Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Igen smk, köszi...!
    Már egyébként számításba vettem őket, de azok a fránya kötésdíjak...kegggggyetlenül magasak.
    Én próbálnék vigyázni a kis pénzemre és ezért diverzifikálnék, de ilyen költségek mellett még a végén pont azért fogyna el a számlám
    Kb. 8 USD /100 db alatti kötés

Hozzászólás

• Azóta meg tudomást szereztem a Finviz-ről, úgyhogy a "beépített" részvényszűrés nem is fontos.

Hozzászólás

• Így van, a kötésdíjak magasak, viszont más díj nincs. Én ezt úgy oldom meg, hogy alacsony költségű, általam kiválasztott piacon működő jól diverzifikált ETFet vásároltam.

Amennyiben alacsony kötésdíjra vágysz, akkor Interactive Brokers jöhet még szóba, de ott meg magasabb tőke kell a számlanyitáshoz, ráadásul havi 10USD (lekereskedhető) számlavezetési díj is van.

Hozzászólás

• Ebben a témában én is segítséget kérnék!

Ezen a linken is el lehet érni!
          http://www.facebook.com/pages/Kiss-%...06802162731950
          Előre is köszönöm!

K.Á.

Hozzászólás

• Üdv.
            Végig olvastam a topik nagy részét viszont így is maradt néhány nyitott kérdés a fejemben.
            Mit gondoltok a Equilor traderről? Idáig demóztam több programban, így ebben is, viszont nincs szilárd meggyőződésem egyikről se. A kezdő tőkém amit éles kereskedésre szánok 250E ft lenne, és olyan brókerházat keresek ahol több tőzsdét is jegyeznek, mivel nem csak devizákkal szeretnék kereskedni. Persze, az IB tökéletes lenne, csak nincs 10E dollárom kezdésnek. Tudom, ekkora tőke mellet csak a microlotos számlák jöhetnek szóba, akkor igazából az Adm.mar., Fxpro, tadawul és társaiban gondolkozzak csupán? ha nem más akkor forexel kezdek, bár az Equilor megfelelne, kicsit nehézkesnek érzem a kéréseim teljesítését, és ahogy olvastam a magyar brókerházak drágák. Összegezve, ekkora tőke mellett a lehetőségeim annyira korlátozottak hogy kezdetben microlotos számlával, devizapárokkal és néhány cfdvel való kereskedés az ajánlott?
            Előre is köszi a választ.

Hozzászólás

• gergo00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Üdv.
              Végig olvastam a topik nagy részét viszont így is maradt néhány nyitott kérdés a fejemben.
              Mit gondoltok a Equilor traderről? Idáig demóztam több programban, így ebben is, viszont nincs szilárd meggyőződésem egyikről se. A kezdő tőkém amit éles kereskedésre szánok 250E ft lenne, és olyan brókerházat keresek ahol több tőzsdét is jegyeznek, mivel nem csak devizákkal szeretnék kereskedni. Persze, az IB tökéletes lenne, csak nincs 10E dollárom kezdésnek. Tudom, ekkora tőke mellet csak a microlotos számlák jöhetnek szóba, akkor igazából az Adm.mar., Fxpro, tadawul és társaiban gondolkozzak csupán? ha nem más akkor forexel kezdek, bár az Equilor megfelelne, kicsit nehézkesnek érzem a kéréseim teljesítését, és ahogy olvastam a magyar brókerházak drágák. Összegezve, ekkora tőke mellett a lehetőségeim annyira korlátozottak hogy kezdetben microlotos számlával, devizapárokkal és néhány cfdvel való kereskedés az ajánlott?
              Szia!

Én a CFD-t semmi esetre sem ajánlanom, ha csak nem találsz olyan brókert ahol mac 2 cent a spread és nincsen comissio. A CFD kereskedés nagyon drága minden forex cégnél. És nem beszélve arról, hogy ellened játszanak mivel az az ő termékük és ha nyersz tőlük szeded el a pénzt. Erre majd írni is fogják a brókerek, hogy nem igaz és hogy bátran menj, véleményem szerint viszont nem mondanak igazat.
              Forexre viszont már vannak cent alapú számlák is, amit pont ekkora kezdőtőkére vannak kitalálva. Hogy ilyet hol találsz azt nem tudom, sok helyen van. Nekem is van egy ismerősöm aki ilyen számlán trédel, gondolod megkérdem tőle, hogy melyik az a cég.
              Nekem van az Equilornél számlám és az éles rendszerükkel nincsen semmi baj, viszont ott van több féle lehetőség is, CFD meg minden féle termék, csak kérni kell, és nem tudom, hogy mennyi a havi díja.

Hozzászólás

• Pszichológusnál stílusban:

http://www.youtube.com/watch?v=BWZG-OpRAJ4

Hozzászólás

• gergo00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Üdv.
                  Részvényekre nézd meg EZT, de ha megfelelnek a CFD-k is, akkor ŐKET merem ajánlani.
                  Spot deviza 130+, CFD részvények, ETF-ek, indexek, nyersanyagok, kamatlábak, kötvények, stb.

