Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• qwerty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megvan vki meg tudna mondani, hogy miert van mindbol 2 es miert kbzo aron?
    tartsd rajta kurzort, feljön egy popup és olvasd el a tartalmát figyelmesen

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      tartsd rajta kurzort, feljön egy popup és olvasd el a tartalmát figyelmesen
      OK, de miert kulonbozik az ar?

Hozzászólás

OK, de miert kulonbozik az ar?
        mert az már egy másik határidős instrumentum
        BUX határidővel nem kereskedtél soha?
        ott is ez van, csak évente 1x
        még él a régi, mondjuk a 2013-as de decemberben már indul a 2014-es
        miután átfedés van kereskedési időben a 2 között, ezért az új, már mást áraz
        itt ez 4x történik meg, tehát jobb ha figyelsz a kifutási időkre, mert lezárják az aktív pozíciódat az utolsó napon, ha te nem zárod, nem figyelsz

kapsz persze egy ilyen üzenetet elötte mint ez, ma:

Please note that today is the last trading day for Futures contract #NKDH4. Upon contract’s expiration, all open positions will be closed at the last trading price as quoted on the company’s Platform. Clients wishing to continue trading on the same instrument should manually open a new position on the new contract (#NKDM4).

Hozzászólás

• Ertem, koszi

Hozzászólás

Ertem, koszi
            a márciusi kifutásúak a napokban zárulnak, a júniusiak már mennek egy ideje
            ott van az is az ablakban, trade: close, trade: full

Hozzászólás

• Sziasztok!
              Még kezdő vagyok. A plus500on nyitottam demot de csak tapasztalatszerzes celjabol. Valaki tud valami infot mondani az Intertraderrol? Ugy tervezem ott nyitok szamlat ha elkezdem elesben a dolgot. Appon keresztul nekem sokkal konyebb lenne kovetni az esemenyeket. Koszi

Hozzászólás

• Gold Forex-en néztem mik a feltételei az árutőzsdés kereskedésüknek, de valami aggasztóan alacsony tőkeáttételt lehet csak használni a termékeiken. Egyedül arany ami 1:200 a többit meg sem említeném. Melyik bróker az ahol 1:200 minimum cfd-vel nem pedig a teteje?

http://www.gftuk.com/Range-of-Market...mmodities.aspx

itt a táblázat, ha valakit érdekel

Hozzászólás

• Zoé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!
                  Még kezdő vagyok. A plus500on nyitottam demot de csak tapasztalatszerzes celjabol. Valaki tud valami infot mondani az Intertraderrol? Ugy tervezem ott nyitok szamlat ha elkezdem elesben a dolgot. Appon keresztul nekem sokkal konyebb lenne kovetni az esemenyeket. Koszi
                  plus500-ról nincsenek túl jó vélemények, azon éleset szerintem ne nyiss. Intertraderről én nem tudok sokat, de elég jónak tűnik vélemények alapján (FPA), bár csak kevés van róla, de a weboldal is elég jól össze van rakva. Bár tudom ez nem feltétlenül mérvadó.
                  CashbackCloud Ltd. - Rebate és cashback szolgáltatás

Hozzászólás

• CashbackCloud eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    plus500-ról nincsenek túl jó vélemények, azon éleset szerintem ne nyiss. Intertraderről én nem tudok sokat, de elég jónak tűnik vélemények alapján (FPA), bár csak kevés van róla, de a weboldal is elég jól össze van rakva. Bár tudom ez nem feltétlenül mérvadó.
                    En 2 eve hasznalom az Intertradert eles szamlaval, megvagyok veluk elegedve.

Hozzászólás

• Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      En 2 eve hasznalom az Intertradert eles szamlaval, megvagyok veluk elegedve.
                      Tetszik ahogy az Intertrader a saját oldalán burkoltan figyelmeztet az MT4 platformjukkal járó veszélyekre:

Please be advised that you will be directed away from InterTrader.com where you can set up a separate InterTrader Direct account, trading via the MT4 platform. Please note that you are moving away from an FCA regulated entity to an FSC regulated entity. Registered address Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.
                      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tetszik ahogy az Intertrader a saját oldalán burkoltan figyelmeztet az MT4 platformjukkal járó veszélyekre:

Please be advised that you will be directed away from InterTrader.com where you can set up a separate InterTrader Direct account, trading via the MT4 platform. Please note that you are moving away from an FCA regulated entity to an FSC regulated entity. Registered address Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.
                        Nem ez miatt, de soha nem hasznalok MT4-et. En a FCA alatt kereskedek.

Hozzászólás

• PriorFX erről tud valaki valamit?

http://www.priorfx.com/Account-Types/

Hozzászólás

• TPG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            PriorFX erről tud valaki valamit?

http://www.priorfx.com/Account-Types/
                            Itt elmondanak mindent.

https://www.youtube.com/watch?v=w_IMCV_FZs0

Hozzászólás

• Köszönöm

Hozzászólás

• Brókercég kiválasztása

Üdv mindenkinek!

Én most tervezem, elkezdeni a kereskedést. Sokat gondolkoztam, hogy melyik bróker céget lenne érdemes választani, de sajnos nem jutottam dülőre.
                                Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Tervem, magyar érték papírok vásárlása napon belül többször, itthon neten keresztül. Nem tudom, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak.
                                Esetleg ki melyik céget ajánlaná. Ha tudtok segíteni azt nagyon szépen megköszönöm!

Üdv!

Hozzászólás

Working...
                                X