Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ha forintban van a számla talán könnyebb a kezdőknek látni, hogy a nyereség, veszteség igazából mennyi is...a tapasztaltabbak már tudják, hogy mi a jó nekik.

Hozzászólás

• demós részvénykereskedés

Sziasztok!
      Új vagyok a tozsde világában, pár hónapja kezdtem el a demós kereskedést a Plus500-on. Szeretnék viszont továbbfejlodni és a részvények felé orientálódni.
      Tudtok esetleg olyan brókert ajánlani,akinél lehet demóban kereskedni részvényekkel mikrolottal(1000 € számla)
      Elore is koszi!

Ps: Keresot használtam, de nem dobott ki eredményt. IB-t,Thinkorswimhet néztem,de náluk úgy tudom hogy nincs demo.

Hozzászólás

• Skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!
        Új vagyok a tozsde világában, pár hónapja kezdtem el a demós kereskedést a Plus500-on. Szeretnék viszont továbbfejlodni és a részvények felé orientálódni.
        Tudtok esetleg olyan brókert ajánlani,akinél lehet demóban kereskedni részvényekkel mikrolottal(1000 € számla)
        Elore is koszi!

Ps: Keresot használtam, de nem dobott ki eredményt. IB-t,Thinkorswimhet néztem,de náluk úgy tudom hogy nincs demo.
        Az Admiral markets-nek van kimondottan CFD kereskedő demo számlája, vagy ha mindenképpen "normál" részvényt akarsz tolni ott a Trademonster, ott is van demo talán annyi hogy nagyobb összeggel.

Hozzászólás

Sziasztok!
          Elore is koszi!

Szia,

Az IronFX-nél tudsz tobb mint 200 instrumentummal kereskedni.
          A forex devizák mellett tudsz még Angol és Amerikai rezvényekkel, Indexekkel, Energiahordozókkal és Nemesfémekkel kereskedni.
          http://www.ironfx.com/hu/trading-products
          Mindezt egy szamlán belul.
          Van hozzá demó is aminke nincs lejárati ideje.

Ha kérdésed van szívesen segítek.

Hozzászólás

• Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az Admiral markets-nek van kimondottan CFD kereskedő demo számlája, vagy ha mindenképpen "normál" részvényt akarsz tolni ott a Trademonster, ott is van demo talán annyi hogy nagyobb összeggel.
            Nem vagyok a reklámemberük, de ezeknél pedig többezer instrumentumhoz van hozzáférés a jó ég tudja hány piacon.

Ha KIMONDOTTAN "nemForex" dolgokkal akarsz kereskedni szvsz olyan számlát/brokert érdemes keresni ami erre van kitalálva.

Legalábbis ha összejön néhány tervem az éven én is részben átnyergelek majd "nemforex" dolgok kereskedésére, és én így fogom csinálni.

Hozzászólás

• Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Olyan megbízható brókercéget keresek, ahol alacsonyak a spreadek az indexekre (pl. DAX, FTSE, S&P500, US30) és nyersanyagokra (pl. Brent, WTI, Gold, Silver). Jelenleg a következő brókercégeknél van számlám: Admiral, FXCM, GFTUK, Cityindex, ezért ezekhez hasonlót keresek. Az FXCM-mel volt már problémám, de a többivel meg vagyok elégedve. Olyan tapasztalt traderek javaslatát várom, akiknek minimum fél éve van éles számlája az általa ajánlott brókernél és nyereségesen kereskedik, valamint kapott már kifizetést. Esetleg a magyar ügyfélszolgálat is jól jönne, de nem feltétel.
              Kedves Kaszis!

Az XTB februárban új számlatípusokkal rukkolt elő. Fix Spread alapon is kereskedhetsz, így megvédheted magadat az esetleges tágulástól, újrajegyzések pedig nem-igen fordulnak elő.
              PSZÁF felügyelet alatt áll, így minden esetben megkapod a pénzedet. 30'000 HUF felett pedig nincsen semmiféle díja a kiutalásnak, valamint az UniCredittel áll kapcsolatban, ami pedig biztosítja, hogy a pénzed Magyarországon marad. Biztonságos kereskedés, biztonságos tranzakciók. Ezen kívül 0-24-ben elérhető ügyfélszolgálat is van, ami napközben magyarul is elérhető.

Hozzászólás

• Köszönjük szépen ezt a frappáns reklámanyagot!
                Raider117 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Kaszis!

Az XTB februárban új számlatípusokkal rukkolt elő. Fix Spread alapon is kereskedhetsz, így megvédheted magadat az esetleges tágulástól, újrajegyzések pedig nem-igen fordulnak elő.
                PSZÁF felügyelet alatt áll, így minden esetben megkapod a pénzedet. 30'000 HUF felett pedig nincsen semmiféle díja a kiutalásnak, valamint az UniCredittel áll kapcsolatban, ami pedig biztosítja, hogy a pénzed Magyarországon marad. Biztonságos kereskedés, biztonságos tranzakciók. Ezen kívül 0-24-ben elérhető ügyfélszolgálat is van, ami napközben magyarul is elérhető.

