Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow
    válaszolt
    Lablovezel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor pont a legszebb szakaszban vagyok hala Alparinak. Valahol olvastam, hogy erdemes megfontolni, az olyan brokereket, amik jobban megéreztek a svajci akciot, mert azok nagyobb valoszinuseggel visznek ki piacra. Akik meg azt mondjak minden rendben volt, meg sem kottyant, ott buzlik valami. Egyebkent LMAX, FxPro, IronFX es Pepperstone kozott agyalok. De csak az elso par millioig aztan pattannék Dukashoz. Ezek kozul van olyan, akit valaki nagyon nem ajanl? Olvasgattam ezek topicjait, de mindegyikben van hideg is meleg is szoval nincs mas megoldas, a letezo osszes brokernel nyitok egy micro szamlat.
    Tökéletes megoldás. Igy kell ezt csinálni.

Szólj hozzá::

• Lablovezel
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://forexmagnates.com/forex-indus...-time-updates/

Azért kíváncsi lennék a többi cég eredményére is.

Lablovezel, objektív lista sajnos nincs. A forexen való érvényesülés egyik fázisa megkeresni a neked megfelelő brókercéget. Szakma szépsége.
    Akkor pont a legszebb szakaszban vagyok hala Alparinak. Valahol olvastam, hogy erdemes megfontolni, az olyan brokereket, amik jobban megéreztek a svajci akciot, mert azok nagyobb valoszinuseggel visznek ki piacra. Akik meg azt mondjak minden rendben volt, meg sem kottyant, ott buzlik valami. Egyebkent LMAX, FxPro, IronFX es Pepperstone kozott agyalok. De csak az elso par millioig aztan pattannék Dukashoz. Ezek kozul van olyan, akit valaki nagyon nem ajanl? Olvasgattam ezek topicjait, de mindegyikben van hideg is meleg is szoval nincs mas megoldas, a letezo osszes brokernel nyitok egy micro szamlat.

• Lablovezel
    válaszolt
    Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen listás oldalak nem sokat érnek... Sokszor maguk a brókerek "intézik" úgy, hogy az adott listán feljebb kerüljenek...

Véleményem szerint a legjobb ilyen oldal a ForexPeaceArmy Review-s aloldala. Ott is vannak furcsaságok, és pénzért ott is tudnak manipulálni a brókerek, de nagyon kis %-ban.
    Ez nem egy "ki a legjobb" lista, ABC sorrendben vannak es csak a kereskedesi felteteleiket lehet osszehasonlitani, amire meg pont jo, bar ki tudja mennyire frissitik, meg nehany reviews. Persze igaz a forex peace army jobb, meg ismertebb igy tobb a velemeny. En inkabb ugy hasznalnam ezt az oldalt, hogy megnezem melyik brokernek milyenek a feltetelei, aztan a kivalasztottakrol velemenyeket a forex peace army-n.

• David Chateau
    válaszolt
    http://forexmagnates.com/forex-indus...-time-updates/

Azért kíváncsi lennék a többi cég eredményére is.

Lablovezel, objektív lista sajnos nincs. A forexen való érvényesülés egyik fázisa megkeresni a neked megfelelő brókercéget. Szakma szépsége.

• Lizardman
    válaszolt
    Az ilyen listás oldalak nem sokat érnek... Sokszor maguk a brókerek "intézik" úgy, hogy az adott listán feljebb kerüljenek...

Véleményem szerint a legjobb ilyen oldal a ForexPeaceArmy Review-s aloldala. Ott is vannak furcsaságok, és pénzért ott is tudnak manipulálni a brókerek, de nagyon kis %-ban.

• Lablovezel
    válaszolt
    Talan erdekes lehet Broker keresoknek! Osszehasonlitashoz eleg jo, de a velemenyek eleg ritkak.

https://www.100forexbrokers.com/reviews-ratings

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Elég komoly cég, luxemburgi székhely, régi, talán 10 éves kb, nem emlékszem,
    stp, ami olyan mint az ecn, tehát gyors pontos teljesülés, nagy likviditás,
    hírek alatt is szűk szpred, nem tágul ki nagyra, max van ameddig nőhet, az is nem olyan nagy, persze lehet hogy a honlapon levő költség adatokat frissíteni kéne
    nincs swap határidősre,
    alap jutalék van, fix összeg lotmérettől függetlenül
    nem nagy amúgy
    más platformjuk is van, nem csak mt4, én a protradert használom, webtraderrel

magyar supportjuk:
    http://www.bpforex.hu/hu/kereskedes/..._kondiciok__fx

ha beraksz vagy összenyersz 7500 usd t akkor piaci szpred és jutalék lesz, minél nagyobb forgalmad annál olcsóbb jutalék.

