Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tibor
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok Ironos...

De a Dukas nem ECN. Az Iron sem az. A legtöbb nem az csak white label egy nagyobb cégnek...azok meg Market Makerek (még szerencse). Nélkülük nem tudnátok kereskedni és nagyobb mozgásnál a házatok rámenne egy pozícióra.
    te miről beszélsz? Tudod, mi az a SWFX? M1-ben az átlag forgalom, ami szintén leolvasható, eurusd-n még laposabbb napokon is 2000 LOT.

Szólj hozzá::

• Tibor
    válaszolt
    ne CHF párra nézd hanem az egész termékpalatára

nem azért MM mert van olyan terméke is, hanem azért mert konkrétan mutattunk olyan képet amikor ár folyamatosan TP felett tickelt..és utána vissza
    ez inkább az ellenkezőjére utal, nem került sorra az ajánlatokban, míg mm-nél ugye azonnal. Eleve csak 100-at ad, hétvégére leviszi 30-ra, a rubel volatilitása miatt azt állandó jelleggel 10-re, különben meg az egyetlen felület, ahol van piaci mélység. Nem tudom, miért jó ez a tipikus fikázás az Ironosoktól, még akkor is, ha már nem ott dolgozol.

• Guest's Avatar
    Guest replied

nem azért MM mert van olyan terméke is, hanem azért mert konkrétan mutattunk olyan képet amikor ár folyamatosan TP felett tickelt..és utána vissza
    Elmagyarázod hogy van ez? Mert ilyen tudásom még nincs.
    Mi van akkor ha tp limit megbízás felett tickel és utána vissza?
    Hogy jön ez az mm, ecn hez?

Még valami, a Dukas eu ról azt írták egy, ketten hogy állandóan csúszások vannak, gondolom úgy értették, hogy a többi ecn hez, meg a normálishoz képest.
    Talán a svájci Dukas jobb az eu snál.

• Zalán
    válaszolt
    Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De voltál...

Kicsit már kezdem unni, hogy még mindig a "rossz, csúnya bróker" szöveg megy mindenhol, és még mindig a CHF mizéria miatt... Nem bírom felfogni, miért nem lehet egész egyszerűen elfogadni, hogy a FOREX piac ilyen!
    Anno, 2008-ban (amikor szintén marha nagy szakadás volt US bankcsődök révén), mi speciel közel 30-40 M Ft-ot buktunk el. Még sem sírt a szánk mindenhol, egész egyszerűen elfogadtuk, hogy ami könnyen jön, ugyan olyan könnyen el is mehet! Ilyen az élet, nőjetek már fel végre szellemileg is!

De, ahogy régen is, most is voltak nyerők is bőven! Ilyen ez a popszakma...
    Pontosan!
    Mindenre...

• tozsdeelemzes.hu
    válaszolt

Ez Dukascopy Bank számla volt, vagy Dukascopy EU? Mekkora számlamérettel?

• Lizardman
    válaszolt
    Nem vagyok Ironos...
    De voltál...

De a Dukas nem ECN. Az Iron sem az. A legtöbb nem az csak white label egy nagyobb cégnek...azok meg Market Makerek (még szerencse). Nélkülük nem tudnátok kereskedni és nagyobb mozgásnál a házatok rámenne egy pozícióra.
    Kicsit már kezdem unni, hogy még mindig a "rossz, csúnya bróker" szöveg megy mindenhol, és még mindig a CHF mizéria miatt... Nem bírom felfogni, miért nem lehet egész egyszerűen elfogadni, hogy a FOREX piac ilyen!
    Anno, 2008-ban (amikor szintén marha nagy szakadás volt US bankcsődök révén), mi speciel közel 30-40 M Ft-ot buktunk el. Még sem sírt a szánk mindenhol, egész egyszerűen elfogadtuk, hogy ami könnyen jön, ugyan olyan könnyen el is mehet! Ilyen az élet, nőjetek már fel végre szellemileg is!

De, ahogy régen is, most is voltak nyerők is bőven! Ilyen ez a popszakma...

• Zalán
    válaszolt
    Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaha nem volt olyan termékük, nemrég jött be a cfd, az természetes, hogy saját jegyzés. Nagyon szeretem az Iron-osokban, hogy azt sem tudják, milyen a platform, de kötelezően leszólnak mindent.
    Nem vagyok Ironos...

• Zalán
    válaszolt
    szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Dukas levette 10 re a tőkeáttétet akkoriban, úgy tudom, mégis azt mondod nem ecn.
    Van olyan termékük amit csak marketmakerként lehet adni, ilyesmit mondtál valaha nekem, hogy emiatt mm ő,
    de mi van ha az fx et ecn ként tényleg kiviszi a piacra?

• Tibor
    válaszolt
    szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Dukas levette 10 re a tőkeáttétet akkoriban, úgy tudom, mégis azt mondod nem ecn.
    Van olyan termékük amit csak marketmakerként lehet adni, ilyesmit mondtál valaha nekem, hogy emiatt mm ő,
    Valaha nem volt olyan termékük, nemrég jött be a cfd, az természetes, hogy saját jegyzés. Nagyon szeretem az Iron-osokban, hogy azt sem tudják, milyen a platform, de kötelezően leszólnak mindent.

• Tibor
    válaszolt
    Nem tudom mikor fogjátok majd elhinni, hogy a Dukas minden csak nem ECN cég.
    pedig az, te nem vagy a kuncsaftjuk, én igen, többx is kiderült, tényleg az, még a nagy svájci parában is egyetlenként maradt talpon

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Egy ingyen tipp, hogy most miként tudod eldönteni, hogy melyik cég ecn:

Jelenleg a forex piacon visszaesett a forgalom. Kevesebb bid/ask van, kicsit szellősebb, kevesebbet kötnek azok akik mozgatják a piacot.
    Ilyenkor egy ECN cég vagy aki API kereskedési környezetet tud adni, visszavették a tőkeáttételt is.

Ilyen cégeket kell keresni.

• tozsdeelemzes.hu
    válaszolt
    Ilyen kicsi tőkeméretnél mindegy, hogy melyik brókert választja. De a jforex-et legalább megszokja.

• moncsicsi78
    válaszolt
    oké, csináljuk ezt
    Csináld, magadról állítanál ki bizonyítványt...
    (Olvass és idézz figylemesebben, vagy csak direkt csinálod? )

• Zalán
    válaszolt
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ragadjunk ki egy-egy mondatot egy egész szövegből, mert csak félreértés lesz belőle.
    oké, csináljuk ezt

• Zalán
    válaszolt
    Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, de a kérdés NEM erre asszociált, hanem hogy a delikvens MM brókert keres azokkal a feltételekkel ,amiket megadott! Erre adta a választ tozsdeelemzes.hu, és koránt sem volt szó a válaszban (a kérdésben is éppen hogy!) ECN-ről!
    Nem kell mindig mindenben a hibát keresni...
    Nem a kérdés, a terv asszociált erre

Nem támadtam, segítettem....te ismerhetnél már ennyire

Working...
X