Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• falcon
    válaszolt
    Indu27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szia! Engem is ugyanezek a dolgok nyomasztottak a bróker választásnál. Zoli erre már adott egy tippet, az Active szerintem is megfelelő. Ha idővel növexik a kereskedési tőke, elég a 10-20%-át bent tartani, ahogy írtad is. Szerintem ha valaki nem a bónusszal makkol, vagy egy mesterséges árszinten ügyeskedik (CHF), hanem normálisan kereskedik a likvid párokon, megfelelő pozíció mérettel, akkor abból nem lehet gond. Sok sikert!

Szólj hozzá::

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Indu27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan szolgáltatókat ajánlani ahol szerződésben leírják, hogy ha piros hó esik akkor sem követelhetnek ilyen esetben semmit sem? (a befizetetten felül) Az lenne nekem a fontos, hogy a rászánt összegnél ha nagyon benézek valamit (vagy rajtam kívül álló okból) akkor se tudjak többet bukni. Ha létezik ilyen szolgáltató, fontos szempont lenne még hogy biztosítva legyen a pénz, egy esetleges bróker bedőlés esetére.
    Activtrades negatív egyenleg elleni védelemmel, és külön ügyfélbiztosítással az FSCS-en felül.

• Indu27
    válaszolt
    Sziasztok!

Kicsit régen voltam legutóbb, de köszönöm szépen a sok tartalmas választ. Jó ezt látni, nem is tudom hol kap az ember ennyi értelmes választ egy fórumon. Mint már lehet hogy írtam, a manuális tradek irányába (írásaitok alapján a robotos dolgot elvetettem), technikai elemzésen alapuló tradelés felé szeretnék nyitni. Az elképzelésem szerint 1000 EUR-al próbálkoznék majd (még többet gyakorolnék addig). Egy dolog riaszt vissza, de az nagyon. Az oké, hogy 2-3 százezret rászánok és ha 0 lesz belőle elfogadom, hiszen benne van a pakliban, ez vállalható is számomra. Egyébként 100 000 Ft haszon után visszautalnám a pénzt. Tehát kezdetben ha nyerek, akkor sem tartanék a számlán 1000 EUR-nál többet. Szóval ami elriaszt egy CHF szerű januári szakadás, az hogy kis pénzzel is eladósíthatom magam egy életre, nem bírnak kényszerlikvidálni, nem működik a stop. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan szolgáltatókat ajánlani ahol szerződésben leírják, hogy ha piros hó esik akkor sem követelhetnek ilyen esetben semmit sem? (a befizetetten felül) Az lenne nekem a fontos, hogy a rászánt összegnél ha nagyon benézek valamit (vagy rajtam kívül álló okból) akkor se tudjak többet bukni. Ha létezik ilyen szolgáltató, fontos szempont lenne még hogy biztosítva legyen a pénz, egy esetleges bróker bedőlés esetére. Ezek a ciprusi cégek elég riasztóak, tudom, hogy adózás miatt, de nem bízom benne hogy azoktól bárki, bármit visszakapna ha baj van. Még lehet akkor sem ha nincs baj. Fxcm talán? Köszönöm a válaszokat!

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Gyerekek! Tudna valaki pár szót mondani olyan brókerekről, ahol lehet OTC papírokat tradelni? Főleg speedtrader, IB, etrade, thinkorswim érdekelne és fontosak a költségek, mert évekig tartogatnék részvényeket. Danke schön!

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két alkalommal kérdeztem az utóbbi időben a brókerválasztással kapcsolatban, senki nem válaszolt egy alkalommal sem
    Valószínűleg nem kereskedett senki magyar brókernél, amerikai papírokkal, tőkeáttétellel.

• Zalán
    válaszolt
    Szerintem mindegy. Mindenhol van pro és contra is...

• erla01
    válaszolt
    Szia VChris!

Válaszd az

Lmax-ot (10.000$ min. depo)
    UltraFx-et (Lmax white labelje, párszáz usd depo)
    LCG-t (500$ min. depo).

Sok sikert, sok zöld pipet!

• VChris
    válaszolt
    Csak halkan és bátortalanul kérdezem meg:
    Az elő szokott fordulni ezen a fórumon, hogy a topik címével teljesen releváns (Melyik brókercéget érdemes választani?) kérdésre valaki válaszol, vagy csak más témáról folyik beszélgetés
    Két alkalommal kérdeztem az utóbbi időben a brókerválasztással kapcsolatban, senki nem válaszolt egy alkalommal sem

• kockas
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pfff, Ciprus már DIY csomagban nyomja a brókercégeket

egyébként belegondoltam milyen tök jó lenne ha összedobnánk egyre a pénzt, és aztán saját magunkat szivathatnánk

• David Chateau
    válaszolt
    http://www.airsoftltd.com/landing/5/...5116_0#contact

Itt a megoldás srácok

• David Chateau
    válaszolt
    Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez mondjuk ilyen formában nem igaz. Kisebbségi 33%-a van.
    Jogos, nem fogalmaztam számszerűen, bocs-bocs! Bár ezt csak érdekességnek szántam

http://www.financemagnates.com/forex...t-3-6-million/

• MyBusiness
    válaszolt
    falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    95%-unk a tőzsdén is sportfogad, vagy rulettezik, hívjuk ezt bárhogy is. A különbség csak annyi, hogy itt évek telnek el mire nyilvánvalóvá válik
    Becsülöm az őszinteséget de fontosabb a felismerés
    Persze pl aki hisz a szisztémákban azt keresztre is feszítheted.

• falcon
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van sportfogadási topic is. Tegnap próbáltam eltanácsolni őket a tőzsdefórumról
    95%-unk a tőzsdén is sportfogad, vagy rulettezik, hívjuk ezt bárhogy is. A különbség csak annyi, hogy itt évek telnek el mire nyilvánvalóvá válik

• MyBusiness
    válaszolt
    Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van sportfogadási topic is. Tegnap próbáltam eltanácsolni őket a tőzsdefórumról

• Pityke
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezért jó az LMAX is. Az senkit ne zavarjon, hogy a Betfair az LMAX tulajdonosa

Working...
X