Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    istenem, mennyiért lehet egy ilyen szart licenszelni?? esetlen nincs torrenten mt4 server?? szeretnék árjegyző lenni és *****nagy akciókat nyomni félmeztelen csajokkal fűszerezve
    Persze. Metán bármit megcsinálhatnak és a legtöbb esetben meg is csinálják

Én amikor élőben láttam MetaServer-t, hát, kétszer átgondoltam a trédelést

Szólj hozzá::

• kockas
    válaszolt
    metamaszlag

istenem, mennyiért lehet egy ilyen szart licenszelni?? esetlen nincs torrenten mt4 server?? szeretnék árjegyző lenni és *****nagy akciókat nyomni félmeztelen csajokkal fűszerezve
    Csatolt fájlok

• David Chateau
    válaszolt
    Gyerekeeeek!

És a végrehajtási időkkel, valamint a bankok lehúzásaival ki fog foglalkozni?

Nem mindegy, hogy spread, comission, vagy láthatatlan last look-ként fizeted meg a költséget? Esetleg aggregátorok, plusz platformok extra jutalékaként?

Teljesen mindegy, bár ezt is lehet valamennyire optimalizálni, és célszerű is.

Kockásseggűnek abban igaza van, hogy előbb-utóbb úgyis lépni kell, ha úgy alakul. Amúgymeg a piaci farkastörvényeket el kell fogadni és kész. Akinek 0,1pipen múlik a nyeresége, az inkább keressen másik stratot. Sajnos mindenképp teletömjük a brókerek/bankok/szolgáltatók zsebét.

Szóval FxPro lehet jó és rossz is. De ugyanígy az összes többi. Svájci frank erősödése nem mutatta meg (végre nyíltan!) eléggé, mekkora zsiványok?

Itt a többség most a koncon osztozkodik Nem akarok okoskodni, de bárhol, bármelyik cég átvághat, és bármelyik lehet jó egy hosszabb periódusig.

Ne feledjétek, a brókereknél egyedi az elbírálás, minden más csak rizsa

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Nekem van egy jó akcióm:
    Minimum 200$ befizetés, 40$ spread megtermelése, és adok az illetőnek 200$-t, ha megcsinálta.
    (Részletekről privátban)

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ha annyira fukarok a traderek hogy mindig a legolcsóbb brókert válasszák azzal arra kényszerítik az összes konkurenciát hogy minél lejjebb vegyék a költségeket, így viszont nehezen tud megélni a cég és kénytelen lesz hazudni hogy lefedezi a pozikat és egyéb trükkökkel vissza szerzi a kiesett pénzt amennyivel drágább más cég pl nagyon olcsó spred de gyakori lesz a csúszás..
    Nem jó csak magunkra gondolni, azt mondta valaha munkatársam hogy de jó lenne ha minden ingyen lenne, igaz talán de mondtam neki hogy akkor ő is ingyen dolgozna mert ugye semmiért se kellene fizetni, ez már nem tetszett neki... lényeg hogy fel kéne fogni hogy az emberiség legnagyobb agybaja hogy csak magunkra gondolunk (sokunk, szerencsére nem mindenki) és nem látjuk át hogy ez vissza üt, korrekt fer bróker kell fer költségekkel és nem annál olcsóbban se drágábban, mindenki járjon jól.
    Amúgy érdekel ki ez a bróker.

• acefx15
    válaszolt
    Jó a téma, felkavarodott az állóvíz, még éppen előttem na azért betolom én is:

Ajánlok egy brókert, ahol ha az én linkemről regisztrálsz, az általam adott visszatérítéssel 0 (!) - 0,1 pipre jön ki a spread USDJPY-n és EURUSD-n (commission nincs), és a többi majoron is csak pár tized pippel tágabb. A cég megbízható, néhány órás kifizetési idővel dolgozik, ECN számlatípus (is) van, én is ott kereskedem. Egy meghallgatást megér, nem veszítesz semmit, ha érdekel, írj privátot bővebb infókért.

