Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok,

MEGKEREM, HOGY IRJON AZ AKINEK A JELENBEN VAN TAPASZTALATA AZ FXOPEN-NEL KAPCSOLATBAN. SKALPOLASRA HASZNALNAM, MERT UGY TUDOM, HOGY AZ ECN SZAMLAJUKON SEMMILYEN KERESKEDESI KORLATOZAS NINCS. AZ ALPARIT AJANLTAK MEG - AZ OCSOBB MINT AZ FXOPEN?

KOSZONOM A VALASZOKAT.

Hozzászólás

• befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok,

MEGKEREM, HOGY IRJON AZ AKINEK A JELENBEN VAN TAPASZTALATA AZ FXOPEN-NEL KAPCSOLATBAN. SKALPOLASRA HASZNALNAM, MERT UGY TUDOM, HOGY AZ ECN SZAMLAJUKON SEMMILYEN KERESKEDESI KORLATOZAS NINCS. AZ ALPARIT AJANLTAK MEG - AZ OCSOBB MINT AZ FXOPEN?

KOSZONOM A VALASZOKAT.
      sztem nyomd ki a caps lockot, mert a nagybetűvel való írás fórumokon ordibálást jelent, azt meg 2 post után nem nagyon kellene
      nyugi, majd ha valaki akar, válaszol

Hozzászólás

• Ddavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok,

Olvasgatom a fórum témáit és most úgy döntöttem konkrét kérdést teszek fel ebben a topicban. Brokerek terén elég széles a piac, de ahogy hozzászólásokból kivettem elég vegyesek a tapasztalatok és szeretném olyan emberek véleményét kérni akik értenek a témához.

Úgy gondoltam belevágok Én is a tőzsdézésbe, de Én inkább longolnék és lehetséges, hogy 1-2 hónapig is tartanám a részvényeket és havonta maximum 7-8 kereskedést tervezek. A kezdőtőkém olyan 2500$ körül lenne és engem az USAban fellelhető részvények érdekelnének, néha 1-2 magyar is. Tehát külföldi és elenyésző számban magyar kereskedés is lenne.
        Az összeg miatt IB kilőve és amiket néztem itt a fórumban Equitas vagy Fio, de az áraik homályosak és nincsenek konkrétan leírva az "egyéb" költségek. Olyanokra gondolok mint a be/kifizetésnél elkönyvelt levonások és hasonlók.
        Valaki tudna segíteni nekem, hogy melyik céget érdemes választani ennyi tőkével, ahol elfogadható költségek mellett a befektetések hasznot is tudnának termelni? Az is kitét lenne, hogy használható a kezelőfelület legyen egy kezdő számára is aránylag valós adatokkal.
        A LOTok nagysága is számítana és úgy terveztem, hogy a tőke 1-2%át kockáztatnám 1 pozíción.

Előre is köszönöm a válaszotokat és ha lehet nyugodtan írhattok konkrét példákat, mert szerintem az másnak is jól jönne(pl. számlavezetési díj, "egyéb költségek", valós pozíció nyitás díja...)
        http://finviz.com/store/stock-brokers.ashx

Hozzászólás

• Elnezest...nem tudtam, nem szoktam forumozni

Hozzászólás

Elnezest...nem tudtam, nem szoktam forumozni
            Nekem semmi bajom nem volt velük, be és kifizetés is rendben ment.
            http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

• Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem semmi bajom nem volt velük, be és kifizetés is rendben ment.
              Miota vagy az FxOpen -nel? Szerverleallast tapasztaltal? Hogyan olcsobb penzt utalni hozzajuk?
              Remelem nem gond, hogy ennyi kerdessel bombazlak.

Hozzászólás

Miota vagy az FxOpen -nel? Szerverleallast tapasztaltal? Hogyan olcsobb penzt utalni hozzajuk?
                Remelem nem gond, hogy ennyi kerdessel bombazlak.
                Még kb 2012-ben Angliából nyitottam náluk számlát, pár hónapig kereskedtem velük, az ECN/STP szerver nekem tökéletesen működött. Nem volt semmilyen rossz tapasztalat, a weboldaluk néha szétcsúszott ugyan. Nekem a Moneybookers jött be (Skrill), igényelhetsz hozzá MasterCardot, így nem kell hazautalnod a pénzt róla, nyugodtan vásárolhatsz vele. Sajnos országot nem egyszerű vele váltani, így nekem egy új magyar MB számlához új regisztráció kellett, így új brókert is néztem magamnak.

Hozzászólás

• Esetleg valaki tudna mondai mást. Fontos kitét lenne még, hogy megbízható legyen egyszerű számlanyitással.

Hozzászólás

• Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Még kb 2012-ben Angliából nyitottam náluk számlát, pár hónapig kereskedtem velük, az ECN/STP szerver nekem tökéletesen működött. Nem volt semmilyen rossz tapasztalat, a weboldaluk néha szétcsúszott ugyan. Nekem a Moneybookers jött be (Skrill), igényelhetsz hozzá MasterCardot, így nem kell hazautalnod a pénzt róla, nyugodtan vásárolhatsz vele. Sajnos országot nem egyszerű vele váltani, így nekem egy új magyar MB számlához új regisztráció kellett, így új brókert is néztem magamnak.
                    Koszi szepen az infot...
                    Most melyik brokernel vagy, ha szabad tudnom?

Hozzászólás

Koszi szepen az infot...
                      Most melyik brokernel vagy, ha szabad tudnom?
                      Jelenleg a Hotforex-nél.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Van valakinek, valamilyen tapasztalata a Goldstein Brokers-ről?
                        előre is köszönöm.

Hozzászólás

• Tisztelt Molnár Zalán!

köszönöm a válaszát!

üdv

T. Gábor

Hozzászólás

• Kinéztem most Ciprusra, érdekes volt látni melyik cég mekkora és milyen is a felépítés...
                            De azt hiszem inkább fair leszek és nem írom le

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kinéztem most Ciprusra, érdekes volt látni melyik cég mekkora és milyen is a felépítés...
                              broker túra?

inkább írd le, az lenne a fair

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kinéztem most Ciprusra, érdekes volt látni melyik cég mekkora és milyen is a felépítés...
                                Nem akkor lennél fair ha inkább leírnád?

Hozzászólás

Working...
                                X