Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau
    válaszolt
    Lehet többet is visszakapni.

Szólj hozzá::

• befektetoklub
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még nem használtam őket soha. Ez persze nem jelent semmit, én, amit írtam, az az UltraFx-re vonatkozik.

Sose használtam visszatérítős oldalakat, de más megfontolásból.
    Milyen megfontolasbol?

• David Chateau
    válaszolt
    Én még nem használtam őket soha. Ez persze nem jelent semmit, én, amit írtam, az az UltraFx-re vonatkozik.

Sose használtam visszatérítős oldalakat, de más megfontolásból.

• befektetoklub
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahol érthető, mert nekik nem az a cél, hogy minél előbb elveszítsd a pénzed.
    Így óvják meg a felelőtlen embereket a gyors bukástól, hogy ne az utolsó filléreddel forexezz.

Mindazonáltal kijátszható a dolog persze, és ha például UltraFx-en keresztül nyitsz, akkor pikk-pakk megvan az egész, és semmit se kérnek.
    A GlobeGain-en keresztul is allitolag ugyanazt kapja az ember es + a kis visszaterites, akkor nem erdemesebb megiscsak naluk?

• David Chateau
    válaszolt
    Valahol érthető, mert nekik nem az a cél, hogy minél előbb elveszítsd a pénzed.
    Így óvják meg a felelőtlen embereket a gyors bukástól, hogy ne az utolsó filléreddel forexezz.

Mindazonáltal kijátszható a dolog persze, és ha például UltraFx-en keresztül nyitsz, akkor pikk-pakk megvan az egész, és semmit se kérnek.

• befektetoklub
    válaszolt
    ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, az LMAX akadékoskodik. Küldjek számlakivonatot, amin legalább 2500$ egyenleg van, és írjam le miből van a megtakarításom.
    Az durva, ilyenrol meg nem is hallottam. Pedig mindegy kellene legyen neki, h mibol van. A lenyeg, h nala kotott ki a penz.

• 7895521
    válaszolt
    befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...es akkor jegelted a szamlanyitast? Az Lmax kerdezoskodik...?
    Igen, az LMAX akadékoskodik. Küldjek számlakivonatot, amin legalább 2500$ egyenleg van, és írjam le miből van a megtakarításom.

• befektetoklub
    válaszolt
    A GlobeGain mint visszatérítő szolgáltatás működik, az Iron számlám is azon keresztül volt. Folyamatban van az Lmax számlanyitás, de egyenlőre túl sokat kérdezősködnek, honnan van a megtakarításom.
    ...es akkor jegelted a szamlanyitast? Az Lmax kerdezoskodik...?

• 7895521
    válaszolt
    Esetleg ismersz is olyan embert, aki rajtuk keresztul nyitott szamlat? Az Mt4 az jelenleg is csuszasokat produkal, errol van infod? Tobben irjak itt, hogy nem franko.
    A GlobeGain mint visszatérítő szolgáltatás működik, az Iron számlám is azon keresztül volt. Folyamatban van az Lmax számlanyitás, de egyenlőre túl sokat kérdezősködnek, honnan van a megtakarításom.

• befektetoklub
    válaszolt
    Nyisd meg a GlobeGain-en keresztül, ugyanazt kapod, és VPS-t sem kell bérelned. Még 12%-ot is visszaadnak a commissionból.
    Esetleg ismersz is olyan embert, aki rajtuk keresztul nyitott szamlat? Az Mt4 az jelenleg is csuszasokat produkal, errol van infod? Tobben irjak itt, hogy nem franko.

• 7895521
    válaszolt
    Lehet, hogy hulyeseget kerdezek de megkell kerdeznem, mert nem vilagos...Szoval, van ez az UltraFx es az Lmax, ha megis az Ultran keresztul nyitom meg a szamlam az Lmaxnal, akkor az + koltseggel jar az Ultra iranyaba?
    Nyisd meg a GlobeGain-en keresztül, ugyanazt kapod, és VPS-t sem kell bérelned. Még 12%-ot is visszaadnak a commissionból.

• befektetoklub
    válaszolt
    [QUOTE=kockasseggu;72344]Lehet hulyeseget valaszolok, de cserébe kapsz 3at
    Nem,
    nem lehet tudni,
    nem fogod észrevenni.[/Q

Ez jo :- ))) kosz a valaszt.

• kockas
    válaszolt
    Lehet, hogy hulyeseget kerdezek de megkell kerdeznem, mert nem vilagos...Szoval, van ez az UltraFx es az Lmax, ha megis az Ultran keresztul nyitom meg a szamlam az Lmaxnal, akkor az + koltseggel jar az Ultra iranyaba?
    Lehet hulyeseget valaszolok, de cserébe kapsz 3at
    Nem,
    nem lehet tudni,
    nem fogod észrevenni.

• befektetoklub
    válaszolt

• befektetoklub
    válaszolt
    FXbec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az 1000$ nem szempont, akkor kihagyhatod őket, később úgyis az Lmaxxal kell kommunikálnod. Egyébként ott is lehet magyarul.
    Koszonom valaszod !!!

Working...
X