• kockas
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AZTA A KU.....
    Azért az durva

Küld már át privibe, hogy kik ezek
    Abból nem lesz pízem.....keress és fox találni.
    (inkább egy iroda kellene itt nekik, csak kapjam meg végre az éttermem)

• Zalán
    válaszolt
    akkor irányíts rájuk egy-egy alszámlát, teszteld és talán spórol6sz

Egyébként elég vérre menő küzdelem megy mostanában az ügyfelekért.
    Találtam pl egy céget:
    ha szervezek be ügyfelet, visszaadják (nekem!) az első befizetését ha elérte az 5 Lot-ot.
    0.9 pip a DAX és tőzsdén van a cég!
    Persze ki az a **** aki alám regisztrál, miután megmondtam neki, hogy melyik

látom amint az abuserek máris felvillanyozódtak
    Segíts Gyula, kezdjünk vele vmit !!
    AZTA A KU.....
    Azért az durva

Küld már át privibe, hogy kik ezek

• moneymentor
    válaszolt
    Megtarthatja magának=regisztrál egy Rebate szolgáltató alá.
    Mindössze azt feszegettem, hogy ha "magyar IB" alatt regisztrálsz legyen a neve Kmisi az FxPro-nál vagy Zalán a Sensusnál, akkor ez a beépített "reklámkeret" nálatok fog landolni. Cserébe kap az ügyfél magyar nyelvű számlanyitási és (esetleg problémaelhárítási segítséget +tollat sapkát kutyafülét). Ha egy szimpla Cashbackforex, Globegain, és hosszan sorolhatnám még min keresztül teszi mindezt, akkor ennek a keretnek egy jelentős részét az ügyfél megtarthatja magának. (mert visszakapja pénzben).
    Igen Misi, igazad van, nem fog kapni érte semmilyen plus támogatást, csak pénzt!
    Leszerződni szinte válogatás nélkül mindenkivel rebate-ként nem igényel különösebb szakmai tudást. Ő egy szimpla online többesügynök, mindegy számára, honnan jön a jutalék, hova szerződik az ügyfél, csak kereskedjen minél többet. Hogy nyer, vagy veszít, mindegy. Aztán majd visszaosztja a jutalék egy részét, de nem jelent igazán segítséget.

Melyik az értékesebb: rebate vagy mentorálás? Hát döntse el mindenki maga.

De kár irigyelni azt a hatalmas reklámkeretet

• kockas
    válaszolt

Mi a Sensust használjuk kereskedésre......

Nem ismerem azokat a cégeket akiket beillesztettél ide ezért nem tudom, hogy alap vagy megnövelt spreadekkel kereskednek ott az emberek.
    akkor irányíts rájuk egy-egy alszámlát, teszteld és talán spórol6sz

Egyébként elég vérre menő küzdelem megy mostanában az ügyfelekért.
    Találtam pl egy céget:
    ha szervezek be ügyfelet, visszaadják (nekem!) az első befizetését ha elérte az 5 Lot-ot.
    0.9 pip a DAX és tőzsdén van a cég!
    Persze ki az a **** aki alám regisztrál, miután megmondtam neki, hogy melyik

látom amint az abuserek máris felvillanyozódtak
    Segíts Gyula, kezdjünk vele vmit !!

• Zalán
    válaszolt
    Áh értem már mit értettél az alatt. Én olvastam félre, bocsi. Ebben az esetben ha valaki rebatet szeretne vissza az más eset.

Mi a Sensust használjuk kereskedésre. Nem vagyunk olyan értelembe az ügynökei, nem ez a fő profilunk, hogy magánkereskedőket vigyünk oda. Ha mégis akad ilyen ember akkor segít neki a cég amiben tud.
    Jelenleg jó kis háttértámogatást szerezni tudok segíteni azoknak akik maguknak kereskednek vagy barátoknak.....

Nem ismerem azokat a cégeket akiket beillesztettél ide ezért nem tudom, hogy alap vagy megnövelt spreadekkel kereskednek ott az emberek.

• kockas
    válaszolt
    Ez a posztod kivételesen rejt magában pár hibát, pedig általában nem szokott.
    Nézőpont kérdése.

