Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Úgy tudom 500 USD.

Hozzászólás

• Mikee77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok! Index CFD kereskedést szeretnék a jövőben folytatni.Legfőképp a DAX indexel kereskednék.A gondom az,hogy nem tudom melyik hazai brókercéget válasszam.Megköszönném a segitségetek...
      Egy ismerősöm a CMC Marketsnél DAX-ozik, 1 pont a spread és bármekkora összeggel köthetsz.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az NZD/CAD-nál ez a spread teljesen normális.

Írd meg légyszíves melyik brókernél kereskedsz alacsonyab spreaddel ezen a páron.
        FXOpen-nek tesztelem az STP számláját és per pillanat 2,1 pip ezen a devizapáron a spread. (STPnél nincs kötési díj!)
        FXOpen ECN számláján ez olyan 3-4 pip között van kötésdíjjal együtt.

Hozzászólás

• Akkor nézzük most az AUD CHF-et. IRONFX= 8,2 pip per pillanat FXOpen AUD CHF STP szla=1,8pip per pill. Vagy ezt a párt se kereskeditek?

Hozzászólás

• dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Akkor nézzük most az AUD CHF-et. IRONFX= 8,2 pip per pillanat FXOpen AUD CHF STP szla=1,8pip per pill. Vagy ezt a párt se kereskeditek?
            Engem meggyőztél! (csak végig ne menj a piacfigyelő listájukon a cégeknek....)
            Fxopen az egyik "legjobb" a piacon.

Szinte ingyen lehet náluk kereskedni ECN-en, ahogy ez a lista is mutatja:
            http://www.fxopen.com/AccountSpecifi....aspx?type=ecn

Arra kell csak figyelni hogy véletlenül nehogy "standard" számlát nyisson valaki:
            http://www.fxopen.com/AccountSpecifications.aspx

Mindig van egy másik cég, aki jobb, olcsóbb, mint amelyikről azt hittük hogy a legjobb, legolcsóbb.
            Ez egy véget nem érő sztori, amire nem érdemes túl sok energiát pazarolni.

Hozzászólás

• Nem pazarlok sok energiát amikor van időm beírogatok és igyekszem segíteni főleg ha látom, hogy itt szédítik a népet. Nekem amúgy mind1, hogy az FXOpennél vagy a Pepperstonenál vagy az Oandánál nyit valaki. Egyikhez sincs semmi közöm és ne is keressetek ez ügybe, a honlapon mindenki megtalálja hogyan kell nyitni. Ha hasonló kedvező céget tudtok írjatok és azt is fogom híresztelni. Ironfx nálam elvérzett. Következő?

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Engem meggyőztél! (csak végig ne menj a piacfigyelő listájukon a cégeknek....)
                Fxopen az egyik "legjobb" a piacon.

Arra kell csak figyelni hogy véletlenül nehogy "standard" számlát nyisson valaki:
                http://www.fxopen.com/AccountSpecifications.aspx

Mindig van egy másik cég, aki jobb, olcsóbb, mint amelyikről azt hittük hogy a legjobb, legolcsóbb.
                Ez egy véget nem érő sztori, amire nem érdemes túl sok energiát pazarolni.
                Azért én látom a végét....

Mint pl Instaforex...miért nem ott kereskedtek? Jah mert elvesztette a licenst? Lesznek még cégek akiknek vissza fogják vonni az engedélyüket, tisztul a piac szépen és tisztábban fogunk látni

Hozzászólás

• Én se merek egyszerre csak annyit utalni amennyit 1 hónapban kockáztatnék. De megjegyzem nem 1 2 éves cégeket ajánlok. Hozzátok se mernék utalni többet ne aggódj. Söt...
                  Előbb hasonlítanám ramaty kategóriába az Instával az Ironfx-et.

Hozzászólás

• Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    van commission természetesen, de szerintem nem rossz brókercég.

Hozzászólás

• Mint Tomy leírta (szerintem eléggé érthetően) a brókerválasztás komplexebb dolog annál, hogy ránézésre mi a legolcsóbb...

