Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen
    Sikerült kemény 5-6 hónapot lehúznom ott
    Ahha, akkor F.Fecdzo is ezen a vonalon került az Iron csapatba? Hiába, az ismeretség minden szakmában sokat számít.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ahha, akkor F.Fecdzo is ezen a vonalon került az Iron csapatba? Hiába, az ismeretség minden szakmában sokat számít.
      Igen
      Fecóval azért barátság is kialakult azon felül, hogy szerintem ő az egyik legjobb fx és részvény kereskedési oktató jelenleg itthon.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Igen
        Fecóval azért barátság is kialakult azon felül, hogy szerintem ő az egyik legjobb fx és részvény kereskedési oktató jelenleg itthon.
        Három éve még együtt elemezgettünk szisztémákat, és robotokat a "Pipkohóban". Add át neki üdvözletem.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Három éve még együtt elemezgettünk szisztémákat, és robotokat a "Pipkohóban". Add át neki üdvözletem.
          oké
          szeretnénk csinálni itt is egy stratégia labort...csak kell egy kis idő még, hogy más dolgokkal végezzünk

Hozzászólás

• és mik a tapasztalatok?

Hozzászólás

• Sziasztok
              Átolvasva a topic-ot a Saxo bankról volt néhány célzás, amit nem értek. Láttam aktívan hirdetnek itt.
              BÉT részvényekhez, betanulni ajánlanátok őket? Sabil, megbízható cég? Tapasztalatok, vagy valami másik cég esetleg?

köszi

Hozzászólás

• IB mellé keresek hasonlóan komoly külföldi brókereket, elsősorban azért, hogy több helyen legyen a pénzem.
                Forex, amerikai és német részvény kereskedésre használom az IB-t. Nem baj, ha az új cég nem mindegyikben jó.
                Lényeges, hogy olyan országban működjön ahol a törvényi szabályozás alapján a brókercég csődje esetén is helytál valamilyen állami alap.
                Dukascopyval szemezek. Kit ajánlotok még?

Hozzászólás

• A Random Capital Broker Random FX szolgáltatásáról mi a véleményetek?
                  www.randomcapital.hu Az FXCM-en keresztül van, azonban azért szeretnék rajtuk keresztül, mert mégis van hazai ügyfélszolgálatuk, akiken keresztül könnyebb az utalás, továbbá eddig a hazai tőzsdén kereskedtem velük, és elégedett voltam, segítőkészek.
                  Vki ismeri őket? www.randomfx.hu

Hozzászólás

• Egy szép új világ!

http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/ve...ak.563190.html
                    Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

• Érdekes

Hozzászólás

• Sziasztok! Tudnatok segiteni, hogy usa es nemet reszvenyek cfd es kereskedesere melyik a legalakamasabb brokerceg? Ertem ez alatt a broker ceg stabilitasat es a spread ek viszonylagos olcsosagat.
                        Korabban jokat olvastam az interactivebrokers rol.
                        Majd a 2013 ev legjobb brokercegenek az optionsxpress es optionshouse cegeket valasztottak. http://online-stock-trading-review.toptenreviews.com/
                        Mi a velemenyetek?

Hozzászólás

• Sziasztok!

Forint párokkal hol lehet a legjobban kereskedni spread szempontjából? Tudom egzotikus, de mégis.. Ja és sok helyen csak EURHUF és USDHUF van, nekem jó lenne ha mondjuk CHFHUF is lenne. Köszi!

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

Forint párokkal hol lehet a legjobban kereskedni spread szempontjából? Tudom egzotikus, de mégis.. Ja és sok helyen csak EURHUF és USDHUF van, nekem jó lenne ha mondjuk CHFHUF is lenne. Köszi!
                            BpForexnél eurhuf spread most 22fillér, de éjszak 100-200 is lehet. Többet nem ismerek. Viszont van chfhuf is. most néztem szinte mindenféle huf pár van, még jpyhuf, czkhuf, dkkhuf is

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              BpForexnél eurhuf spread most 22fillér, de éjszak 100-200 is lehet. Többet nem ismerek. Viszont van chfhuf is. most néztem szinte mindenféle huf pár van, még jpyhuf, czkhuf, dkkhuf is
                              Köszönöm a gyors választ neked! Te amúgy náluk kereskedsz?

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

MIG Banknál van CHFHUF, jelenleg nálam 40 fillér a spreadje.

Hozzászólás

Working...
                                X