Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• white eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tervem, magyar érték papírok vásárlása napon belül többször, itthon neten keresztül.
    A jutalélok el fogják vinni az összes nyereséged. Nem éri meg.

Hozzászólás

• Ilyen sok lenne a jutalék? Mennyit vesznek el? Én most az otp banknál veszek/adok el otp részvényt és ott eladásonként 1000ft annál csak kevesebb

Hozzászólás

• white eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ilyen sok lenne a jutalék? Mennyit vesznek el? Én most az otp banknál veszek/adok el otp részvényt és ott eladásonként 1000ft annál csak kevesebb
        Talán a Random Capitalt nézd meg.

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Talán a Random Capitalt nézd meg.
          Régen, kb 2009-ig csak a KBC Equitas volt az egyetlen alternatíva, utána kiváltak onnan az alapítók és megcsinálták a Random Capital-t, ha nem változott sok minden akkor ma sincs a közelükben egy cég sem.

White: Arra célzott, hogy világviszonylatban egy katasztrófa a költsége a magyar piacnak, egyszerűen értelmetlennek tűnik itt kereskedni. Kb olyan mintha forex piac helyett pénzváltóban adnád vennéd a valutát. Ráadásul sosem tudhatod mikor milyen hír lát épp napvilágot persze zárva tartási időben, hogy ne tudj rá reagálni. De gondolom ezeket tapasztalod te is ha aktív vagy.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Mi a véleményetek a következő két cégről (megbízhatóságban és egyéb dolgokban)?

ErsteTrader és Qaestor eQwebTRADER

Előre is köszönöm

Hozzászólás

• balika03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi a véleményetek a következő két cégről (megbízhatóságban és egyéb dolgokban)?

ErsteTrader és Qaestor eQwebTRADER

Előre is köszönöm
              erste trader a SAXO white labelje, drágák. de piszok sok instrumentum van rajta. A platform elsőre sokat tud, de aztán rájössz hogy a desktop verzió kifagy, lassu, a chartjai nehézkesek, a webes platformjuk viszont elég jó, de az is nehézkes. intraday trade-hez nem tul jó.

a quaestor ugyanez, sőt ha jol tudom a budacash is már ezt használja.

viszont magyarok (izé sógorok), ismert erős bank megbizhatóságuk rendben van. erste-hez személyesen be kell menni a bp-i központjukva szlanyitashoz.. ami kissé gáz, de ez nem az ő hibájuk hanem a törvényi háttéré.

napon túli, esetleg hosszabb távú buy n hold-ra szerintem elég jók.

Hozzászólás

• Nagyon szépen köszönöm a választ
                Igaz még az hogy nagy letét 500 ezer Ft-ra van szükség. Én demo-t használtam (tudom egyálatlán nem reális) ott megfelelt, nehezen érthető a felület az elején, de odafigyeléssel ok volt.

Még ha egy külföldihez hasonlítanám én mint kezdő (bizalom, kifizetés szempontjából is) Pl.: FxCm-hez, akkor inkább maradjak a banknál (Pl.: Erste)?

Hozzászólás

• Ajánlás

Ajánlom nektek a Portfolife-t, http://portfolife.hu/. Még nem egy nagy oldal, de egész jó elemzések, és egyéb hasznos információk találhatók benne. Az oldalnak bróker csapata is van, úgy veszem észre profik.

Hozzászólás

• dozse51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ajánlom nektek a Portfolife-t, http://portfolife.hu/. Még nem egy nagy oldal, de egész jó elemzések, és egyéb hasznos információk találhatók benne. Az oldalnak bróker csapata is van, úgy veszem észre profik.
                    ok szóval bandi.hu kigyúrta magát Kyosakiból és most hedge fund manager lett.

Hozzászólás

• Nem ismerem Bandi.hut. Nem hiszem,hogy köze lenne hozzá.

Hozzászólás

• eXFGtm4e

Egyet tudok, a Dublit ne válasszátok.

Hozzászólás

• dozse51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem ismerem Bandi.hut. Nem hiszem,hogy köze lenne hozzá.
                          ha nem ismered miből gondolod h nincs köze hozzá?

Hozzászólás

• Ennek az XM-nek nincs topicja, vagy más ne e is van? Nem találtam..
                            Lényeg, hogy én nem ismerem őket, de most 100% bónuszoznak.

Hozzászólás

• Itt van: link

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ennek az XM-nek nincs topicja, vagy más ne e is van? Nem találtam..

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ennek az XM-nek nincs topicja, vagy más ne e is van? Nem találtam..
                                ..és nem rosszabbak a többi hasonszőrűnél...

Hozzászólás

Working...
                                X