Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akkor lennél fair ha inkább leírnád?
    Az neked rossz lenne...... Bár a reakciódat tudjuk=csak vihognál magadba

Hozzászólás

• dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az neked rossz lenne...... Bár a reakciódat tudjuk=csak vihognál magadba
      Szerencsére itthon egyre kevesebben vannak azok az emberek akik még pár éve meghatározó része voltak a forex kereskedők halmazának. Ők voltak azok akik mindig a bróker cégekre fújtak, mindig más volt a hibás ha ő vesztett, mindig mindennek megvolt az oka, csak Ő nem tehetett arról, hogy sikertelen. Ezek az emberek voltak a leghangosabbak a fórumon, de személyesen egyikük sem jött el egy előadásra sem.

Én eddig sem és továbbra sem fogom személyeskedésre venni a figurát veled. Ha neked ez által egy kicsit is jobb lesz, vagy könnyebb lesz akkor örülök, hogy így tudtam segíteni.

Továbbra is várnám azt a bróker összehasonlítást.

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kinéztem most Ciprusra, érdekes volt látni melyik cég mekkora és milyen is a felépítés...
        De azt hiszem inkább fair leszek és nem írom le
        Én nagyon orulok hogy találkoztunk!

Bárkit szívesen várunk mind a Ciprusi irodába és a Magyarországi irodában is.

Továbbmegyek a világon bármelyik irodában sívesen látunk ugyfeleket! Elotte ha egyeztettek velunk akkor le is tudunk ulni az egyik tárgyalóban.

http://www.ironfx.com/hu/about/contact

(azért nem szeretné leírni a véleményét GP57 mert a kulonbség az IronFX és a tobbi brókercég kozott ég és fold... a tobbi cég képviseloi biztosan nem orulnének ha leírná)
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sajnálom, hogy a köztudatba az Ironfx akar beépülni itthon. Nem tudtok átmenni az Alparihoz vagy a Ducascopyhoz vagy az Fxopenhez vagy a Pepperhez dolgozni ?és inkább azt nyomni.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            (azért nem szeretné leírni a véleményét GP57 mert a kulonbség az IronFX és a tobbi brókercég kozott ég és fold... a tobbi cég képviseloi biztosan nem orulnének ha leírná)
            Valahogy úgy! Nálatok sosem lesz gond a supporttal!

Hozzászólás

Sajnálom, hogy a köztudatba az Ironfx akar beépülni itthon. Nem tudtok átmenni az Alparihoz vagy a Ducascopyhoz vagy az Fxopenhez vagy a Pepperhez dolgozni ?és inkább azt nyomni.
              Sajnálom hogy nem tudsz személyesen eljonni se a Budapest sem a Ciprusi irodánkba. Szívesen megismernélek.

Nem értem hogy miért van az hogy tobb mint 50.000 jelenleg is aktív ugyfél felismeri hogy az általad említett brókerek nem érnek a kozelunkben sem amíg Te ezt nem veszed észre.

Nem véletlenul vagyunk a tobb ezer bróker kozul a világranglista #6 helyén...
              Év végére #3 helyen leszunk és 2014 végére Világelsok!

Hozzászólás

Nem véletlenul vagyunk a tobb ezer bróker kozul a világranglista #6 helyén...
                Év végére #3 helyen leszunk és 2014 végére Világelsok!
                Hol lehet megtalálni ezt a ranglistát? És mik a szempontjai?

Hozzászólás

• http://forex-brokers-review.toptenreviews.com/

Újabb hazugság. Ironfx sehol nincs.

Hozzászólás

Hol lehet megtalálni ezt a ranglistát? És mik a szempontjai?
                    A publikus adatok alapján melyeket a brókercégek kotelesk kozzé tenni.
                    A kereskedési volumen-t nézve mi a jelen helyzetben a #6 helyen vagyunk...

a képet amit betettem Júniusban készul riport alapján készítették ott még#7 helyen vagyunk
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

http://forex-brokers-review.toptenreviews.com/

Hát ez az oldal nagyon megbízható...
                      teljsen ismeretlen, és a regisztrált tagok szavazatai alapján vannak fenn a cégek semmi koze nincs a cég forgalmához vagy ugyfél számhoz.

felmegyek egy ilyen oldalra és 500x szavazok az IronFX-re és én leszek az elso ilyen alapon

Hozzászólás

http://forex-brokers-review.toptenreviews.com/

A népszavazás alapján lehet hogy sehol nincsen, de azért forgalom alapján májusban már a top 15-ben volt.
                        A worldfinance nem annyira minősül kommerz oldalnak a pénzügyi szakmában.

http://www.worldfinance.com/markets/...local-presence

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A népszavazás alapján lehet hogy sehol nincsen, de azért forgalom alapján májusban már a top 15-ben volt.
                          A worldfinance nem annyira minősül kommerz oldalnak a pénzügyi szakmában.

http://www.worldfinance.com/markets/...local-presence
                          Koszonom...

Hozzászólás

Koszonom...
                            Nincs mit...
                            Ezt anno magamnak kerestem elő, mielőtt számlát nyitottam az ironnál.

Hozzászólás

• A Forex Magnates oldalon egy kicsit mások a számok...

Hozzászólás

• Szia Tomy! Irnal valamit az iron szamladrol? A spread, teljesüles...stb. Idaig azokat olvastam akik neheztelnek a nem valos spread-ekkel kapcsolatban.

Hozzászólás

Working...
                                X