Zalán szerint semmi se ecn
    (ő nem hisz az ilyesmiben, stp...)

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Kösz hogy hallgatsz rám, megtisztelő

Én a WHSelfinvest nél vagyok, én őket ajánlom,
    Ők csökkentették az áttétet 50x re, fx... nél
    van ahol még kisebbre, ez mutatja az óvatosságukat és hogy nem mennek olyan könnyen csődbe, mert észnél vannak
    http://www.whselfinvest.com/include/...hu.php?sheet=7

• Ádi89
    válaszolt
    Sziasztok!
    Köszönöm szépen az ajánlásokat! Látom egy kisebb port kavart a Dukas ecn/nem ecn dolog. Igen tudom hogy a google a barátom, de szallac hozzászólása miatt hagyom a búsba ezeket a "megbízható" toplistákat, és inkább olvasom át a több száz, a témához hozzáértő hozzászólásokat.
    A Jforexhez esetleg fellelhető valamilyen alap felhasználói leírás a neten? És esetleg van valamilyen oldal ahol össze vannak gyűjtve hogy kik csökkentettek tőkeáttételt a CHF mizéria után? Ha nincs, nem gond. Maximum guglizok.
    Mindenkinek további szép napot, és sok pipiet!

• aaa111
    válaszolt
    hát az equilor semmiképp főleg a saxoval nem. megkötik az üzletet, visszaigazolják utána egy nap múlva rávágnak a számládra egy vaskos negatív egyenleget mondván mégsem ott volt az ár hanem teljesen máshol és elkezdik követelni.

• aaa111
    válaszolt
    sziasztok

• Tibor
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a TP felett tickel az árfolyam párszor az elég.

Engem is emlékeztet sok mindenre a stílusod, mégsem degradállak téged
    ez bizony nem érv.
    Na mesélj, mire emlékeztet a stílusom?

• Zalán
    válaszolt
    Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem ezt írtad eddig le, csak érvek nélkül, hogy nem ecn. Ha elkerülte volna a figyelmemet, ismételd meg. Nagyon emlékeztet ez az érvelés Zoliéra, aki ugyan még a platformot sem ismerte, de már okoskodott. Aztán amikor elmagyaráztam neki, mi van, a fórumon az ellenkezőjét írta. Írd le, miért nem az, utána azt, tudsz-e szerinted is ecn-t, aztán én jövök.
    Nekem a TP felett tickel az árfolyam párszor az elég.

Engem is emlékeztet sok mindenre a stílusod, mégsem degradállak téged

• Tibor
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi de nem kezdem újra, pont ezt írtam eddig le

Egyébként is ez kb olyan lenne ha tényleg belemennénk ebbe mint amikor egy olyan trader aki évek óta kereskedik mondja annak aki pár hónapja vagy egy éve kezdte, hogy ez a szakma nem veszélyes és könnyen lehet profitot realizálni. (és itt ne asszociáljunk, nem úgy értettem, hogy én vagyok az a trader)

Ha azt hiszed, hogy ECN és ezáltal jobban tudsz kereskedni akkor ECN
    nem ezt írtad eddig le, csak érvek nélkül, hogy nem ecn. Ha elkerülte volna a figyelmemet, ismételd meg. Nagyon emlékeztet ez az érvelés Zoliéra, aki ugyan még a platformot sem ismerte, de már okoskodott. Aztán amikor elmagyaráztam neki, mi van, a fórumon az ellenkezőjét írta. Írd le, miért nem az, utána azt, tudsz-e szerinted is ecn-t, aztán én jövök.

• Zalán
    válaszolt
    Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Honnan veszed, hogy nem ecn? És mit jelent nálad a nagyon nem?
    Bocsi de nem kezdem újra, pont ezt írtam eddig le

Egyébként is ez kb olyan lenne ha tényleg belemennénk ebbe mint amikor egy olyan trader aki évek óta kereskedik mondja annak aki pár hónapja vagy egy éve kezdte, hogy ez a szakma nem veszélyes és könnyen lehet profitot realizálni. (és itt ne asszociáljunk, nem úgy értettem, hogy én vagyok az a trader)

Ha azt hiszed, hogy ECN és ezáltal jobban tudsz kereskedni akkor ECN

Working...
X