Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapjában véve jó az elképzelés. Annyit hozzátennék, hogy ha veszel put-ot, akkor nem kell stop (ott a put helyette). Sokkal megnyugtatóbb egy long put, mint a stop, mert az opciót biztos nem ugorja át az árfolyam, de a stoppot...a rv-t meg nem kell kistoppolni, mert mi van ha sávozik, v 1-2 nap korrekció után fordul..ebből is látszik, h ez nem az m1,2,3,5,10..-en kereskedők fegyvere
    Egyébként igazán nagy buli nem a long, hanem a short call, put.(régebben olvastam, h az opciók kb.80%-a értéktelenül jár le.)ez a pálya erősen a kiíró felé lejt, én is inkább kiírok rövid távon (1-4 hét) sávra játszva
    ha vkit érdekel, néhány stratégia:
    http://www.theoptionsguide.com/optio...trategies.aspx
    de befejezem a fejtegetést, mert itt részvénnyel se nagyon foglalkozik senki, nemhogy opciókkal.

Azért kiírni opciót nem olyan könnyű...kezdő stratégiát mondtam el csak, de persze abban van a nagy pénz ez igaz...miután tegnap leírtam, gondolkoztam, hogy tovább menjek-e, de gondoltam elég..

De szerintem részvényezni és opciózni a kettő együtt nagyon jó...

Hozzászólás

• CFD-k terén tehát marketmaker az Iron?

Hozzászólás

• A bónusz mért éri meg az Ironnak? Néhányan nekem említették, h ahol bónusz van ott brókercégen belül megtalálják a kötés másik oldalát, továbbá a brókercég jár jól, amely lehúzza az ügyfelet, ők zsebre teszik a profitot, majd találnak új ügyfelet, egy ügyfelen nyertek pl 5e $-t. Nekem van tapasztalatom a tőkepiacokon, komoly céget keresek, ahol elérhető számos tőzsde, és kimegy a piacra a megbízás, nem trükköznek a brókercég érdeke szerint. Az Iron nem tudom van-e olyan komoly mint pl a Saxo Bank, Interactive Brokers, vagy az FXCM, Colmex Pro, Alpari, Ducascopy?

Hozzászólás

• x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          CFD-k terén tehát marketmaker az Iron?
          leírták már páran, ebből a szempontból mindegyik

Hozzászólás

A bónusz mért éri meg az Ironnak? Néhányan nekem említették, h ahol bónusz van ott brókercégen belül megtalálják a kötés másik oldalát, továbbá a brókercég jár jól, amely lehúzza az ügyfelet, ők zsebre teszik a profitot, majd találnak új ügyfelet, egy ügyfelen nyertek pl 5e $-t. Nekem van tapasztalatom a tőkepiacokon, komoly céget keresek, ahol elérhető számos tőzsde, és kimegy a piacra a megbízás, nem trükköznek a brókercég érdeke szerint. Az Iron nem tudom van-e olyan komoly mint pl a Saxo Bank, Interactive Brokers, vagy az FXCM, Colmex Pro, Alpari, Ducascopy?
            Ebből a listából jelenleg már 3-nál nagyobbak vagyunk a többit jövő év végéig szándékozunk megelőzni.

Mindenki döntse el ki mekkora és mi a trading háttere. Egy tuti, ha belehaltok sem fogtok bankközi piacon kereskedni ha csak nem a bank trading deskjén vagytok vagy nincs Reuters kivezetve a lakásodba.

Csak ha odafértek ne legyetek meglepve a spreadtől...2 pip

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mindenki döntse el ki mekkora és mi a trading háttere. Egy tuti, ha belehaltok sem fogtok bankközi piacon kereskedni ha csak nem a bank trading deskjén vagytok vagy nincs Reuters kivezetve a lakásodba.
              hehehe......

Hozzászólás

• Ha nem megy ki a piacra a megbízás, akkor a brókercég és az ügyfél között érdekellentét van, és nyilván az ügyfél jár rosszabbul, tehát az ügyfél pénzét lenyúlja a brókercég, ezért a market maker kerülendő. Saxo Banknál ilyen nincs.

Hozzászólás

• Dehogy vagytok nagyobbak, amerikai piacon nem is vagytok jelen, mutass már egy hiteles pénzügyi beszámolót az IronFX-ről, egy hiteles számviteli dokumentumot, ez eredményt csak ezzel lehet bizonyítani!!!

Hozzászólás

• Komoly brókercégnek nincs irodája ebben az országban, az iron azért reklámozza agyon magát, mert jó ha van néhány 10 ezer ügyfele, Saxo Bank 100-szor akkora mint az iron, és persze a többi is amit felsoroltam, Interactive, FXCM, stb.

Hozzászólás

Dehogy vagytok nagyobbak, amerikai piacon nem is vagytok jelen, mutass már egy hiteles pénzügyi beszámolót az IronFX-ről, egy hiteles számviteli dokumentumot, ez eredményt csak ezzel lehet bizonyítani!!!
                      http://www.worldfinance.com/markets/...local-presence

Ez májusi, de amikor lesz friss akkor azt is befogjuk linkelni.

Hozzászólás

• Nem vagyok az IronFX ellen, de nekem gyanús az ilyen +3000$-t adunk promóciós kampány, enélkül nem jönnek az ügyfelek? Ami igazán jó, azt bónusz nélkül is választják az ügyfelek, nekem ez a véleményem.

Hozzászólás

Komoly brókercégnek nincs irodája ebben az országban, az iron azért reklámozza agyon magát, mert jó ha van néhány 10 ezer ügyfele, Saxo Bank 100-szor akkora mint az iron, és persze a többi is amit felsoroltam, Interactive, FXCM, stb.

Akkor inkább ki is megyünk itthonról.

Nah én itt fejeztem be a neked való jó szándékú segítségemet.

Hozzászólás

• Nézd, nekem a Colmexesek mondták ezeket, ők hangsúlyozzák h veszélyes a dealing desk, mert akkor érdekellentét van az ügyfél és a brókercég között.

Hozzászólás

• Mondjuk h egy 3-4 éves brókercég a legnagyobbak között legyen... Csak úgy átmentek hozzátok az ügyfelek, vagy főleg újakat szereztetek?

Hozzászólás

• Colmex

dealing desk, de ne is fogadd el amit én mondok, kérdezd itt meg a többieket. Én valószínűleg nem lennék hiteles forrás, mivel CSAK 5 hónapig dolgoztam ott és mondtam fel inkább.

Hozzászólás

Working...
                                X