Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Úgy tudom, az ilyen összepárosítás MT5re jellemző, MT4 nem csinál ilyent. Így gyakorlatilag bármelyik MT4es bróker jó neked.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Úgy tudom, az ilyen összepárosítás MT5re jellemző, MT4 nem csinál ilyent. Így gyakorlatilag bármelyik MT4es bróker jó neked.
      Igen az Mt4-nél ahol a bróker engedi a hedge pozíciók nyitását ott kulon van kezelve. Tetszolegesen zárhatod mindkettot remélhetoleg profitban.

Hozzászólás

• Sajnalom, hogy nem hallgattam meg az ActivTrades webinarjat.Decemberben volt vagy nov. vegen. A tema hogyan lehet MT5-ön is egyidöben 2 ellentetes pozit nyitni, mert ott is lehet.

Hozzászólás

• egy két tüskétől nem kell begyulladni
          megnéztem 4 brókert, de ebben az időszakban egyiknél sem voltak ilyen tüskék.
          azért ilyen roboforex,forex4you,marketiva..stb komolytalan nevű cégekkel nem foglalkoznék m1-en.
          de még m5-ön és m15-ön se. persze h1-en,h4-en lehetnek jók.
          az olyan cégeket, ahol 1 dollárral lehet számlát nyitni én meg se nézem. legyen a számlanyitási minimum 1-2 ezer dollár.

Hozzászólás

• joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A legjobbak a Prime brókerek, ezek közül kettő európait ismerek, akik ténylegesen ezeknek a kisebb brókereknek kínálják a komplett technológiai megoldásokat, likviditást...stb.
            ...
            Én a Dukascopy-t és a BMFN-t ismerem.
            Ezek szerint a BMFN is éppen annyira megbízható cég lehet, mint a Dukascopy?

Hozzászólás

• ha brókertől függ a sikered, akkor az már régen rossz.

Hozzászólás

• Ha nem tudod, akkor miért beszélsz idétlenségeket?
                Ha meg tudod, akkor ugyan ez a kérdésem. De csak költői

Hozzászólás

• Az érdekes/fontos valamiért, hogy a bróker szerverórája mit mutat? Van annak valami előnye/hátránya, ha a broki órája 6 órával kevesebbet mutat?

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az érdekes/fontos valamiért, hogy a bróker szerverórája mit mutat? Van annak valami előnye/hátránya, ha a broki órája 6 órával kevesebbet mutat?
                    attól függ, h milyen TF-en kereskedsz (gyertyazárások H1 H4 D1)
                    GMT a legjobb

Hozzászólás

• Nekem sikerult egybol elkuldom az emailodra a belepesi adatokat.

Hozzászólás

• Tudna valaki olyan brókercéget mondani, ahol GMT a szerveridő és MT4 van? FXCM és IBFX nem jó, előbbinél a demo regisztráció kitöltése után hiába nyomkodom a Register gombot, nem történik semmi, utóbbinál pedig az MT4 telepítése nem törtéink meg...

Hozzászólás

• Az FXCM UK-nál van számlám, de másik brókernél is szeretnék nyitni.
                          A rollover (swap) mennyi jelenleg a különböző brókereknél?

3 pár érdekelne, melyek FXCM-nél jelenleg következők:
                          EUR/USD 0.03(sell) -0.14(buy)
                          EUR/HUF 0.85(sell) -2.87(buy)
                          USD/HUF 0.66(sell) -2.12(buy)

Ha valakinek a brókere jobbat kínál, légyszi írja be (lenyúlás ez, a magyar kamat sokkal nagyobb, a szemét FXCM meg lenyeli, ha shortolom az USD/HUF-ot, tisztességes jó kis forint kamatot várnék el, minusz egy kis költség persze)

Hozzászólás

• huft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az FXCM UK-nál van számlám, de másik brókernél is szeretnék nyitni.
                            A rollover (swap) mennyi jelenleg a különböző brókereknél?

3 pár érdekelne, melyek FXCM-nél jelenleg következők:
                            EUR/USD 0.03(sell) -0.14(buy)
                            EUR/HUF 0.85(sell) -2.87(buy)
                            USD/HUF 0.66(sell) -2.12(buy)

Ha valakinek a brókere jobbat kínál, légyszi írja be (lenyúlás ez, a magyar kamat sokkal nagyobb, a szemét FXCM meg lenyeli, ha shortolom az USD/HUF-ot, tisztességes jó kis forint kamatot várnék el, minusz egy kis költség persze)
                            Itt az összes: http://www.myfxbook.com/forex-broker-swaps

Megjegyzem nem hiszem, hogy a forint annyira gyenge lenne, hogy ne gyengülhetne még többet. Ergo sokkal nagyobb az árfolyam kockázat, mint amit a kamaton nyerni lehet. Szerintem ...

Hozzászólás

• Köszi a linket.
                              Sajnos a legfontosabb, az USD/HUF esetében sok bróker sora üres (pl. FXCM, meg több másik brókeré, pont ahol nyitnék számlát, pl. Oanda).

Az én stratégiám elsősorban USD/HUF short pozíciókat nyit, vagyis longolom a forintot, amire sokkal nagyobb a kamat, mint a dollárra.
                              Maga a stratégia fedezeti pozíciókat nyit, a swap (rollover) csak egy mellékhatás, de egyáltalán nem elhanyagolható.
                              pl. 10000$ értékű USD/HUF pozíció még ennél a lenyulós FXCM-nél is napi 0,66 dollárt kamatozik nekem. De több brókernél 0.66 helyett 2.0-nál nagyobb rollovert láttam, csak nem tudom igaz-e. Hülye lennék akkor nem ott nyitogatni a fedezeti pozícióimat.

A te brókerednél mennyi a rollover az USD/HUF esetében (elsősorban short érdekelne)?

Hozzászólás

• huft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Köszi a linket.
                                Sajnos a legfontosabb, az USD/HUF esetében sok bróker sora üres (pl. FXCM, meg több másik brókeré, pont ahol nyitnék számlát, pl. Oanda).

Az én stratégiám elsősorban USD/HUF short pozíciókat nyit, vagyis longolom a forintot, amire sokkal nagyobb a kamat, mint a dollárra.
                                Maga a stratégia fedezeti pozíciókat nyit, a swap (rollover) csak egy mellékhatás, de egyáltalán nem elhanyagolható.
                                pl. 10000$ értékű USD/HUF pozíció még ennél a lenyulós FXCM-nél is napi 0,66 dollárt kamatozik nekem. De több brókernél 0.66 helyett 2.0-nál nagyobb rollovert láttam, csak nem tudom igaz-e. Hülye lennék akkor nem ott nyitogatni a fedezeti pozícióimat.

A te brókerednél mennyi a rollover az USD/HUF esetében (elsősorban short érdekelne)?
                                Forintot XeMarketsnél kereskedek, mert ott csak 12 pip a spread az EUR/HUF-on (általában 30 szokott lenni)

Kamat és a rollover ugyanaz, ígynem teljesen értem mire gondolsz, náluk 2.49 az USD/HUF long rollover.

Érdemes lenne megnézni az LQD-t (ex-Tadawul) náluk a táblázat szerint 14.57

Hozzászólás

Working...
                                X