Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tóbiás
    válaszolt
    Köszi az infót. Ha még valamit sikerül megtudnod, légyszi írd meg, hátha mást is érdekel.

Szólj hozzá::

• David Chateau
    válaszolt
    Én, ahogy tudom, épülnek lefelé. Eladták az áazsiai licenszüket, magyar kapcsolattartók cége sincs már, iroda se tudtommal. És most a bónusz. Hát, rákérdek a bennfenteseknél, de ez így egyre érdekesebb.

• Tóbiás
    válaszolt
    Az Admiral Markets elkezdte az új befizetésekre a bónusz osztogatást, korábban saját céget jegyzett a UK-ban. Gyanús jelek. Tud valaki valami biztosat a cégről? Előre is köszi!

• begin4ex
    válaszolt
    Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek az Intertradernél számlája? Érdekelne pár sorban a véleménye (befizetés, kifizetés, trading plarform, ügyfélszolgálat stb.)
    arra kell figyelni, hogy a klasszikus MT4-es forex ága gibraltári felügyelet alatt van, nem UK

• Kaszis
    válaszolt
    Van valakinek az Intertradernél számlája? Érdekelne pár sorban a véleménye (befizetés, kifizetés, trading plarform, ügyfélszolgálat stb.)

• David Chateau
    válaszolt
    holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az infót.
    Esteleg kérdezd meg, tartanának-e egy fél előadást a Tradersnight-on, mindjárt látnánk, mit tudnak.
    A Gain Capital jónak számít?
    Akár meghívhatom őket, de sajnos félek, csak marketingelnének, és azt nem szívesen játszom már be a Traders' Night-on. Sajnos volt pár előadó, aki ígért ezt-azt, mint hozzáadott érték, aztán főleg marketing volt csak... Beszélni végülis beszélhetek velük.

GainCapital retail-ben patkány, intézményiben korrekt. Ez az én véleményem.

• holmes
    válaszolt
    Köszönöm az infót.
    Esteleg kérdezd meg, tartanának-e egy fél előadást a Tradersnight-on, mindjárt látnánk, mit tudnak.
    A Gain Capital jónak számít?

• David Chateau
    válaszolt
    Ok, akkor bocs, tabon nem talaltam meg, en hianyossagom.

Viszont ha white label, akkor mar olcsobb nemigen lehet az alapszolgaltatonal.
    Esetleg kisebb a minimalis letet, ilyenkor ez szokott elony lenni.

• begin4ex
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem nyertek el a tetszesemet:

-kulfoldi cegkent probalkozo magyarok, ez ritkan jo kombinacio

-meg kell kerdezni,kik a likviditasadoi, sok jot nem varok

-nincs semmi erdemi info a honlapon, kik ok, ki a menedzsment...

-"csucs technologiaval keszult kereskedo rendszer, szakertoi hatterrel kombinalva"

a lényeg ott a honlapon. a GAIN Capital white labelje.

• David Chateau
    válaszolt
    Nekem nem nyertek el a tetszesemet:

-kulfoldi cegkent probalkozo magyarok, ez ritkan jo kombinacio

-meg kell kerdezni,kik a likviditasadoi, sok jot nem varok

-nincs semmi erdemi info a honlapon, kik ok, ki a menedzsment...

-"csucs technologiaval keszult kereskedo rendszer, szakertoi hatterrel kombinalva"

• holmes
    válaszolt
    Tudtok-e valamit a www.globalinvest.hu, régebben http://www.globalfx.hu/ cégről?
    Állítólag 10 év működnek, de semmi véleményt nem találok róluk

• erla01
    válaszolt
    A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mauritiusi cég. Sok sikert.
    Esetleg beírhatod a Mauritiusi szabályozó szerv honlapjának keresőjébe a nord fx által megadott reg. számot, azt a c10800..... stb. Vagy a nord fx-et vagy esetleg az NFX capital MU-t. Én megtettem, de a weboldal nem talált rá hivatkozást, de lehet nem csináltam valamit jól. persze lehet más magyarázat is.

L-MAX : VÉÉÉGREEE egy rendes cég amit megemlítesz. Oda bátran!

• A csodamacska
    válaszolt
    http://nordfx.com/ ?
    Lmax-nál van huf ez hihetetlen, eddig nem is tudtam.

• smk
    válaszolt
    A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sokat spórolhatsz a spreden, így ha a benn tartott saját vagyonodhoz képest kicsi pénzt majd egyszer nem fizeti ki akkor is többet spóroltál mint az utolsó ki nem utalható összeg...
    Ha a spread ennyire fontos a te stratégiádnál, akkor javaslom, hogy ne a mt4 által kiírt spreadeket figyeld, hanem a nyitás-zárás műveletekre készíts scriptet, ami naplózza, hogy a tranzakció pillanatában milyen árfolyamot ígért a brókercég, és milyen árfolyamon teljesült a tranzakció. A kettő közötti különbözetből kiszámolható, hogy mennyi a spread rejtett része. Javaslom, hogy ezt folyamtosan vizsgáld meg, mert idővel változtathatnak a beállításodon, így akár látszólag változatlan spread mellett emelhetik a spreadedet.

• A csodamacska
    válaszolt
    Van ctrader számlájuk, ez az ecn platform cfd re állítólag gyors és szuper, (jut eszembe fxpronál ecn ctrader számlán van index.. spot fajta).

Working...
X