Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• dave91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Keresek egy megbízható brókert, ahol amerikai részvényekkel lehet kereskedni, és lehetőleg kedvezőek a költségek. Az Interactivebrokers mellett tudtok még ajánlani ilyen bróker cégeket?
    IB költségeit senki nem fogja megverni, ha nem daytradelni akarsz, akkor mondjuk Fio broker.

Hozzászólás

• Nem day trade-re kéne, azt elfelejtettem odaírni.

Hozzászólás

• dave91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

Keresek egy megbízható brókert, ahol amerikai részvényekkel lehet kereskedni, és lehetőleg kedvezőek a költségek. Az Interactivebrokers mellett tudtok még ajánlani ilyen bróker cégeket?
        http://finviz.com/store/how-to-choose-a-broker.ashx

lap alján van felsorolva 16 cég.(nem mindegyik nyit magyar ügyfélnek szlát)

Hozzászólás

• Köszönöm az eddigi válaszokat. A fio bróker kezelő felülete annyira nem tetszett, viszon kinéztem az OptionsHouse brókert. Nincs itt róla eddig vélemény, nem akarok neki létrehozni külön topicot, ezért itt megkérdezem meg, hogy valakinek van róla valamilyen tapasztalata? Jó/rossz, ajánljátok, stb?

Hozzászólás

• Sziasztok

Én skalpvadászatra keresek brókercéget. Amit kinéztem az FxOpen mert ott az egyik legalacsonyabb "http://www.forexfactory.com/market.php" a spred csak nem tudom mennyire megbízható a cég. Esetleg valaki tudna felvilágosítást adni (utalás,visszautalás,költségek,stb)? Olyantól kérnék ilyen információt akinek esetleg van,volt aktív élő számlája.
            A másik kérdés hogy mennyire tükrözi a FxOpen demo pl:Metatrader 4 a spredeket. Azért kérdezem mert nyitottam demo számlát és lám ott a EUR/USD párnál már 1 pip a spred a honlapjukon állandó faliújsággal szemben ahol kb 0,3 spredes költésget írnak ki.
            Válaszotok előre is köszönöm

Hozzászólás

• wion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok

Én skalpvadászatra keresek brókercéget. Amit kinéztem az FxOpen mert ott az egyik legalacsonyabb "http://www.forexfactory.com/market.php" a spred csak nem tudom mennyire megbízható a cég. Esetleg valaki tudna felvilágosítást adni (utalás,visszautalás,költségek,stb)? Olyantól kérnék ilyen információt akinek esetleg van,volt aktív élő számlája.
              A másik kérdés hogy mennyire tükrözi a FxOpen demo pl:Metatrader 4 a spredeket. Azért kérdezem mert nyitottam demo számlát és lám ott a EUR/USD párnál már 1 pip a spred a honlapjukon állandó faliújsággal szemben ahol kb 0,3 spredes költésget írnak ki.
              Van náluk éles, még nem volt velük gond. Tényleg alacsony a spread, természetesen azért itt sem fix 0,3, de alacsony. Skrill-t használok, ki és beutalás rendben volt velük.
              http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

• wion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok

Erről most Mr. Yen a skalpkirály jutott eszembe, neki az fxopen annyira jó spreadet kínált, hogy nagyon

Egyébként nyiss egy demot az Armada Marketsnél is. Alacsonyak a spreadek,+4$commission/lot.

Hozzászólás

• Sziasztok!
                  Melyik brókernél lehet a legolcsóbban forint párokkal kereskedni?

Hozzászólás

• Sziasztok!
                    Pár hónapja nagyon elkezdett érdekelni a tőzsdézés, utánna olvastam a dolgoknak a neten, könyvekben, és itt a fórumon is. Minimális pénzel egy éles számlát szeretnék valahol nyitni, csak nemtudom hogy hol tudnék, mert mindenhol 500USD felett van a deposit. még a micro számlákon is. plus500 az egyetlen hely, ahol 20 000HUFmár elegendő a számlanyitáshoz. ott demózok is, nagyon egyszerű a kezelefelülete, bár a grafikonok már túl egyszerűnek tűnnek, de azért kezdésre optimális lenne, csak sajnos sok rosszat olvastam itt róla. Ha van valami ötletetek akkot azt szívesen fogadnám. Ja igen, és a legfontosabb: külföldi és magyar részvényekkel szeretnék tradelni, nem devizával. (sajnos a devizára sokkal több brókercéget találtam, pl a xemarkets-et is, ami pont optimális lenne csak ott nincsen sajnos részvény..)

Hozzászólás

• yas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      Pár hónapja nagyon elkezdett érdekelni a tőzsdézés, utánna olvastam a dolgoknak a neten, könyvekben, és itt a fórumon is. Minimális pénzel egy éles számlát szeretnék valahol nyitni, csak nemtudom hogy hol tudnék, mert mindenhol 500USD felett van a deposit. még a micro számlákon is. plus500 az egyetlen hely, ahol 20 000HUFmár elegendő a számlanyitáshoz. ott demózok is, nagyon egyszerű a kezelefelülete, bár a grafikonok már túl egyszerűnek tűnnek, de azért kezdésre optimális lenne, csak sajnos sok rosszat olvastam itt róla. Ha van valami ötletetek akkot azt szívesen fogadnám. Ja igen, és a legfontosabb: külföldi és magyar részvényekkel szeretnék tradelni, nem devizával. (sajnos a devizára sokkal több brókercéget találtam, pl a xemarkets-et is, ami pont optimális lenne csak ott nincsen sajnos részvény..)
                      Én úgy tudom, hogy a BÉT-re még mindíg a Random Capital a legjobb.

Hozzászólás

• Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én úgy tudom, hogy a BÉT-re még mindíg a Random Capital a legjobb.
                        Köszi, ezzel még nem találkoztam, de sajnos mint ahogy írtad csak a BÉT részvényeivel lehet vele kereskedni

Hozzászólás

• yas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszi, ezzel még nem találkoztam, de sajnos mint ahogy írtad csak a BÉT részvényeivel lehet vele kereskedni
                          Van a BÉT-en egy BÉTa nevezetű megoldás, ahol tudsz külföldi részvényekkel kereskedni.
                          A BÉTa Piac bemutatása

A Randomnál is biztos elérhető, bár első klikkre nem találtam infót róla.
                          Talán érdemes volna utána nézni.

Hozzászólás

• Lehet a Randomnál BÉTa piac papírjaival kereskedni.

Lista, hogy melyek ezek: http://bet.hu/topmenu/beta_piac/BETa_keradatok

Hozzászólás

• Van valakinek tapasztalata a Colmex Pro brókerrel kapcsolatosan?

Hozzászólás

• Traderke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Van valakinek tapasztalata a Colmex Pro brókerrel kapcsolatosan?
                                Igen
                                Sikerült kemény 5-6 hónapot lehúznom ott

Hozzászólás

Working...
                                X