Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Álmodozóknak?:-)))

Hozzászólás

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ZbFTI5ilIyw
      Nézd meg 8p.45mp-től
      nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Álmodozóknak?:-)))

Elmondom, hogy tud bármelyik bróker átverni, de mi ezeket nem csináljuk. Persze reguláció sincs, mert az úgysem véd meg attól, hogy esetleg lelépjünk a pénzeddel, és egyébként is csak arra jó, hogy megbüntethessenek minket.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Elmondom, hogy tud bármelyik bróker átverni, de mi ezeket nem csináljuk. Persze reguláció sincs, mert az úgysem véd meg attól, hogy esetleg lelépjünk a pénzeddel, és egyébként is csak arra jó, hogy megbüntethessenek minket.
        Nem brókercég reklámnak szántam,csak hogy kicsit képbe kerüljön a srác.

Hozzászólás

• Mondtam én mindig, hogy a másik oldalon kell állni:-)

Hozzászólás

• Ezek meg elég csúny...szóval nem olyan attraktív:-)

http://www.myfxbook.com/members/hahncsaba

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezek meg elég csúny...szóval nem olyan attraktív:-)

http://www.myfxbook.com/members/hahncsaba
              Azt mondja a videóban,hogy már rég ebből él.Szép történet.

Hozzászólás

Azt mondja a videóban,hogy már rég ebből él.Szép történet.
                Pedig én annyira meg akarok változni, kitárni a szívem, bizalommal közelítve mindenkihez, elfogadni a tanításokat. De mit csináljak, ha mindig kiderül, hogy senkinek nincs normális időtávra számlakivonata, csak néha bedob 1-1 jólsikerült kötést vagy ha van az nem fest valami fényesen. ÓÓHHH, jaaaaj, mutassatok utat!

Hozzászólás

• Sziasztok!

BPForexnél érdekelne, hogy ha nincs dealing desk, akkor az azt jelenti, hogy ecn bróker, vagyis nem házon belül párosítja a kötéseket, hanem kikerül a bankközi szférába? Sajnos nem sok infót találok az oldalukon. Pl skalpolni lehet e?

Viszonylag nagyobb kötésekkel skalpolok kisebb idősíkon, ezért lenne fontos (pl nem biztos, hogy egy percesen találnak párt mondjuk egy lotos nyitásra).

Hozzászólás

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

BPForexnél érdekelne, hogy ha nincs dealing desk, akkor az azt jelenti, hogy ecn bróker, vagyis nem házon belül párosítja a kötéseket, hanem kikerül a bankközi szférába? Sajnos nem sok infót találok az oldalukon. Pl skalpolni lehet e?

Viszonylag nagyobb kötésekkel skalpolok kisebb idősíkon, ezért lenne fontos (pl nem biztos, hogy egy percesen találnak párt mondjuk egy lotos nyitásra).
                    Szia,
                    Szerintem ha elengedsz egy telefont, vagy ha nem akarsz, akkor egy mailt dobsz nekik, és ezeket a kérdéseket készséggel meg fogják neked válaszolni.
                    www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• Budacash, Equilor..ezeknek is van MT4 platformjuk. Kereskedik ezekkel valaki?
                      Ha ezek jók, akkor miért kellene külföldi brókernél nyitni?

Hozzászólás

• Az IronFx-nek most nagyon fut a szekér. Sok az újitás náluk, jó a magyar support. A Zoli, meg a Zalán tartott egy előadást 04 02 -én Győrben. Kiváncsiságból elmentem, meghallgattam. Nem a céget fényezték, hanem konkrét dolgokról beszéltek. Az egész nagyon korrekt volt. Nekem tetszett. Jelen pillanatban csak ajánlani tudom őket. Azt, hogy mit hoz a jövő, meg senki nem tudja. Ezenkivül, még szemeiteket a Dukascopyra függesszétek. Náluk is beindult valami. Bár eddig sem számitottak rossz brókernek.
                        willow

Hozzászólás

• Olyan megbízható brókercéget keresek, ahol alacsonyak a spreadek az indexekre (pl. DAX, FTSE, S&P500, US30) és nyersanyagokra (pl. Brent, WTI, Gold, Silver). Jelenleg a következő brókercégeknél van számlám: Admiral, FXCM, GFTUK, Cityindex, ezért ezekhez hasonlót keresek. Az FXCM-mel volt már problémám, de a többivel meg vagyok elégedve. Olyan tapasztalt traderek javaslatát várom, akiknek minimum fél éve van éles számlája az általa ajánlott brókernél és nyereségesen kereskedik, valamint kapott már kifizetést. Esetleg a magyar ügyfélszolgálat is jól jönne, de nem feltétel.

Hozzászólás

• Globe Gain - brókerválasztás szempontjai

GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szia kacsa!

Mielőtt brókert választanál, célszerű lenne több szempontot is átgondolni.. Amiket Te említettél, azok is lényeges tényezők, ugyanakkor ezek mellett nagyon fontos a "szolgáltatás minősége" és a "jogi szabályozás" is.

Ha időd engedi, olvasd el oldalunkon a "Hogyan válasszon brókert?", s ezek függvényében gondold át döntésedet.
                            És megnézheted brókerlistánkat is.

További szép napot!

L.Sz.Péter
                            Globe Gain Team (Support)
                            hungary@globegain.com
                            Ez a link átírásra került, a javított itt olvasható - Hogyan válasszunk brókert?
                            Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

• Valaki tud valamit a Traderush nevű érdekességről?!

Hozzászólás

• Sziasztok!
                                Ti milyen számlát használtok illetve milyet ajánlanátok? Forint, euró vagy USA dollár alapú számlát? Melyik a legelőnyösebb, illetve az egyes típusoknak mik az előnyeik és a hátrányaik?
                                Köszönöm!

Hozzászólás

Working...
                                X