Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És úgy gondolod Zoltán, hogy meg tudnátok előzni jövőre az FXCM-et? (kötve hiszem, hogy nem)
    2014 Decemberben találkozzunk valahol és megbeszéljuk egy sor/bor mellett...

Addigra talán az is kiderul melyik cégnek dolgozol

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Cipruson több céghez bementem és érdekes volt látni, hogy egyeseknek olyan irodájuk volt h az alsó szinten üresen álltak a termek. Megkérdeztem tőlük h most éppen ki- vagy beköltöznek? Erre annyi volt a válasz, hogy egyik sem, ennek így kell lennie. .... nem volt valami bizalomgerjesztő, olyan cég benyomását keltette, akik már a csőd szélén állnak. Amire egyébként van is reális esély, mert valljuk be: sok az új startup, kiélezett a verseny és az FX biznisz a kis cégek számára kockázatos is, uh van aki becsukja az ajtókat x hónap után. És ne feledjük a bank garancia a pénzünkre nem korlátlan
      Ha már volt alkalmad személyes látogatásokra, nem mesélnél pár mondatot (csak a legfontosabb benyomásokat) a többi cégről is, a látottak alapján?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        2014 Decemberben találkozzunk valahol és megbeszéljuk egy sor/bor mellett...

Addigra talán az is kiderul melyik cégnek dolgozol
        Sör meg bor kell, hogy lejebb menjenek azok a spreadek és ne 8 pip legyen épp az NZD/CAD ? most ez van épp nálatok 20:02:09-kor.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha már volt alkalmad személyes látogatásokra, nem mesélnél pár mondatot (csak a legfontosabb benyomásokat) a többi cégről is, a látottak alapján?
          Ebben a kérdésben szeretnék diszkrét maradni, de ha valamelyikre rákérdezel, akkor lehet válaszolni tudok privátban

Hozzászólás

Sör meg bor kell, hogy lejebb menjenek azok a spreadek és ne 8 pip legyen épp az NZD/CAD ? most ez van épp nálatok 20:02:09-kor.
            HotForexnél is ennyi kb. Szerintem még életemben nem kötöttem ezen a páron....

Hozzászólás

HotForexnél is ennyi kb. Szerintem még életemben nem kötöttem ezen a páron....
              Nem tudod mit hagysz ki!
              Az ám a major pár....

Hozzászólás

Az NZD/CAD-nál ez a spread teljesen normális.

Írd meg légyszíves melyik brókernél kereskedsz alacsonyab spreaddel ezen a páron.

Hozzászólás

Ebben a kérdésben szeretnék diszkrét maradni, de ha valamelyikre rákérdezel, akkor lehet válaszolni tudok privátban
                  Rákérdezek: mindegyikről érdekel a benyomásod, 1-2 mondat erejéig, de legjobban az XM!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az NZD/CAD-nál ez a spread teljesen normális.

Írd meg légyszíves melyik brókernél kereskedsz alacsonyab spreaddel ezen a páron.
                    Nekem van éles számlám ahol ez a pár alacsonyabb speaddel kereskedhető. Életemben nem nyitottam még meg ezt a chartot Nem hinném, hogy enélkül a pár kereskedése nélkül ne lehetne ellenni a piacon Szándékosan nem írom a bróker nevét, teljesen irreleváns NZDCAD spreadje miatt nyitni számlát...

Click image for larger version

Name:	NZDCAD.png
Views:	1
Size:	19,1 KB
ID:	144462

Hozzászólás

• Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem van éles számlám ahol ez a pár alacsonyabb speaddel kereskedhető. Életemben nem nyitottam még meg ezt a chartot Nem hinném, hogy enélkül a pár kereskedése nélkül ne lehetne ellenni a piacon Szándékosan nem írom a bróker nevét, teljesen irreleváns NZDCAD spreadje miatt nyitni számlát...

[ATTACH]4034[/ATTACH]
                      Oszintén orulok ennek!
                      Aki ezzel a párral szeretne kereskedni menjen ehhez a brókerhez.
                      Gondolom ez a cég a major párokon hozza be azt a veszteséget ami innen éri.

Hozzászólás

• Brókercéget keresek

Sziasztok! Index CFD kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.A gondom az,hogy nem tudom melyik hazai brókercéget válasszam.Megköszönném a segitségetek...

Hozzászólás

• Brókercéget keresek

Sziasztok! CFD index kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.Melyik hazai brókercéget ajánlanátok?(ahol min.100 szoros a tőkeáttét) Köszi a segitséget!

Hozzászólás

• IronFx lehet nem hazai, de jobb magyar nyelvű supportot kapsz, mint pár hazainál....

Hozzászólás

• Minimum összeg van náluk amivel elkezdhető a kereskedés?Mert én max.200ezer ft összeggel gondoltam a picralépést...

Hozzászólás

• Mikee77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok! Index CFD kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.A gondom az,hogy nem tudom melyik hazai brókercéget válasszam.Megköszönném a segitségetek...
                                nem tudom mióta fórumozol, de elég egy témával egy topikban nyomulni
                                úgy illik

Hozzászólás

Working...
                                X