Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..és nem rosszabbak a többi hasonszőrűnél...
    Ahogy látom akkor mindegy, h XM vagy XE.. lehet tesztelem a dolgot, mert ahogy írják, bármely számlatipusra van bónusz, tehát akkor ECN-re is.. ha van olyan... még csak most nézem majd át mi a kínálat..

Hozzászólás

• Centes számla?

Szeretnék nyitni egy centes számlát, tudna valaki egy viszonylag megbízható brókert ajánlani? Ha van magyar nyelvű supportjuk, az jó pont, de igazából nem feltétlenül szükséges (a Dukascopy-nak is van, de mintha nem is lenne).

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szeretnék nyitni egy centes számlát, tudna valaki egy viszonylag megbízható brókert ajánlani? Ha van magyar nyelvű supportjuk, az jó pont, de igazából nem feltétlenül szükséges (a Dukascopy-nak is van, de mintha nem is lenne).
        XM.COM/Micro számla.

Hozzászólás

szeretnék nyitni egy centes számlát, tudna valaki egy viszonylag megbízható brókert ajánlani? Ha van magyar nyelvű supportjuk, az jó pont, de igazából nem feltétlenül szükséges (a dukascopy-nak is van, de mintha nem is lenne).
          pl. Xm.com

EDIT: pont egyszerre írtunk.. sorry!

Hozzászólás

• Úgy látom, az XM népszerű, nézem, köszi!

Hozzászólás

• Na, nyitottam is egy mikró számlát, már csak az érvényesítésre várok, köszi a tippet Berci és Moncsi!

Hozzászólás

Na, nyitottam is egy mikró számlát, már csak az érvényesítésre várok, köszi a tippet Berci és Moncsi!
                Annyi furcsaság lesz benne, hogy itt a depositot nem fogod 100-szor annyinak látni, tehát ha 1000$-t utalsz be, akkor nem látsz majd 100.000-et, hanem továbbra is 1000-et. Ez ne zavarjon meg, mert a kötésméret vagy kontraktusméret megfelel a centes számláknak.
                Szóval csak a "látvány" más.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Annyi furcsaság lesz benne, hogy itt a depositot nem fogod 100-szor annyinak látni, tehát ha 1000$-t utalsz be, akkor nem látsz majd 100.000-et, hanem továbbra is 1000-et. Ez ne zavarjon meg, mert a kötésméret vagy kontraktusméret megfelel a centes számláknak.
                  Szóval csak a "látvány" más.
                  Berci már írta, hogy más, mint a többi centes számla, de nincs mihez viszonyítanom, sosem volt centesem Ez azt jelenti, hogy ha nyitok 1 lotot EURUSD-n, akkor 100 pip elmozdulás $10-nak felel meg? És a legkisebb méret a 0.01 lesz, ami 100 pipnél 10 cent?

Hozzászólás

És a legkisebb méret a 0.01 lesz, ami 100 pipnél 10 cent?
                    Igen.

Egyébkén pont úgy, mint a normál, dolláros számláknál. Minden pont úgy van. Ott is 0.01 lot esetén 100 pip elmozdulás 10 lesz, csak nem cent, hanem dollár.

Hozzászólás

• Azt tudja esetleg valaki, hogy mik a következményei, esetleg hátrányai, ha az OTP-s bankkártyámról utalok az XM-es számlámra? Az OTP nem számol fel költséget, mert vásárlásnak minősül a webes felületen keresztüli utalás, az XM szintén ingyen csinálja. Csak ugyan arra a kártyára kérhetem vissza a pénzt, az eddig tiszta. Mi van még, amire figyelnem kellene?

Hozzászólás

Azt tudja esetleg valaki, hogy mik a következményei, esetleg hátrányai, ha az OTP-s bankkártyámról utalok az XM-es számlámra? Az OTP nem számol fel költséget, mert vásárlásnak minősül a webes felületen keresztüli utalás, az XM szintén ingyen csinálja. Csak ugyan arra a kártyára kérhetem vissza a pénzt, az eddig tiszta. Mi van még, amire figyelnem kellene?
                        Miért nem kérdezed meg az ügyfélszolgálatukat? Az a biztos. (Én pl. nem tudnék válaszolni erre.)
                        Magyar is van, habár nem biztos, hogy a chat-en épp őt éred el, de e-mailben lehet keresni.

Hozzászólás

• kellene egy brókercég:
                          1. kiemelkedően jó swapok carry trade-hez (usdmxn, usdtry short)
                          2. ingyenes ki és befizetés Skrillel (moneybookers)
                          3. megbízható, valóban kifizeti a pénzt
                          4. online számlanyitás

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            kellene egy brókercég:
                            1. kiemelkedően jó swapok carry trade-hez (usdmxn, usdtry short)
                            2. ingyenes ki és befizetés Skrillel (moneybookers)
                            3. megbízható, valóban kifizeti a pénzt
                            4. online számlanyitás
                            első olvasásra sima ügynek tűnt találni ilyet, aztán mégsem az
                            Nézd meg az Armadát szerintem:

1: elég jó swapjaik vannak
                            2: a befizetés ingyenes Skrillen, kifizetés 1% költség
                            3: sosincs gond velük, mindig fizetnek. Megbízhatóak. (<- talán az egyetlen broki, ahol a tulajdonosok vezetik és kiteszik magukat a kirakatba is. Nekem legalábbis ez nyomós érv volt a megbízhatóság szempontjából amikor számát nyitottam.)
                            4: igen, online tudsz számlát nyitni.

megnéztem neked az aktuális swapokat a két párra amit kérdeztél:
                            (Exchange számlán)
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• koszi szepen, jol hangzik. a tulajok lakcime, mobilszama is a kirakatban van, ha baj lenne?
                              a try swap gyanusan jo. gondolom ez mar a hetvegi swap, csak az a kerdes, hogy punkosd miatt 3 vagy 4 napi?

ha kedden irok neked privatban, akkor meg tudnad nezni ujra legy szives?

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                a try swap gyanusan jo. gondolom ez mar a hetvegi swap, csak az a kerdes, hogy punkosd miatt 3 vagy 4 napi?
                                Aranyos Az instrumentum tulajdonságainál mindig az 1 napra érvényes swapot látod. A hétvégét legtöbb brókercég úgy oldja meg, hogy szerdán éjjel vonja le/adja oda a 3 napra való swapot.

Hozzászólás

Working...
                                X