Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moneymentor
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    összehasonlítva a később megismertekkel,
    kegyetlen szar volt minden lényeges paramétere. Ez így már tényszerű ??
    Nem, nem tényszerű. És nem jelenidő.
    Hát akkor tényleg nincs más hátra, mint konkrétan leírd az általad ajánlható, később megismert csúcsbrókereket, lényeges paramétereiket, és máris teljesül a topic célja a legínyencebb kereskedők számára is.

Szólj hozzá::

• StuG
    válaszolt
    StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Tud valaki olyan brókercéget, amelyiknek van OTP-nél (vagy más magyarországi bankfiókban) számlája, és viszonylag kisebb összeggel lehet nyitni náluk? Régen Admiralnál OTP-s számla volt, de most már azt hiszem nem az van.
    Tárgytalan, OTP van még Admiralnál, csak bekavart ez az Admiral UK

• kockas
    válaszolt
    moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így születnek a népmesék.
    Rendben. Trédeltem is rajta.
    Mai szemmel nézve, összehasonlítva a később megismertekkel,
    kegyetlen szar volt minden lényeges paramétere. Ez így már tényszerű ?? Ha egy picit is jó lett volna, nyitottam volna magamnak is.......de ez fel sem merült soha.
    Akkor és előtte még dobogós helyen állt, mivel az volt a 2. éles platformunk

• StuG
    válaszolt
    Sziasztok!

Tud valaki olyan brókercéget, amelyiknek van OTP-nél (vagy más magyarországi bankfiókban) számlája, és viszonylag kisebb összeggel lehet nyitni náluk? Régen Admiralnál OTP-s számla volt, de most már azt hiszem nem az van.

• Reménykedő
    válaszolt
    moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként én is ismerek olyan embert, akinek az öccse évekkel ezelőtt hallott már olyan emberről, aki látott már olyan embert, aki ismert olyan embert, aki állítólag élesben is kereskedett ezzel a céggel és nem volt vele gondja.
    Ezt egyébként így mondják:

Attól hallotta, aki látta, hogy mondták.

• moneymentor
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Öcsémnek volt ott live (évekkel ezelőtt). Requote és csúszások a maximumom
    //állítólag demoban is requotol, azt kipróbálhatod ingyen is. (ezt csak hallottam!)
    Egyébként én is ismerek olyan embert, akinek az öccse évekkel ezelőtt hallott már olyan emberről, aki látott már olyan embert, aki ismert olyan embert, aki állítólag élesben is kereskedett ezzel a céggel és nem volt vele gondja.

• willow
    válaszolt
    Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    István szerinted ez a téma unalmas a mostani helyzetben amikor sorra buknak el a régi, jó nevűnek számító cégek?

Visszaolvas egy kezdő 5 oldalt és semmire sem megy az akkori információval mert közben megváltoztak a piaci erőviszonyok.
    Igazad van. Sorry mindenkitől. Néha magával ragad a bunkóság. Nézzétek ezt el nekem.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a melyik brókercéget ajánljátok kérdés már kezd uncsi lenni. Sokan még arra sem veszik a fáradtságot, hogy visszaolvassanak pár oldalt, hanem egyszerre kérdeznek. Elnézést attól, akire ez nem illik rá. Én csak ajánlani tudom a most elérhető legtrógerebb brókert. Na ki az ? Hát hajrá.
    István szerinted ez a téma unalmas a mostani helyzetben amikor sorra buknak el a régi, jó nevűnek számító cégek?

Visszaolvas egy kezdő 5 oldalt és semmire sem megy az akkori információval mert közben megváltoztak a piaci erőviszonyok.

• kockas
    válaszolt
    Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már nyitottam az FxPronal csak érdekeltek alternatívák. Még nem sikerült egyenleget feltölteni, mert FSCS-re várok, hogy csengessenek, szóval még nem szereztem tapasztalatot. IronFx egyátalán nem szimpatikus.
    Öcsémnek volt ott live (évekkel ezelőtt). Requote és csúszások a maximumom jellemezték, meg 5 pipnél közelebb se lehetett semmit buzerálni, max manuálba zárni. Ha ez változott volna oszd meg velünk, mert sokkal jobban szeretjük más fszával verni a csalánt

//állítólag demoban is requotol, azt kipróbálhatod ingyen is. (ezt csak hallottam!)

• Lablovezel
    válaszolt
    Már nyitottam az FxPronal csak érdekeltek alternatívák. Még nem sikerült egyenleget feltölteni, mert FSCS-re várok, hogy csengessenek, szóval még nem szereztem tapasztalatot. IronFx egyátalán nem szimpatikus.

• willow
    válaszolt
    Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki szereti a kihívásokkal teli kereskedést, folyamatos requote-okat, tetű lassú teljesülést normális lotoknál valamint nem szeretné kivenni többet a pénzét, nyugodt szívvel ajánlható az ironfx ...
    Ez a melyik brókercéget ajánljátok kérdés már kezd uncsi lenni. Sokan még arra sem veszik a fáradtságot, hogy visszaolvassanak pár oldalt, hanem egyszerre kérdeznek. Elnézést attól, akire ez nem illik rá. Én csak ajánlani tudom a most elérhető legtrógerebb brókert. Na ki az ? Hát hajrá.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    IronFx. Szerintem próbáld meg őket.
    Aki szereti a kihívásokkal teli kereskedést, folyamatos requote-okat, tetű lassú teljesülést normális lotoknál valamint nem szeretné kivenni többet a pénzét, nyugodt szívvel ajánlható az ironfx ...

• Zalán
    válaszolt
    Market Maker
    volt szerencsém kemény 4 hónapot dolgozni náluk
    Nem ajánlom

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Van magyar kapcsolat is.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    A colmexpro demót néztem, dax.. indexeken nincs swap és nem jár le, ez nagyon jó, nem jár le 3 havonta, olcsók a spredek (nem biztos hogy mindenre)
    usdjpy 0,5 pip azaz 5 pont, eurusd kb 1 pip.. swapok is nagyon olcsók pl van pozitív eurusd re, van forint számla, azt mondják nem market maker, van mt4, protrader, meg valami harmadik is.

Working...
X