MT4 csak spot devizára van, CFD-re Protrader (Dealbook klón).Van magyar összekötő is ITT.Nem tudom tart-e még az akciójuk, hogy 500 €-tól lehet CFD számlát nyitni, ezt érdemes tisztázni. Egyébként 1500 € a beugró. Házon belül tudsz határidős piacon is kereskedni ninjatrader platformmal,a számlanyitás minimális értéke € 10.000.

Hozzászólás

• Az a vicces, ahogy egyre több topikot olvasok végig az "ideális brókercégről" annál nehezebb egyik vagy másik mellé állni. A végére kettőre csökkentettem a lehetségesek számát, az FxPro és az Alpari. Megbízhatóságban azt hiszem az Alpari jobb, spreadkben az Fx kedvezőbb, nyelv segítség miatt ismét Fx, viszont hunforexen keresztül kapni lehet némi segítséget, elvégre ha jól értettem, akkor jó minden ha minnél kevesebbet kell beszélni a házzal. Lotok miatt kedvezőbb az Alpari, tőkeáttét azonos,(2:2) esetleg Fx javára(0,5) az indexek, micro számlán az alparinál csak a főbb devizák vannak (34) +2fém. Idáig nálam 2,5:2. Esetleg valaki hozzátudna tenni a pro et contra listámhoz?

Hozzászólás

• Gergo00: valamiért én is az Alpari felé húztam kezdetben, demóztam is náluk vagy 3-4 hónapot. Annyi újrajegyzést sehol máshol nem láttam, mint ott... Erre sokan panaszkodtak, illetve aki az ecn számlájukat használja, azok meg a slippage-k miatt morogtak.
                      Érdemes lehet a ForexFactory fórumon olvasgatni a megfelelő nevű topicot, sok érdekességet lehet találni benne.

Hozzászólás

• Tévedés. Nekem is van számlám az FXCM-nél, és létezik a mikrolot (0,01), igaz ezt inkább csak a MT4-ben lehet normálisan látni.

Hozzászólás

• http://www.youtube.com/watch?v=ZbFTI...ature=youtu.be

Hejj, megy itt a parasztvakítás...

Ismerősek az előadók?

Hozzászólás

• Sziasztok! Én lelkes 3TGFx rajongó vagyok. Néhány éve az FXCM-nél kezdtem, láttam érdekes zárásokat. Aztán InstaForex, semmi gondom nem volt velük. Kb fél éve hoztam át a számlámat a 3TGFx-hez. A 40%os "welcome-bonus" nekem "szimpatukus". Jó a magyar nyelvű szapportjuk, nekem fontos a bankkártya, a spredekkel sincs bajom, szeretem, ha gyorsak a kötések, ha "A" könyves a bróker...ilyenek.... szóval kerek a világ

Hozzászólás

• Szevasztok, végigolvastam ezt a topikot és sok okosság van benne.
                              elég új vagyok a tőzsde világában (kb fél éve demozgatok) most viszont arra szántam magam megpróbálom élesbe is, viszont eléggé bajban vagyok a brókercég választása terén. Eddig úgy volt hogy XTB-nél nyitok számlát a magyar kontakt miatt, de utánajártam a dolgoknak és nem vmi jó a híre a fórumon. Azt írják a demo számla teljesen más mint élőben (lassabban teljesülnek a megbízások és van hogy a stop alatt pár pippel kiszed. Én stratégiám elsősorban daytradre épül és elég fontos lenne hogy a megbízások akkor teljesüljenek amikor klikkelek. ECN számlán úgy tudom a tradek gyorsabbak ez igaz?? Mit ajánlotok? hol nyissam a számlát max 200e kezdővel ha lehet mikrolotos és magyar ügyfélkapcsolat legyen. KBC Equitas? esetleg vki vélemény???

Hozzászólás

• http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ZbFTI5ilIyw
                                killahh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szevasztok, végigolvastam ezt a topikot és sok okosság van benne.
                                elég új vagyok a tőzsde világában (kb fél éve demozgatok) most viszont arra szántam magam megpróbálom élesbe is, viszont eléggé bajban vagyok a brókercég választása terén. Eddig úgy volt hogy XTB-nél nyitok számlát a magyar kontakt miatt, de utánajártam a dolgoknak és nem vmi jó a híre a fórumon. Azt írják a demo számla teljesen más mint élőben (lassabban teljesülnek a megbízások és van hogy a stop alatt pár pippel kiszed. Én stratégiám elsősorban daytradre épül és elég fontos lenne hogy a megbízások akkor teljesüljenek amikor klikkelek. ECN számlán úgy tudom a tradek gyorsabbak ez igaz?? Mit ajánlotok? hol nyissam a számlát max 200e kezdővel ha lehet mikrolotos és magyar ügyfélkapcsolat legyen. KBC Equitas? esetleg vki vélemény???
                                Nézd meg 8p.45mp-től

Hozzászólás

Working...
                                X