Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• VChris
    válaszolt
    befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen tapasztalataid vannak a Dukascopyval kapcsolatban? Mennyire stabil ill. gyors a rendszeruk, MT4 pl? Ki-be utalasnak milyen koltsege van s mennyi ido mig teljesul?
    Nekem jók a tapasztalataim a Dukascopy-val, szerintem a legjobb FX bróker, de ez ugye szubjektív.

A rendszerük nem MT4, hanem a JForex, ami Java alapú. Szokni kell, van egy-két buta dolog benne, de alapvetően profi charting szoftver, charból tudsz kereskedni.

A kiutalásnak nincs költsége, a hazautalásnak pedig minimális, de ha őszinte vagyok, most fejből nem tudom. Az utalás gyors, ha kiutalsz, és mondjuk hitelkártyáról teszed, akkor 1 perc alatt kereskedhetsz vele. Hazautalás is gyors, pár banki munkanapon belül teljesítik, nem vacakolnak, korrekt cég.

Szólj hozzá::

• befektetoklub
    válaszolt
    VChris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én eddig csak a forex piacon kereskedtem (Dukascopy), de szeretném kipróbálni a részvényekkel kereskedést is. Először csak "játék"-ként, azaz nem valódi részvényekkel, hanem CFD-kel. Melyik brókernél van a legszélesebb kínálat az USA részvényekből?
    A Plus500 gyakorlatilag a teljes SP500-at kínlja, de ugye vannak fenntartások a Plus500-zal kapcsolatban.
    Milyen tapasztalataid vannak a Dukascopyval kapcsolatban? Mennyire stabil ill. gyors a rendszeruk, MT4 pl? Ki-be utalasnak milyen koltsege van s mennyi ido mig teljesul?

• VChris
    válaszolt
    Én eddig csak a forex piacon kereskedtem (Dukascopy), de szeretném kipróbálni a részvényekkel kereskedést is. Először csak "játék"-ként, azaz nem valódi részvényekkel, hanem CFD-kel. Melyik brókernél van a legszélesebb kínálat az USA részvényekből?
    A Plus500 gyakorlatilag a teljes SP500-at kínlja, de ugye vannak fenntartások a Plus500-zal kapcsolatban.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Szia. Az meg mindig nem vilagos, hogy pl. beallitom a take profit szintet es az ott folyamatosan valtozik, az ertek...akkor hogyan fog teljesulni ha mi dig valtozik?
    Itt azt állítod be, hogy hány pip a targeted, stoppod, nem az adott szintet.

• befektetoklub
    válaszolt
    Koszonom, hogy ilyen gyorsan es vilagosan valaszoltal !!!
    Most latom, hogy itt a webesen a 0,1 az nem ugyanaz mint az mt4ben.

• befektetoklub
    válaszolt
    Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szivesen. Egy kep a kepernyomrol.
    Szia. Az meg mindig nem vilagos, hogy pl. beallitom a take profit szintet es az ott folyamatosan valtozik, az ertek...akkor hogyan fog teljesulni ha mi dig valtozik?

• befektetoklub
    válaszolt
    Frankó !! Kosszepen !!!

• Porter
    válaszolt
    Csatolt fájlok

• befektetoklub
    válaszolt
    Az 1 pontnal beirod a mennyiseget, 2. megbizas tipusa, 3. itt megtudod adni az SL, PT ertekeket, alul meg latod ez mennyibe kerul neked.

• Porter
    válaszolt
    Szia Chucky ! Latom te mar egy jo ideje hasznalod a webes platformot. En meg csak most ismerkedem vele es igy elsore nem vilagos, hogy hogyan allitok stop es tp szintet, vagyis megtalaltam hol kell de nem ertem azokat az ertekeket amiket ott allitgatok + a poziba lepes merteket sem ertem. Mondjuk ha 0,1 lottal akarok pozit nyitni akkor ez a webesen mennyinek felel meg? Hogy allitom azt? Van errol valahol leiras? Elore is Koszonom segitseged !!!
    Az 1 pontnal beirod a mennyiseget, 2. megbizas tipusa, 3. itt megtudod adni az SL, PT ertekeket, alul meg latod ez mennyibe kerul neked.
    Csatolt fájlok

