Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tibor
    válaszolt
    WiZARD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmit nem jelent a chart a likviditás szempontjából, nekem 4 db market orderemet dobta vissza dukascopy, amikor 0.8-0.9 közt longot próbáltam nyitni.
    Szóval hiába a chart, ha kötni nem tudsz.
    ez mikor volt?

Szólj hozzá::

• Babi
    válaszolt
    mind csaló

• Babi
    válaszolt
    salvago eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szombaton megyek egy előadásra, ahol brókercégeket fognak bemutatni, ha gondoljátok, beszámolok majd róluk...
    mindegyik csaló

• MónikA
    válaszolt
    Cimbooora eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni, hogy hol lenne érdemes éles számlát nyitni 5000$ értékben.
    Ami a lényeges lenne számomra:
    - futures termékekkel, és részvényekkel jó áron lehessen kereskedni
    - kereskedési felületük jó legyen
    - magyar support sem ártana
    M1-től M30-ig kereskednék Day-traderként.

Válaszaitokat előre köszönöm!
    Üdv! Máté
    Bármelyiket a végeredmény ugyanaz lesz....

• stingy
    válaszolt
    Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

5000 dollárral kereskedhetsz nálunk az IB platformon keresztül.
    A részleteket telefonon vagy személyesen...

Üdv
    megnéztem a honlapotokat, árakat. esetleg gondoltatok-e arra, hogy pl. tbsz számlát kombinálnátok kbc equitas alatti árakkal? (azért alatti, mert nincs banki hátteretek).
    ez elég ütős lenne Mo-on, mivel senkinek nincs olyan platformja, amivel adómentesen eléri gyakorlatilag a világpiacot.
    mostani árak elég versenyképtelenek nagyobb szla esetén.

• Strategon_zrt.
    válaszolt
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni, hogy hol lenne érdemes éles számlát nyitni 5000$ értékben.

Üdv! Máté
    Szia

5000 dollárral kereskedhetsz nálunk az IB platformon keresztül.
    A részleteket telefonon vagy személyesen...

Üdv

• Pilotfish
    válaszolt
    Sziasztok!

Üdv! Máté
    Kérdés, hogy CFD-k érdekelnek-e, vagy közvetlenül a tőzsdén akarsz kereskedni?

• Cimbooora
    válaszolt
    Sziasztok!

Üdv! Máté

• WiZARD
    válaszolt
    attiati eredeti hozzászólása
    végignézem majd, dukas lesz valószínűleg a nyertes.

Ők viszont usdrub-ban szerepeltek le. Nagyon.
    Semmit nem jelent a chart a likviditás szempontjából, nekem 4 db market orderemet dobta vissza dukascopy, amikor 0.8-0.9 közt longot próbáltam nyitni.
    Szóval hiába a chart, ha kötni nem tudsz.

• Tibor
    válaszolt
    végignézem majd, dukas lesz valószínűleg a nyertes.

Ők viszont usdrub-ban szerepeltek le. Nagyon.
    anyira azért nem, és figyelmeztettek előre mailben is, levitték a tőkeáttételt is, spread kitágítva, azért árulkodó jelek. Ha az adathiányra gondolsz, akkor igen, tényleg nem hibátlan, de egy igazi fx cégnél még huf jegyzés sincs

• Ádi89
    válaszolt
    +Csak olyan személy ajánljon olyan céget, akinek éles számlája is van a bizonyos Brókernél, és esetleg egy 1-2 mondatos pro/kontra jellemzést is szívesen olvasok, ha nem nagy gond.
    ReKöszi!

• Ádi89
    válaszolt
    Sziasztok!
    Átolvasva a fórumot, egy brókercéget keresek. Nem lóg bilibe a kezem, nem a tökéletes brókert keresem, hanem egy olyan MM Brókert akik mostanában (fél év- 1 évben)viszonylag a "legmegbízhatóbbak", és alkalmasak biztonságos kezdő számla nyitásra.
    -Általában pontos megbízás,
    -1:500 tőkeáttét
    -4-500$os kezdő számla nyitás
    -Micro számlát is lehet nyitni
    -Korlátlan demo
    - !Viszont fontos hogy a kisösszegű kezdő-közép számlákkal ne sündisznózzanak.(ne "játszanak" a tüskékkel.)!
    -A kifizetés nem baj ha nem sec/perc alatt azonnal teljesül, de mindenféle képpen 100%osan érkezzen meg a számlámra.(Persze az sem baj ha viszonylag gyorsak. )
    -Magyar cégek nem érdekelnek, viszont a külföldi cégnek legyen magyar supportja.
    (Lehet hogy túl sokat kérek? )

Terv:EUR/USDén szeretnék kereskedni. M5-ös charton. Demozás, és alaposan összeállított-tesztelt stratégia után, lehető legkisebb egységen(micro) szeretnék élesbe állni. Éles Pszicho kereskedés megszokása, és a lot egység fokozott növelése, míg a teljes Tökém 1%ig el nem jutok. Utána átmennék a Dukascopyhoz, vagy más mégbiztonságosabb ECN céghez.
    Köszi előre a válaszokat! Mindenkinek további szép estét, és sok pipet!

• Tibor
    válaszolt
    aki mondjuk a mostani EURCHF parában a leginkább likvid chartot tudta produkálni

• Tibor
    válaszolt
    Milyen következtetést vontok le a történtektből, hol érdemes számlát nyitni?

Már az usdrub kapcsán is felmerült bennem, hogy mennyire illikvid az adatszolgáltatás és az árjegyzés (még egy dukascopy szintű brókercégnél is).

1. Marad egy market maker, aki nem offshore paradicsomban van bejelentve és értelmes felügyeleti szerve van? És évek óta kifizeti a nyerő ügyfeleket is? bár erről kevés infót lehetne szerezni.
    2. Tőkeerős ECN továbbra is, aki mondjuk a mostani EURCHF parában a leginkább likvid chartot tudta produkálni?
    kérdésedben ott a válasz

• moneymentor
    válaszolt
    Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon kívül, hogy "business as usual" meg hogy elvétve egy-két cégnél csökkentették a CHF párok áttétét, én nem látok semmi különöset. Nem fog érdemben változni a piac, sőt! Amit én mondok, az inkább az, hogy most még inkább ritka lesz, mint a fehér holló az olyan bróker, aki kiviszi a kötéseket bankközire. Ugyanis most ők szívják a fogukat, míg a market makerek meg dőzsölnek.

Szumma szummárum, én inkább az ellenkezőjét gondolom, hogy igaz lesz, mint amit te mondasz.
    Természetesen lehet, hogy igazad van.

Az tény, hogy az eddig ismertek szerint összesen kb. 1 milliárd dollár kárt okozott ez a dolog a forex brókereknek és ügyfeleiknek. S akkor még nem is beszéltünk bankok egyéb műveleteiről, befektetési alapokról, devizahitelekről. Ez ok lehet a devizakereskedés, devizapozíciók szigorítására.

Nem tudom, a market makerek mennyire örülnek, hisz sok bónuszos cég részben átvállalta az ügyfelek veszteségét, azaz kisebb lehet a nyereségük, miközben más bónuszos ügyfél meg éppen többet is nyerhetett is a dolgon.

Tényleg kíváncsi vagyok, ezeknek milyen hatása lesz.

Working...
X