Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

.

kezdésnek mindenképpen demo lesz
    Igazából az értéktőzsde az, ami izgatja a fantáziámat A hosszú távú befektetések gondolom nem olyan izgalmasak, mint mondjuk a daytrade
    Értéktőzsde mellett, nagyon jó lenne arannyal kereskedni, bár tudom, hogy fizikailag úgysem lenne az enyém de attól még jó lenne a tudat, hogy van sok aranyam

Hozzászólás

Kipróbáltam egy software-t, de nem sokra jutottam vele, ami valószínűleg azért van mert még mindig laikus vagyok a témában, annak ellenére, hogy próbáltatok kiokosítani.
      Ha lenne egy önkéntes jelentkező aki segítene, megköszönném

Hozzászólás

Zsolnai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kipróbáltam egy software-t, de nem sokra jutottam vele, ami valószínűleg azért van mert még mindig laikus vagyok a témában, annak ellenére, hogy próbáltatok kiokosítani.
        Ha lenne egy önkéntes jelentkező aki segítene, megköszönném

Tedd fel itt a kérdéseidet, biztos sok önként jelentkező fog válaszolni.
        Ha annyira laikus vagy, hogy kérdezni sem tudsz, az sem baj. Akkor olyan céget válassz, ahol tartanak ingyenes oktatást, bemutatót, stb.
        Úgy tudom, ilyen a www.bpforex.hu és a www.hunforex.hu oldalakon megtalálható két magyar közvetítő.

Hozzászólás

fxtradernek igaza van. Ha valóban igényled a fejtágítást és komolyan érdekel a dolog akkor érdemes kiválasztani egy szimpatikus céget ahol felvilágosítanak mindennel kapcsolatban. Az említett cégek jók amiket belinkelt. Tudok egy céget ahol ingyenesen lehet jelentkezni ilyen előadásra. Csak fel kell iratkoznod rá előtte online.
          ingyenes tőzsde előadás
          szerintem érdemes elmenned mert ameddig nincs teljes képed az egészről akkor csak összezavarna minden

Hozzászólás

nagyarc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            fxtradernek igaza van. Ha valóban igényled a fejtágítást és komolyan érdekel a dolog akkor érdemes kiválasztani egy szimpatikus céget ahol felvilágosítanak mindennel kapcsolatban. Az említett cégek jók amiket belinkelt. Tudok egy céget ahol ingyenesen lehet jelentkezni ilyen előadásra. Csak fel kell iratkoznod rá előtte online.
            ingyenes tőzsde előadás
            szerintem érdemes elmenned mert ameddig nincs teljes képed az egészről akkor csak összezavarna minden
            Látom ez Marketstar-os vagy Buda-Cash-es képzés... ?! Erről tudtok valamit? Mennyire megbízható?

Hozzászólás

pénzvisszafizetési garancia van a tandíjra

(bocs )

Hozzászólás

StLui,
                rosszul tudtam? Ezek szerint nem ingyenes akkor ez az előadás?

Hozzászólás

csak vicceltem, ott voltak a szmájlik

Hozzászólás

Ezek a cégek általában csak platformbemutatót tartanak. A "szakmát" máshol kell megtanulni. Én erre válaszoltam, de valószínűleg elbeszélés történik egymás mellett

A szakmai tanfolyamok között van több is, aki pénzvisszafizetési garanciát ígér. Ennek feltételeiben van a kutya elásva, pl.:
                    1. x kötést igazolnod kell, hogy betartottad a tanultakat, mégsem működik
                    2. Rögtön a tanfolyam után kell jelezned "elégedetlenségedet" és visszakérni a pénzt
                    3. 5 napos tanfolyam 3-ik napjáig jelezd, de a lényeg a 4-5. nap
                    4. Egyéb más feltételek is lehetnek, én a fenti 3-ról tudok.

Hozzászólás

elég jól leplezted az ironikus humort de megvan!!
                      fx, az az igazság,hogy nekem szerencsére nem volt eddig szükségem ilyen tanfolyamokra...szóval nem tudom,hogy mi történik ott. Egy jó barátom vetett be engem a pénzvilág berkeibe. Ezekre nem is gondoltam,hogy okosan kijátszhatják az embereket.

