Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    befektetoklub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszonom valaszod az Lmax-al kapcsolatban..Neked miota van naluk szamlad, akkor az Mt4 az tovabbra is csuszik?
    Udv
    Másfél éve, MT4-et nem használom már nagyon rég óta, ti se tegyétek. A stop néha nem úgy teljesült MT4-ben, ahogy kellett volna, de amióta a webes platformukon nyomom, azóta 1x nem volt olyan, hogy a stop máshol teljesült volna.

Szólj hozzá::

• befektetoklub
    válaszolt
    Koszonom valaszod az Lmax-al kapcsolatban..Neked miota van naluk szamlad, akkor az Mt4 az tovabbra is csuszik?
    Udv

• holmes
    válaszolt
    Náluk vagyok, minden rendben, Nándi nagyon közvetlen ember

• Guest's Avatar
    Guest replied
    LMAX a legjobb. MT4 csúszik, lassú, nem érdemes használni. A webes platformjuk viszont a legjobb, amivel valaha dolgom volt. Minimális spread(néha nincs is spread), a commission alacsony, a kifizetés 1-2 nap és ingyenes. Ha valaki komolyan forexezik, akkor az LMAX tökéletes.

• A csodamacska
    válaszolt
    Állítólag egyik legjobb, az Lmax mt4 éről hallottam hogy valakinek lassú volt, jobb a másik platformjukat választani.

• befektetoklub
    válaszolt
    Hello Mindenkinek!
    Van valakinek tapasztalata az Lmax-al kapcsolatban? Mennyire megbizhato, milyen az mt4-e?

• David Chateau
    válaszolt
    FCA-reguláció nem sokat jelent. Arra kell figyelni, hogy tagja is-e, vagy csak regisztrált a felügyeletnél!

• suncika
    válaszolt
    [QUOTE=begin4ex;72133]T&C-ben sok cégnél kitérnek erre, hogy ezt nem engedik. nem olvastam a fentiekét, kis összeggel start és kaszálj amíg lehet. ha valahol több hetet túlélt, tájékoztass minket is, aztán add a regisztrációs linkedet [/QUOTE
    a forex.com-on mukodik de hamar lezarnak(2-3 ora)... fontos hirek elott erdemes elinditani...

• begin4ex
    válaszolt
    suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FCA -alatt levo brokereket keresek ... arbirage robot futtatasara...
    a forex.com-on mukodik csak hamar eltanacsolnak
    T&C-ben sok cégnél kitérnek erre, hogy ezt nem engedik. nem olvastam a fentiekét, kis összeggel start és kaszálj amíg lehet. ha valahol több hetet túlélt, tájékoztass minket is, aztán add a regisztrációs linkedet

• begin4ex
    válaszolt
    Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    IRON-os voltam, és csak a szerencsén múlt, hogy márciusban megkaptam a pénzem. Ott is osztogatták a bónuszt, később UK-s céget is alapítottak, de áprilistól nem fizetnek.
    teljesen más történet

• suncika
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Z.com-ról hallottam már, tavaly még az LMAX-ot is használta likviditásadóként.

Passz amúgy, többiek?
    FCA -alatt levo brokereket keresek ... arbirage robot futtatasara...
    a forex.com-on mukodik csak hamar eltanacsolnak

• David Chateau
    válaszolt
    Z.com-ról hallottam már, tavaly még az LMAX-ot is használta likviditásadóként.

Passz amúgy, többiek?

• suncika
    válaszolt
    esetleg valaki tud valami infot a kovetkezo brokerekrol:
    http://www.onefinancialmarkets.com/
    https://trade.z.com/uk/en/
    http://www.valutrades.com/en

• Tóbiás
    válaszolt
    IRON-os voltam, és csak a szerencsén múlt, hogy márciusban megkaptam a pénzem. Ott is osztogatták a bónuszt, később UK-s céget is alapítottak, de áprilistól nem fizetnek.

• begin4ex
    válaszolt
    Tóbiás eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Admiral Markets elkezdte az új befizetésekre a bónusz osztogatást, korábban saját céget jegyzett a UK-ban. Gyanús jelek. Tud valaki valami biztosat a cégről? Előre is köszi!
    év elején is volt ilyen akciójuk, kifizetés is rendben volt egy hónapja. mi a gyanús? de még jó hogy UK. :-)

Working...
X