Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Külföldi részvényekkel való kereskedéshez melyik brókercéget érdemes választani? A Colmex és a Saxo Bank jó választás CFD-hez?

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Külföldi részvényekkel való kereskedéshez melyik brókercéget érdemes választani? A Colmex és a Saxo Bank jó választás CFD-hez?
      Saxo, Interactive és GFT teljesen jó

Hozzászólás

• Voltam még bent pár helyen, annyit mondhatok, hogy Zoltán kijelentése, hogy ők lesznek az elsők nem teljesen alaptalan...!

Nagyobb cég pedig nagyobb stabilitást és megbízhatóságot jelent. Szóval hajrá!

Hozzászólás

• Supportban elsők lesznek az lehet, de amit nyújtanak az nem versenyképes az Oandával vagy az Interactive B.-vel vagy az Alparival.

Hozzászólás

• dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Supportban elsők lesznek az lehet, de amit nyújtanak az nem versenyképes az Oandával vagy az Interactive B.-vel vagy az Alparival.
            Az Alpari-t inkább hagyjuk. Éles számlám nem volt náluk, de sokat demóztam ott is és az Iron-nál is, és az Alpari sokkal rosszabb volt. Hírek idején kegyetlen hosszú végrehajtási idő és gyakran nem enged nyitni/zárni, gigatüskék a semmiből, állítólag a slippage is igen nagy. Én nem mennék oda.

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az Alpari-t inkább hagyjuk. Éles számlám nem volt náluk, de sokat demóztam ott is és az Iron-nál is, és az Alpari sokkal rosszabb volt. Hírek idején kegyetlen hosszú végrehajtási idő és gyakran nem enged nyitni/zárni, gigatüskék a semmiből, állítólag a slippage is igen nagy. Én nem mennék oda.
              A másik említett két cégnel is rengeteg olyan negatívum van ami miatt jonnek el toluk a kereskedok...

Hozzászólás

• És úgy gondolod Zoltán, hogy meg tudnátok előzni jövőre az FXCM-et? (kötve hiszem, hogy nem)

Hozzászólás

• Szerintem itt nem ez a fő kérdés, ha már valaki benne van a top5-ben az egy biztos hely. A kis cégek pedig ki fognak szelektálódni....

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem itt nem ez a fő kérdés, ha már valaki benne van a top5-ben az egy biztos hely. A kis cégek pedig ki fognak szelektálódni....
                    Hol nézitek a rangsorokat?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szerintem itt nem ez a fő kérdés, ha már valaki benne van a top5-ben az egy biztos hely. A kis cégek pedig ki fognak szelektálódni....
                      Az Ironfx is kiscégnek számít, csak azt "palizzák" be akire hatással tud lenni a nyomulós supportjuk. Nemhiszem, hogy versenyképes lenne a nagyok közt, gondolok itt FXCM-re Oandára, DUcascopyra.

Hozzászólás

• Az IronFX a világ legnagyobb brókercégei közé tartozik.

Hozzászólás

• Szerinted.... mert ott van számlád.

Hozzászólás

• dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az Ironfx is kiscégnek számít, csak azt "palizzák" be akire hatással tud lenni a nyomulós supportjuk. Nemhiszem, hogy versenyképes lenne a nagyok közt, gondolok itt FXCM-re Oandára, DUcascopyra.

Nem unod még?
                            Mi már igen. Ok, tudjuk hogy az Iron a leggyengébbek egyike.
                            Ez úgyis minden héten 5 x elmondod...
                            Maradjunk ebben és téma lezárva.

A legjobb az XM.com! meg persze az Oanda!

Hozzászólás

• Úgy látom lassan a football holigánokból FX huligánok lesznek

Egy jó FX céghez sem kell "sokminden". Tisztességes management, jó szakemberek ---> jó szervezés és informatikai háttér. Ahova fel tudnak venni 600 embert és nem dinkák ülnek a vezetői székekben, az a cég úgyis sikeres lesz

Hozzászólás

• Melyik Bróker?

Sziasztok!

Kicsit olvasgattam itt a hozzászólásokat a topicban, és ha más nem is, az mindenképp kiderült számomra, hogy ha szeretnék egy jó tippet/ajánlást kapni Bróker terén, akkor pontosan meg kell fogalmaznom, amit szeretnék.

Tehát, ami fontos lenne -számomra- egy brókercégnél:
                                - ECN/STP bróker (market maker-ekből köszönöm, nem kérek)
                                - Engedjen skalpolni
                                - Lehessen normálisan (ne csak 1-2 hétig) demozni
                                - SWAP (mert ilyen is becsúszhat) a lehető legminimálisabb legyen
                                - Ki-/Visszautalás ne legyen körülményes, és max 2-3 napba teljen a teljesítés mindkét irányba!
                                - Gyors teljesülés => alacsony slippage
                                - Kedvező spread
                                - 0-24 elérhető Support

Brókercégek, melyeket próbáltam az évek során:
                                - Saxo => Erről inkább nem ejtenék szót, a leggusztustalanabb módon (az egekig szökkenő gyertyákkal, amik utána "eltűnnek") szedte el a pénzünket, persze ez már jó rég volt (5-6 éve).
                                - Ava => Nem volt vele különösebb gondom, de az megmaradt az emlékezetemben, hogy a ki-/beutalás nagyon körülményes és hosszadalmas volt, és persze ez a bróker is MM.
                                - TadawulFX => Nah itt oldalakat tudnék írni erről a bandáról, de inkább nem teszem, aki tudja, úgy is tudja, hogy miért Liquid Markets most a neve...

Tehát a kérdésem adott, a válaszokat előre is köszönöm mindenkitől!

Hozzászólás

Working...
                                X