Hozzászólás

100$ kötésminimum?

Sziasztok.

Szeretnék lassan nyitni forex brókernél számlát.

Ha valaki tud olyat ami megbízható és akár 100$ -minimum kötésdijal - is lehet kereskedni. Írja itt meg legyen szíves.
                        Talán nem én vagyok az egyetlen aki kis tétekel akarja elkezdeni a kereskedést.

Oanda - nem lehet számlát nyitni 3 emberel próbáltam, elutasították mind.

marketiva - felület elég gyenge - túl kötött a felület.

Próbáltam több felületet, amin azt írták a minimum kötésdíj 0,0001 feltettem és a legkisebb kötésdíj 0,001 lot.

Eddig nem találtam számomra megfelelő brókert.

Hozzászólás

attila26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok.

Ha valaki tud olyat ami megbízható és akár 100$ -minimum kötésdijal - is lehet kereskedni. Írja itt meg legyen szíves.

Próbáltam több felületet, amin azt írták a minimum kötésdíj 0,0001 feltettem és a legkisebb kötésdíj 0,001 lot.

Hát ha lassan számlát szeretnél nyitni, akkor azért tudni kellene, hogy mi a kötésdíj és a LOT közötti különbség, mert ugye az első az az üzlet díjja a második meg a kötés mérete. Most akkor melyik legyen?

Az "akár 100$ -minimum kötésdijal " -ről szintén úgy sejtem, hogy a számlanyitási minimum akar lenni nem?

Ha jól hámoztam ki, akkor a tanácsom a következő. 100 USD borzasztóan kevés, és olyat aligha találsz forex brókernél, hogy ilyen nyitási összeg legyen és még 0,0001 LOT mérettel is lehessen kötni. Mivel ugye az Oandát és a Marketivát kilőtted.

Lehetőség az Alpari ahol tudsz nyitni 200 USD-s számlát, és 0,01 LOT méretben kereskedni. Úgy hívják micro számla.

http://www.alpari.co.uk/en/trading_accounts/index.html

Persze lehet, hogy valamit nem jól hámoztam ki, és te a 0,0001-nél a az 1 pip spreadra gondoltál ami ugye a kötés díjja, csak akkor nem értem, hogy került a mondat végére a LOT azaz a kötés mérete.
                          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

attila26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok.

A Marketstar tudtommal úgy reklámozta magát valahol, hogy náluk lehet kis hazánkban a legolcsóbb kötési díjakkal játszani, ill. hogy nagyon kevés pénzzel is be lehet náluk szállni. Konkrét számokat nem tudok viszont sajnos, utána kell nézni.

Hozzászólás

A kötési díjakon felül az is fontos, hogy mennyi a számlanyitási díj és a számlavezetési díj. Mert, ha csak kis összeggel kezdesz el tőzsdézni, akkor lehet, hogy a éves számlavezetési díjat se tudod megkeresni. A Marketstarnál pl nincs számlanyitási díj, viszont 10k az éves számlavezetés. Össze kell hasonlítani a többi platformmal, és ami nem megterhelő a pénztárcádnak azt válaszd.

Hozzászólás

nagyarc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A Marketstar tudtommal úgy reklámozta magát valahol, hogy náluk lehet kis hazánkban a legolcsóbb kötési díjakkal játszani, ill. hogy nagyon kevés pénzzel is be lehet náluk szállni. Konkrét számokat nem tudok viszont sajnos, utána kell nézni.
                                Ez a Marketstar nem a Budacash nevű magyar cég platformja véletlenül? Csak mert ha az, akkor emlékeim szerint például a GBPUSD spread valami 4 pip volt náluk, amit nagyon nem nevezhetünk legolcsóbbnak, mivel máshol olyan 2 pip körül megkapható. Az Alparinál meg ugyan nem tudom micro számlánál mennyi, de biztos, hogy 3 pip alatti. Ja és szintén kósza emlék, de 100 USD-vel vagyis kb 20000 forinttal semmit sem lehet csinálni náluk. Mindezért még számlavezetési díj is van!
                                Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Working...
                                X