Brókercégnél ha nyitsz számlát egy partner alatt az esetek 90%-ban ugyan azt a spreadet kapod mintha direktbe mentél volna. Ennek az az oka, hogy a brókercégnek ilyenkor nem a saját zsebébe kell nyúlnia hirdetésért, supportot fizetni a kapcsolattartásért és ezt a pénzt a partnernek adja oda. Persze előfordul, hogy partner kéri, hogy növeljek meg a spreadet az ügyfeleinek és ezzel extra bevételhez jusson de ez egyre kevesebb.

Ha figyelmesebben újraolvasod amit írtam, akkor nem fogod benne megtalálni a szándékos IB által kért spreadtágításos részt.
    Azt sem írtam, hogy IB nélkül kevesebb lenne a spread.
    Megtarthatja magának=regisztrál egy Rebate szolgáltató alá.
    Mindössze azt feszegettem, hogy ha "magyar IB" alatt regisztrálsz legyen a neve Kmisi az FxPro-nál vagy Zalán a Sensusnál, akkor ez a beépített "reklámkeret" nálatok fog landolni. Cserébe kap az ügyfél magyar nyelvű számlanyitási és (esetleg problémaelhárítási segítséget +tollat sapkát kutyafülét). Ha egy szimpla Cashbackforex, Globegain, és hosszan sorolhatnám még min keresztül teszi mindezt, akkor ennek a keretnek egy jelentős részét az ügyfél megtarthatja magának. (mert visszakapja pénzben).
    Igen Misi, igazad van, nem fog kapni érte semmilyen plus támogatást, csak pénzt!

MT4-es bróker mind szar rész. Ezzel is vitáznék. Egy NDD ECN cég aki metát választja mint rendszer, hogy azon keresztül kereskedjenek az ügyfelei nem tud belenyúlni és nem fog állítani az ügyfeleknek. Vannak ilyen cégek, csak nekik a bevétel a jutalék a kereskedés által és nincs akkor marketing budget mint egy MM cégnek. Mivel MM cégek a leghangosabbak, ezért gondolhatja azt a legtöbb ember, hogy csak ilyen cégek léteznek.

Értem tehát a Sensusnál nem nyúlnak bele, nem birizgálják a slippege potmétert, mert ők NDD ECN. Bár megvan nekik a virtual dealer plugin, de ők nem használják, mert nem lenne fair, hiszen megmondták, a honlapon is kiírták. Tegyük fel hogy így van.
    Az MT4 ettől függetlenül mind szar. Ezt továbbra is fenntartom. Mert ugyebár van a superbroker, egy valószínűleg jó platformmal, gyors és mindentkiszolgáló likviditásszolgáltattókkal. Sajnos a meta az összesnél a super elsőszámú kiszolgálórendszerhez ami lehet (Currenex, Hotspot, Fxall, vagy bármelyik másik valóban prémium rendszer), nos ezekhez a meta egy bridge (külön szerveren!) keresztül kapcsolódik. És itta bibi. Emiatt minden metás produkció csak árnyéka az eredeti rendszer teljesítményének.

Visszatérve a rebétre: Zalán, Te milyen unit linked produkciót adsz a számlanyitási közreműködés mellé? (a Misiét már tudjuk)
    Ha jól látom, akkor legalább 9 USD/LOT-ot le lehet verni rajtuk, mert valamiből ezeknek a rebateseknek is meg kell élni. (vagy mindhárom növelt spreades lenne?, akkor sorry!)

Csatolt fájlok

• moneymentor
    válaszolt
    Egyébként nem is értem ezt az egész FxPro introducing brokeres dolgodat. Nem fér a fejembe, hogy egyáltalán ki lehet az az idióta, aki a neved alatt fog nyitni számlát, ezzel lemondva a részedre a rebate-ről amit saját magának is megtarthatna. Tényleg vannak ilyen emberek akik nem tudnak önállóan vagy baráti segítséggel megnyitni egy számlát?? Még ha akad is egy-két kuncsaft, ennyire megéri küzdeni ezért????
    Értem, tehát konkrét tanács helyett csak fikázás… Én másképp gondolom.

Olvasmányaim alapján Nyugaton egy pénzügyi tanácsadó olyan, mint a háziorvos, bizalmi alapon megél 15-20 család pénzügyeinek hosszú távú intézéséből.

