nekem ez úgy tunik hogy a RoboForex screen-shotja.
                        De tény hogy az Alparinál is vannak ilyenek.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nekem ez úgy tunik hogy a RoboForex screen-shotja.
                          De tény hogy az Alparinál is vannak ilyenek.
                          Az csak a roboforex metatradere.(szerintem)

Hozzászólás

• Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az csak a roboforex metatradere.(szerintem)
                            Igen, az MT4-em a Roboforextől van, a számlák meg összevissza.
                            Egyszer már leírtam hogyan lehet egy MT4-ből bármelyik brókerhez bejelentkezni, de berakom ide is, hogy terjedjen.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Most lehet öröm az Alpari UK-nál kereskedni.
                              Nekem is van ott éles számlám, és nálam is ott figyelnek a leszúrások. kb 20-25 pipesek. Amikor számlát nyitottam, egy magyar kontakt segített nekem, aki aztán be is ültetett a hintába
                              Nem kereskedtem náluk valami sokat /időben/és csak azért van náluk még éles számlám, mert még nem szüntették meg, mivel egy kanyi nincsen már rajta./hazautaltam/

Csak arra tudok gondolni, hogy angol, és a Wordspread is az volt, és mekkora bukás lett abból is, mert csaltak...
                              Hiába adnak 50.000 fontig garanciát isten bizonyra, ha aztán soha többé nem látod a pénzedet.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Tudtok olyan bróker céget ajánlani, ami engedi hogy egy adott devizapáron long és short is menjen? És ezeket ne párosítsa össze?

Köszi!

Hozzászólás

Working...
                                X