• befektetoklub
    válaszolt
    Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másfél éve, MT4-et nem használom már nagyon rég óta, ti se tegyétek. A stop néha nem úgy teljesült MT4-ben, ahogy kellett volna, de amióta a webes platformukon nyomom, azóta 1x nem volt olyan, hogy a stop máshol teljesült volna.
    Szia Chucky ! Latom te mar egy jo ideje hasznalod a webes platformot. En meg csak most ismerkedem vele es igy elsore nem vilagos, hogy hogyan allitok stop es tp szintet, vagyis megtalaltam hol kell de nem ertem azokat az ertekeket amiket ott allitgatok + a poziba lepes merteket sem ertem. Mondjuk ha 0,1 lottal akarok pozit nyitni akkor ez a webesen mennyinek felel meg? Hogy allitom azt? Van errol valahol leiras? Elore is Koszonom segitseged !!!

• Brett001
    válaszolt
    Na ide is bemásolom, mert bár van iForexes topic anno az illető rettentő rossz helyen nyitotta. Ha valaki kezdő esetleg érdeklődik, ebben topicban fog kérdezni. Hátha segít valakinek.
    Én végül az iForexnél nyitottam számlát. Kifizetést még nem kértem, viszont egyéb tekintben nem volt kellemetlen panaszom. 100 euróval nyitottam számlát utána jelentkezett a kapcsolattartó brókerem engem is letesztelt. Ezután még 2-3 alkalommal hívott figyelte a demoszámlás ügyködésem és tanácsokat adott. Mindössze annyi "erőszakosság" volt, hogy ha tudok utaljak még 100 eurót és kedvezőbb sperdet állít be az EUR/USD párra. Bár nem vagyok anyagilag eleresztve 100 € azért még belefért a büdzsébe. Átutaltam, megtörtént a spread módosítás. Ezután annyit mondott bármi gondom van keressem akár telón, akár emailban. Nem zargat, nem próbál több pénzt kiszedni belőlem. Nem úgy mint a markets.com-os ürge, ott csak demót nyitottam, de nem tetszett a felülete...aztán hagytam a fenébe. A marketses bróker azóta is állandóan hívogat és 1000 (!!) $-t akar átutaltani meg a most bevezetésre kerülő Ferrari részvényre rábeszélni. Rendkívül gusztustalan módon. Most már nem veszem fel neki a telefont.
    Ami az iforexnél eddig nem tetszik az a baromi puritán grafikon. Amúgy a felület ügylet nyitás/zárás funkciója jó, egyszerű, gyors. A grafikont meg letojom úgyis az MT4-ét használom. Pozitivumnak tekintettem, hogy a kifizetésre azt írták hogy akár 10 nap is lehet a feldolgozás. Tehát nem sunnyogtak azzal, mint mások hogy 24-48 órás kifizetést igérnek aztán 5-6 nap múlva is sehol semmi.
    További tapasztalatokat majd én is jelzem. Szóval nem nagy összeggel léptem be, hamarosan szeretnék pénzt kivenni (pár 10e Ft) remélem nem lesz gond, ha igen ezt az összeget még le tudom nyelni, és kalap, kabát, sapka megyek át másik céghez.

• befektetoklub
    válaszolt
    ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a CBF visszatérítés számítási módja túl komplikáltnak tűnt.
    LMAX-ot feladtam, maradok ahol vagyok.
    A GlobeGain-el mi volt a gondod?

• befektetoklub
    válaszolt
    ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tul komplikalt alatt azt erted esetleg, hogy nem megbizhatoak? Es mi a helyzet a GlobeGainnel, mert eloszor rajtuk keresztul akartad nyitni. Akkor miert nem mesz direkt az Lmaxhoz es nem kerulouton?

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Szia. Hogy allsz a szamlanyitassal?
    Mi a velemenyed a CashBack Forexrol, ismered oket? Naluk 16% a visszajuttatas a comissionbol az Lmaxnal.

Working...
X