Magyarországon, ami ugyebár messze nem tekinthető a pénzügyi kultúra fellegvárának, nincsenek a képzett, gyakorlott pénzügyi tanácsadók megfizetve: ha külön tiszteletdíjat nem kap, csak a termékbe építve járhat neki némi jutalék. Sajnos viszont ez értékesítés-centrikussá (ügynökösködéssé) és nem tanácsadás-centrikussá teszi a dolgot.

Az FXpro IB számlanyitás a jószándékon kívül semmibe se kerül egy ügyfélnek, hátránya nem származik belőle, mert a spreadet ígyis-úgyis megfizetné (beépült a termékbe, szolgáltatásba), csak a bróker, vagy IB, vagy egyéb szolgáltató (pl. cash back rebate ügynökök) osztozna rajta.

Viszont ha rajtam keresztül nyit számlát, akkor esetleg motiváltnak érzem magam arra, hogy segítsek neki. Mert van mivel.

Az Fxpro-t (és csak ezt, nem az összeset, ahol IB-ként regisztrálni lehet) forexezésre csak azért ajánlom, mert nekem jók a tapasztalataim vele.

Ha van olyan „idióta”, aki szerint ez így korrekt, nem irigyli a minimális ellenszolgáltatást egy szakszerű szolgáltatásért, majd megkeres. Nem hiszem, hogy túl erőszakos lennék ebben a kérdésben.

• Zalán
    válaszolt
    Értem, tehát akkor te mint az fxpro privát promótere azt sugallod, hogy változott azóta a helyzet, nem csúsznak a stoppok, nincsenek requtok nagy mozgás idején....igen, simán lehet, hogy így van....egy a baj vele, illetve az összessel: bármikor állítanak az MT4 bizgetyűin és vége a királyságnak.
    Akár személyre szabottan csak neked, ha nyernél.
    Épp ezért nincs értelme javasolni egy most jól teljesítő MT4-es brókert sem.
    Tudomásul kell venni, hogy ezen a szabályozatlan piacon ez olyan mint a szörf.
    Egy darabig megy a hullám, fújhat úgy a szél, hogy azt hidd jó irányba mész vele, de tudni kell leszállni róla időben, mielőtt kifullad/maga alá temet.
    A vicc az egészben, hogy az 5 év alatt egyetlen olyan brókerbe futottam bele amelyik korrekt volt requote/slippeage ügyileg. (annak is leginkább csak az egyik számlacsomagja volt az) De az is csak múlt idő.....és már a bóvli kategóriában sem játszik. (nem bónuszoztam és megúsztam)
    Előbb utóbb sajnos mindegyik elkurvul. Ha jónak is tűnik vmelyik jelenlegi ajánlata, az csak a marketing egy eszköze. A beetetési fázis. Én sajna a legtöbbjéhez már csak a késői fázisában mentem. Amikor sokan mondták hogy az milyen jó.....
    Csak nézd végig a Gyula által évek alatt javasoltakat. Eddig mind lehervadt.
    Pedig biztos alaposan választott. (itt nem a blamáláson van a hangsúly, hanem azon hogy tudni kell még idejében váltani! Ő valószínűleg még idejében megtette, különben nem maradt volna bónusra

de nem ezért nem fogok javasolni semmit, mert tudom hogy később bedöglik és az ciki lesz.
    Azért, mert nem tudok.
    Svájc óta keresgélek.

Egyébként nem is értem ezt az egész FxPro introducing brokeres dolgodat. Nem fér a fejembe, hogy egyáltalán ki lehet az az idióta, aki a neved alatt fog nyitni számlát, ezzel lemondva a részedre a rebate-ről amit saját magának is megtarthatna. Tényleg vannak ilyen emberek akik nem tudnak önállóan vagy baráti segítséggel megnyitni egy számlát?? Még ha akad is egy-két kuncsaft, ennyire megéri küzdeni ezért????
    Ez a posztod kivételesen rejt magában pár hibát, pedig általában nem szokott.

