Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• McFly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Az alábbi kritériumoknak megfelelő forex brókert keresek, segítsetek légy szíves:

- Megbízható, bejegyzett bróker, ahol jók a spreadek és lehetőleg kiviszik a piacra a kötéseimet.
    - Lehessen hozzá találni működő androidos szoftvert, hogy telefonon is tudjak módosítani a dolgokon, napközben amikor nem vagyok gépközelben
    - Legalább egy 400-as tőke áttétel legyen.

- Bank of America, Goldman, HSBC, CSFB, Morgan, és a többi befektetési bankok
    - Legtöbb cégnél már ez kell legyen
    - Ez is megtalálható már a legtöbb cégnél

Csak a három egyben nem. Egy cég se viszi ki a kötésedet a piacra (ha a bankközi piacra gondoltál).

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      - Bank of America, Goldman, HSBC, CSFB, Morgan, és a többi befektetési bankok
      - Legtöbb cégnél már ez kell legyen
      - Ez is megtalálható már a legtöbb cégnél

Csak a három egyben nem. Egy cég se viszi ki a kötésedet a piacra (ha a bankközi piacra gondoltál).

A fenti már nem igaz, van 1 bróker aki kiviszi!!!

Hozzászólás

• demoban is csalnak ????

az előbb a HWTRADER topicban egy kicsit elszállt az agyam. Annyira hogy azt is elfelejtettem, mi idegesített fel eredetileg igazán )
        Naná hogy megint egy bróker. Sárga színű TP csík. Nem sűrűn látni.
        Fix TP, SL értékekkel fut egy robotom. 1/1 Risk Rewarddal, hogy könnyebb legyen rá ítéletet mondani. Tesztelem vagy fél éve. Semmi különösebb titka nincs, ha elégséges feltételt talál, benyit. Ma 10.11-kor is megtette. GBP-USD eladás. Szerencsétlen robot nem tudta hogy jön a hírek és hogy ilyenkor jobb lenne zárnia még előtte a poziciót. Főleg ilyen kis SL értékkel.
        Megdöbbenésemre a beállított TP értéket a hírek kijövetetelekor átugrotta.
        Már 71 usd nyerőben is volt a fixen beállított 15 helyett. Eddig azt gondolhatná az ember nincs ezzel semmi gond, pozitív slippeage. Örülni kell, ilyen is van.
        Elkövettem azt 'hibát' hogy nem zártam le. Kíváncsi voltam mi sül ki belőle.
        Nos miután az esemény után legalább 1 fél óráig még vastagon nyerőben volt,
        utólagosan, visszadátumozva sikerült lezárniuk a poziciót 10.18 perces dátumot adva neki. (a 2. képen 11.18-as dátummal szerepel a zárás mert a bróker órája 1-el előrébb jár)
        A nyereség természetesen csak az általam beállított 15 USD.
        Nincs ezzel semmi probléma, de ha egy ilyen visszadátumozós mutatványra demo!! számlán is képesek mire számíthatok éles számla esetén???
        Mi lett volna ha rossz irányba száll el az árfolyam?
        Akkor jóváírták volna számomra az átugrás okozta veszteség nagy részét?
        A válaszokat sajnos tudom.
        A képeket csak elrettentésül raktam be.
        Nem tudom illik e ilyen témát a bróker saját topicjában feszegetni.
        Csatolt fájlok
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Élesen? Úgy "rajzolnak" pozíciót a számlatörténet manipulálásával ahogy akarnak. Utána meg örül a sok kezelt számlás, hogy már mennyi profitja van papíron.
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• vatafx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem tudsz meggyőzni engem, elég jól ismerem a rendszert sajnos...

Hozzászólás

Nem tudsz meggyőzni engem, elég jól ismerem a rendszert sajnos...
              Akor nézzük:

Szabályozott kereskedési helyszín és egyben a valós bankközi piac a Reuters és az EBS, igaz? Ebben megegyezhetünk?

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem tudom illik e ilyen témát a bróker saját topicjában feszegetni.
                természetes, erre is való

Hozzászólás

Akor nézzük:

Szabályozott kereskedési helyszín és egyben a valós bankközi piac a Reuters és az EBS, igaz? Ebben megegyezhetünk?
                  Igen.

De ezt írd le inkább egybe, mert másképpen nagyon hosszú beszélgetés lesz

Hozzászólás

• Egy kis összehasonlítás, GBPUSD M1, mai 10:30-as hír (Retail Sales m/m) környéke.
                    Mind éles számla, balról jobbra:
                    - LQD Markets / Mini MT4
                    - Armada Markets / Exchange
                    - FXOpen / ECN
                    - Pepperstone / Edge Razor
                    - IronFX / Zero Fixed Spread
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

LMAX-ra gondolsz?

Hozzászólás

• szisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Egy kis összehasonlítás, GBPUSD M1, mai 10:30-as hír (Retail Sales m/m) környéke.
                        Mind éles számla, balról jobbra:
                        - LQD Markets / Mini MT4
                        - Armada Markets / Exchange
                        - FXOpen / ECN
                        - Pepperstone / Edge Razor
                        - IronFX / Zero Fixed Spread
                        Jól néz ki, de ez így önmagában kevés az összehasonlításhoz, ha egyáltalán lehetséges ez. (ár, spread, commission, csúszás stb. az adott időpontban)

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jól néz ki, de ez így önmagában kevés az összehasonlításhoz, ha egyáltalán lehetséges ez. (ár, spread, commission, csúszás stb. az adott időpontban)
                          Igen, kevés persze, mindent egyszerre kéne nézni, nem egyszerű történet.
                          Annyi azért látszik, hogy simán a bid árakban is nagy különbség lehet.

Hozzászólás

• n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Teljesen egyetértek veled.
                            Ráadásul ki lesz az aki kiszámolja, hogy adott másodpercben éppen mennyi a slippage-el megnövelt összes költséged?

Hozzászólás

• Ráadásul még "etalon" ár sincs forexen.

Hozzászólás

Teljesen egyetértek veled.
                                Ráadásul ki lesz az aki kiszámolja, hogy adott másodpercben éppen mennyi a slippage-el megnövelt összes költséged?
                                A gyakorlati tapasztalat lesz az ami megmutatja ezeket a számokat, jobb módszert én jelenleg nem tudok.

Hozzászólás

Working...
                                X