Lehet ezt hegyezni a 0 pontos spreadtől kezdve egész az XAUNZD éjféli spreadjéig.

Hozzászólás

• Kedves dadada,

Koszonjuk a véleményeidet.

Úgy vettem észre hogy a csekély egy hónap alatt amit eltoltottél ezen a fórumon az általad ''segítésnek'' minosített hozzaszólások tobbsége abból állt hogy negatívumokat írsz bóker cégekrol.

Az IronFX soha nem állította hogy minden devizapáron nálunk van a legjobb spread a világon minden nap minden percében.

Ami viszont tény hogy az IronFX alig három év alatt a semmibol a világ ranglista #6 helyére kuzdotte fel magát.
                        A szolgáltatásunk az egyik legjobb a piacon, ha osszevetsz mindent.
                        Spreadek nagyon alacsonyak (nem az exotikus párokon)
                        Gyors megbízás beadás
                        16 platform
                        Folyamatosan bónuszok és promóciok
                        Ingyenes eloadások, szemináriumok és roadshow-k
                        EA builder
                        Kozosségi kereskedés
                        48 nyelven tudsz segítséget kapni
                        Be és kifizetés szinte azonnali
                        10 kereskedési szerver
                        5 kulonbozo felugyeleti szerv

Ha nem csak az általad említett két exotikus devizapáron kereskedsz, javaslom nyiss egy éles kereskedési szamlát és a saját tapasztalataidat oszd meg itt a fórumon screen-shottal és számlatorténettel. Mert az emberek véleménye valós tapasztalat nélkul nem túl hiheto szerintem.

Udv,

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ami viszont tény hogy az IronFX alig három év alatt a semmibol a világ ranglista #6 helyére kuzdotte fel magát.
                          Hol nézitek a rangsorokat?

Hozzászólás

• aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mint Tomy leírta (szerintem eléggé érthetően) a brókerválasztás komplexebb dolog annál, hogy ránézésre mi a legolcsóbb...

Lehet ezt hegyezni a 0 pontos spreadtől kezdve egész az XAUNZD éjféli spreadjéig.
                            ááááá...dehogy is!
                            Ha élelmet veszel magadnak a tescoban, ott is csak az számít hogy mennyibe kerül! ja, persze.
                            Minőség, szavatosság, lejárt termék, kiszolgálás, szaladgáló egerek a pultok alatt, egyebek, teljesen másodlagos kérdés.
                            Nem is értem hogy miért vesznek emberek tejet/kenyeret pl a spar-ban és egyéb "drágább" helyeken?
                            Miért tankolnak egyesek OMV kuton, ha csak az ár számít és a MOL esetleg olcsóbb?

Csak az ár alapján felelőtlenség lenne megítélni egy brókert.
                            Itt egy piacfigyelő az egyik cégtől. (élő számla)
                            Nincs swap, nincs kötési díj, semmi, csak a spread. Van múltja is...bónuszt is ad...
                            Most ez akkor jó, mehetünk számlát nyitni, ha csak az ár számít?

Click image for larger version

Name:	ooooofx.jpg
Views:	1
Size:	55,8 KB
ID:	144473

Hozzászólás

• slippage

ECN számlánál nincs garantált SL, előfordulhatnak kisebb csúszások a teljesülések során. Szerintetek mennyi az a legnagyobb slippage, ami még kereskedői oldalról tolerálható? És ami a bróker részéről "extrém piaci körülményekre" való hivatkozással megmagyarázható? 1pip, 5pip, 10pip, 20pip, stb?

Hozzászólás

• Sziasztok,

Az alábbi kritériumoknak megfelelő forex brókert keresek, segítsetek légy szíves:

- Megbízható, bejegyzett bróker, ahol jók a spreadek és lehetőleg kiviszik a piacra a kötéseimet.
                                - Lehessen hozzá találni működő androidos szoftvert, hogy telefonon is tudjak módosítani a dolgokon, napközben amikor nem vagyok gépközelben
                                - Legalább egy 400-as tőke áttétel legyen.

Hozzászólás

Working...
                                X