Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Gump
    válaszolt
    szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem market maker, van igazi részvény (elképzelhető hogy van napon túli tőkeáttét rá) és futures is.
    Csak az olcsó adózás miatt szoktak Ciprusra csinálni céget, attól még lehet korrekt, az a vezető embertől függ.
    Érdekel mi van ha negatív lesz a számla, nem hiszem hogy lesz mert kis tőkeáttétet használok, meg amúgy is kicsi az esélye, de kíváncsi vagyok.
    Meg megvan e a 15 legnagyobb bank nekik, vagy legalább 12.
    Nekem is volt IGAZI részvényem a Buda-Cash-nél. Azt gondoltam igazi. De az is csak volt.

Szólj hozzá::

• Zalán
    válaszolt
    Egy topikban leírtam, hogy semmi nem jelent és nem úgy van ez ahogy gondoljátok...ECN STP topik

• Guest's Avatar
    Guest replied
    StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása
    és garantált negatív egyenleg elleni védelem van, akkor túl nagy baj nem érhet.

StuG,
    FXPro-n kívül van még ilyen brókercég?
    Activtrades nél sincs negatív egyenleg.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nem market maker, van igazi részvény (elképzelhető hogy van napon túli tőkeáttét rá) és futures is.
    Csak az olcsó adózás miatt szoktak Ciprusra csinálni céget, attól még lehet korrekt, az a vezető embertől függ.
    Érdekel mi van ha negatív lesz a számla, nem hiszem hogy lesz mert kis tőkeáttétet használok, meg amúgy is kicsi az esélye, de kíváncsi vagyok.

• Porter
    válaszolt
    Érdekel a véleményetek: Colmexpro
    Részvények, Forex, Cfd, Határidős Ügyletek, Opciók.
    Ecn, nem fogad ellened, huf számla.
    http://hu.colmexpro.com/
    Miben kulonbozik az Iron-tol?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Érdekel a véleményetek: Colmexpro
    Részvények, Forex, Cfd, Határidős Ügyletek, Opciók.
    Ecn, nem fogad ellened, huf számla.
    http://hu.colmexpro.com/

• Remnant
    válaszolt
    levente eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

egy NASDAQ-n jegyzett cég részvényeiből szeretnék venni. Nem akarok kereskedni, mondjuk úgy hogy a rajongójuk vagyok, jelképes ügyről van szó. Amit megveszek ahhoz nem fogok hozzányúlni valószínűleg évekig, vagy soha. Hacsak nem háromszorozódik meg az értéke, akkor kiveszem. Utóbbi esetre látok is kevés esélyt. Szóval kb. 10 évben gondolkodok. 300 000 Ft-ot szánnék erre az ötletre, ennyi nem zavar akkor sem ha teljesen elveszik. Ha nagyon muszáj valamivel többet, de egymilliónál semmiképp sem többet. Google alapján én az Erste Netbroker online-t láttam még a legjobbnak, legalábbis jobb mint a szokásos bankom, ami kapásból 20 000 Ft-ot levonna jutaléknak. Lehet hogy hosszú távon nem számít sokat 20 000 Ft, de engem kiráz a hideg a gondolattól, hogy azzal kezdődik a befektetésem, hogy elveszik az értéke 5%-a jutalékként. Jó lesz az Erste ilyen 10 éves időtávra, vagy tudtok javasolni jobbat?
    Igazad van, 1 millánál többet véletlenül se tegyél bele, mert a felette lévő tőke 10%-a elveszik, ha...(BEVA). Ha bejön a sejtésed, akkor is az árfolyam emelkedés miatt keletkező profit veszélyben van (BEVA). A történtek után én csak akkor vennék részvényt, ha lehetőségem lenne meggyőződni arról, hogy valóban bekerültem az adott cég részvénykönyvébe.

• 4815162342
    válaszolt
    levente eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

egy NASDAQ-n jegyzett cég részvényeiből szeretnék venni. Nem akarok kereskedni, mondjuk úgy hogy a rajongójuk vagyok, jelképes ügyről van szó. Amit megveszek ahhoz nem fogok hozzányúlni valószínűleg évekig, vagy soha. Hacsak nem háromszorozódik meg az értéke, akkor kiveszem. Utóbbi esetre látok is kevés esélyt. Szóval kb. 10 évben gondolkodok. 300 000 Ft-ot szánnék erre az ötletre, ennyi nem zavar akkor sem ha teljesen elveszik. Ha nagyon muszáj valamivel többet, de egymilliónál semmiképp sem többet. Google alapján én az Erste Netbroker online-t láttam még a legjobbnak, legalábbis jobb mint a szokásos bankom, ami kapásból 20 000 Ft-ot levonna jutaléknak. Lehet hogy hosszú távon nem számít sokat 20 000 Ft, de engem kiráz a hideg a gondolattól, hogy azzal kezdődik a befektetésem, hogy elveszik az értéke 5%-a jutalékként. Jó lesz az Erste ilyen 10 éves időtávra, vagy tudtok javasolni jobbat?
    Tesla?

• stopvadász
    válaszolt
    vannak még Magyarországon jó és megbízható szolgáltatók. A felügyelet várhatóan kiad majd egy olyan,közleményt amiben feltünteti a még megmaradt és megbízható cégeket ha a vizsgálatokkal végez.

Szerintem szóba jöhet a Concord, az Erste, a Strategon zrt ...

• stingy
    válaszolt
    KBC Equitas?

• levente
    válaszolt
    Sziasztok!

• Today
    válaszolt
    Egy jó bróker szerintem: Armada Markets/Tickmill.
    Szűk spreadek, alacsony jutalék, $100-$300-ral már nyitható számla és még visszatérítést is kaphatsz a kereskedések után: http://fxrebateclub.com/hu/brokers/armada-markets

• David Chateau
    válaszolt
    stopvadász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdemes ezektől a cégektől elhozni a pénzt ha még megvan egyáltalán!: Mert gondok vannak!

- Solar Capital,
    - Equilor,
    - Reálszisztéma értékpapír
    - Codex.

Ezek fognak a közel jövőben bedőlni!

A Hungáriára és Questorra is felhívtam a figyelmet!
    Equilor nagyot durranna. Az azonnali piacon jelentős szereplő tudtommal a BÉT-en.

• stopvadász
    válaszolt
    Igen én is úgy tudom.

• Strategon_zrt.
    válaszolt
    Nem biztos hogy szabálytalanságok vannak.(a vizsgálat majd azt is kideríti) - Inkább a CHF mizéria fekteti meg

Working...
X