Brókercégnél ha nyitsz számlát egy partner alatt az esetek 90%-ban ugyan azt a spreadet kapod mintha direktbe mentél volna. Ennek az az oka, hogy a brókercégnek ilyenkor nem a saját zsebébe kell nyúlnia hirdetésért, supportot fizetni a kapcsolattartásért és ezt a pénzt a partnernek adja oda. Persze előfordul, hogy partner kéri, hogy növeljek meg a spreadet az ügyfeleinek és ezzel extra bevételhez jusson de ez egyre kevesebb.

MT4-es bróker mind szar rész. Ezzel is vitáznék. Egy NDD ECN cég aki metát választja mint rendszer, hogy azon keresztül kereskedjenek az ügyfelei nem tud belenyúlni és nem fog állítani az ügyfeleknek. Vannak ilyen cégek, csak nekik a bevétel a jutalék a kereskedés által és nincs akkor marketing budget mint egy MM cégnek. Mivel MM cégek a leghangosabbak, ezért gondolhatja azt a legtöbb ember, hogy csak ilyen cégek léteznek.

FXpro.
    Nekem se volt jó véleményem. Kereskedtünk náluk, igaz pár évvel ezelőtt. Nem tudom és nem is fogom megtudni, hogy milyen a mostani helyzet. Engem csak az érdekelne, hogy ha Iron, FXpro hátán született meg és annak stratégiája által jutott oda ahol most van akkor a jövőben mi fog történni a céggel? Ezt senki nem tudja megmondani amúgy csak a cég legfelső vezetése.

Kell egy kis idő amíg letisztul a piac és a kereskedők és sokkal ésszerűbb elvárásokkal fognak egy-egy brókert megkeresni. Nem most lesz ez. Addig meg jönnek-mennek azok a cégek akik próbálkoznak ilyen-olyan marketinggel. Ez a topik pont arra jó amire szükség van most. Minél több ember nézzen körbe és írja be ide, hogy melyik cég szerinte jó. Legyen az promóciós vagy jótékony hátterű.

• kockas
    válaszolt
    moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, nem tényszerű. És nem jelenidő.
    Hát akkor tényleg nincs más hátra, mint konkrétan leírd az általad ajánlható, később megismert csúcsbrókereket, lényeges paramétereiket, és máris teljesül a topic célja a legínyencebb kereskedők számára is.
    Értem, tehát akkor te mint az fxpro privát promótere azt sugallod, hogy változott azóta a helyzet, nem csúsznak a stoppok, nincsenek requtok nagy mozgás idején....igen, simán lehet, hogy így van....egy a baj vele, illetve az összessel: bármikor állítanak az MT4 bizgetyűin és vége a királyságnak.
    Akár személyre szabottan csak neked, ha nyernél.
    Épp ezért nincs értelme javasolni egy most jól teljesítő MT4-es brókert sem.
    Tudomásul kell venni, hogy ezen a szabályozatlan piacon ez olyan mint a szörf.
    Egy darabig megy a hullám, fújhat úgy a szél, hogy azt hidd jó irányba mész vele, de tudni kell leszállni róla időben, mielőtt kifullad/maga alá temet.
    A vicc az egészben, hogy az 5 év alatt egyetlen olyan brókerbe futottam bele amelyik korrekt volt requote/slippeage ügyileg. (annak is leginkább csak az egyik számlacsomagja volt az) De az is csak múlt idő.....és már a bóvli kategóriában sem játszik. (nem bónuszoztam és megúsztam)
    Előbb utóbb sajnos mindegyik elkurvul. Ha jónak is tűnik vmelyik jelenlegi ajánlata, az csak a marketing egy eszköze. A beetetési fázis. Én sajna a legtöbbjéhez már csak a késői fázisában mentem. Amikor sokan mondták hogy az milyen jó.....
    Csak nézd végig a Gyula által évek alatt javasoltakat. Eddig mind lehervadt.
    Pedig biztos alaposan választott. (itt nem a blamáláson van a hangsúly, hanem azon hogy tudni kell még idejében váltani! Ő valószínűleg még idejében megtette, különben nem maradt volna bónusra

de nem ezért nem fogok javasolni semmit, mert tudom hogy később bedöglik és az ciki lesz.
    Azért, mert nem tudok.
    Svájc óta keresgélek.

Working...
X