Hozzászólás

• Kasper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönjük szépen ezt a frappáns reklámanyagot!
                  Ha partner akkor miért nincs kint a linkje, hogy általa nyissanak számlát?
                  Ha ott dolgozik akkor miért álnévvel van itt?

0-24 órás ügyfél szolgálat akkor a legjobb ha éjjel-nappal magyarul a kapcsolattartó elérhető.

Még kérdés van?

Hozzászólás

Sziasztok!
                    Elore is koszi!

Thinkorswim, ha jól tudom,nem nyit szlát magyaroknak, bár demójuk még volt tavaly, mert használtam, csak ne magyarországról kell regelni. Ib-nél van demo ( paper trading account a neve) de ahhoz éles szla kell, feltöltve némi zsével, ami nem egy ezres. (viszont utána elérsz majdnem minden létező instrumentumot fillérekért)

Hozzászólás

• Koszi szépen mindenkinek a válaszokat, korbenézek az ajánlott oldalak kozt, remélhetoleg megtalálom a nekem megfelelot.

Hozzászólás

• Spot FX piacon: HotForex (és egy csomót le tudnék írni, amit ne...)

Futures piacon: Daniels Trading

Hozzászólás

• Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Olyan megbízható brókercéget keresek, ahol alacsonyak a spreadek az indexekre (pl. DAX, FTSE, S&P500, US30) és nyersanyagokra (pl. Brent, WTI, Gold, Silver). Jelenleg a következő brókercégeknél van számlám: Admiral, FXCM, GFTUK, Cityindex, ezért ezekhez hasonlót keresek. Az FXCM-mel volt már problémám, de a többivel meg vagyok elégedve. Olyan tapasztalt traderek javaslatát várom, akiknek minimum fél éve van éles számlája az általa ajánlott brókernél és nyereségesen kereskedik, valamint kapott már kifizetést. Esetleg a magyar ügyfélszolgálat is jól jönne, de nem feltétel.
                          Kedves Fórumtárs! Azt írtad, hogy többek között a Cityindex-nél van számlád, és kereskedsz náluk. A kérdésem: megbízhatók-e? Mert szeretnék hozzájuk menni részvény CFD-kkel kereskedni, csak kérdés, nem nyúlják-e le a pénzt? Köszi előre is a választ! :-)

Hozzászólás

• Más is írhat, várom, aki tud valamit a Cityindex megbízhatóságáról! A Portfolio.hu-n hirdették, és roadshowt tartottak itt Nyíregyházán is, amiben toboroztak tagokat. Szimpatikus lett a CFD kereskedés és az ő platformjuk, már csak az a kérdés, hogy mennyire megbízhatók, nem nyúlják-e le a pénzed, kifizetik-e a nyereséged és a tőkéd vissza. Köszi mindenkinek előre is!

Hozzászólás

• mihook eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kedves Fórumtárs! Azt írtad, hogy többek között a Cityindex-nél van számlád, és kereskedsz náluk. A kérdésem: megbízhatók-e? Mert szeretnék hozzájuk menni részvény CFD-kkel kereskedni, csak kérdés, nem nyúlják-e le a pénzt? Köszi előre is a választ! :-)
                              Január első hetében nyitottam náluk számlát 1000 dollár kezdőtőkével. A dollár alapú számlát külön kellett kérni és a Portfolion keresztül nyitottam. Kifizetést még nem kértem, mert hosszabb távra tervezek, de ez is a Portfolion keresztül megy. A magyar ügyfélszolgálat nagyon segítőkész. Főleg indexkereskedésre használom, mert az 1 pontos spreadek nagyon kedvezőek. Az alapletét a nyersanyagokra magasabb, mint máshol. A webes felület nagyon gagyi és lassú, de a letölthető Advantage Trader már egész jól használható. Naponta küldenek emailt a kötésekről. Ha a fedezeti szint 100% alá megy, szintén emailben küldenek egy figyelmeztetést és 80% alatt kényszerlikvidálnak. A Portfolio.hu általában megbízható régmúltú brókereket ajánl, a Cityindex is a normálisabbak közül való. Bár a Worldspreads csőd után bárhol bármi megtörténhet.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Keresek egy megbízható brókert, ahol amerikai részvényekkel lehet kereskedni, és lehetőleg kedvezőek a költségek. Az Interactivebrokers mellett tudtok még ajánlani ilyen bróker cégeket?

Hozzászólás

Working...
                                X