Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Köszi Balance!A Goldforex market maker?

Hozzászólás

• lightrade eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi Balance!A Goldforex market maker?
      Származtatott terméket nem fogsz STP számlán találni...
      Gondolj bele...

Hozzászólás

Köszi Balance!A Goldforex market maker?
        Zalán jól mondja. De ne azzal foglalkozz,hogy market maker,vagy ecn.Az teljesen lényegtelen,mert ha találsz olyat,aki azt mondja,hogy kiviszi a piacra a kötéseket,az sem viszi ki. Ha gondok vannak a teljesítésekkel,vagy olyat észlelsz többször,ami a bróker trükközésének tűnik,akkor hazautalod a pénzt,és váltasz. Ha meg vagy elégedve,akkor pedig tökmindegy,hogy market maker,vagy sem.
        Több helyen volt számlám,és volt olyan,ahonnan egy hét után léptem. A Goldforex nekem bevált eddig.Szeptember óta vagyok ott.A teljesülések gyorsak,pontosak,hírek alatt nem tágul a spred az indexeknél.Többször volt pozitív,mint negatív irányba slippage A devizapárok spreadje nem alacsony,és az tágul is,de ha indexekkel akarsz kereskedni kisebb pénzzel,arra tökéletes.Bár pont ma reggelre keletkezett egy olyan gyertya a Dow Jonesban,ami 1585(az árfolyam most 16000 körül van!!!)- től indult. De gondolom,aki longban volt,azt kártalanítják,ez csak valami technikai hiba lehet,más metán nincs rajta.

Hozzászólás

• Szerintem a brókercég választást azzal kezd, hogy elolvasod az adott cég végrehajtási politikáját, a dokumentumoknál megtalálod, ha meg nem akkor kérd el nyugodtan. Ott le kell hogy írják, hogy veled szemben köthetnek-e meg hogy milyen helyszínre viszik a kötésedet. Minden kereskedőnek itt kell, hogy kezdje a brókercég választást szerintem. Nem a kereskedés költségénél, hanem a kereskedés helyszínénél.

Hozzászólás

• Vizsi pont ez után érdeklődöm,hogy melyik cég felel meg ezeknek a követelményeknek.Tudsz esetleg konkrét céget ajánlani?

Hozzászólás

Vizsi pont ez után érdeklődöm,hogy melyik cég felel meg ezeknek a követelményeknek.Tudsz esetleg konkrét céget ajánlani?
              Felügyelt környezetben, legutóbbi ismereteim szerint forexezni az LMAX nevű cégen keresztül tudsz egyedül. Az össz költséged eurusd-re 1 pip. Meg hipergyors teljesülés, meg hát egész egyszerűen NEM TUDNAK BELENYÚLNI az árakba és ez e legfontosabb.

Hozzászólás

• Én annyira boldog vagyok, hogy megtaláltam az LMAX-UltraFX kombót, hogy bizosan őket ajánlanám bárkinek...

Hozzászólás

• Vizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Felügyelt környezetben, legutóbbi ismereteim szerint forexezni az LMAX nevű cégen keresztül tudsz egyedül. Az össz költséged eurusd-re 1 pip. Meg hipergyors teljesülés, meg hát egész egyszerűen NEM TUDNAK BELENYÚLNI az árakba és ez e legfontosabb.
                  Ez teljesen igaz, csak a valós árak (spread) + elkülönítve a jutalék, tisztára a klasszikus modell, nincs mutyi, fix spread marketing stb.

Hozzászólás

• vatafx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez teljesen igaz, csak a valós árak (spread) + elkülönítve a jutalék, tisztára a klasszikus modell, nincs mutyi, fix spread marketing stb.
                    lol
                    Holnap a Morgan Stanley által fogok egy screen shotot csinálni a banközi piaci spreadekről nektek. Az a valós szerintem.

Hozzászólás

• vatafx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én annyira boldog vagyok, hogy megtaláltam az LMAX-UltraFX kombót, hogy bizosan őket ajánlanám bárkinek...
                      Szia! Meg tudnád nézni, hogy éles számlán is van-e ilyen leszúrás az LMAX-nál?
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Lehet Morgan Stanley-nél is most fognak átállni Lmaxra Amúgy mi az az UltraFX?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Lehet Morgan Stanley-nél is most fognak átállni Lmaxra Amúgy mi az az UltraFX?

Az ultra fx szervert szolgáltat és az lmax egyik M.o.-i partnere ha jól tudom. High Frequency tradekben utazik. A szervere a scalpereknek viszont nagyon jó ez tény.

Hozzászólás

• VPS ha jól értem. Azt hittem IB. Lmaxnál kin keresztül lehet nyitni kevesebb mint 10k-val?

Hozzászólás

VPS ha jól értem. Azt hittem IB. Lmaxnál kin keresztül lehet nyitni kevesebb mint 10k-val?
                              Náluk pl

Hozzászólás

VPS ha jól értem. Azt hittem IB. Lmaxnál kin keresztül lehet nyitni kevesebb mint 10k-val?

Van egy forex oktatócég akik csak regulált piacot javasolnak, elküldöm privátban az elérhetőséget, nem akarom, hogy reklámmal gyanúsítsanak. Én az Lmaxnál nyitottam még régebben, de egyik kollégám rajtuk keresztül tudott azt hiszem 2 K-val is nyitni.

Hozzászólás

Working...
                                X