Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vchris: nezd meg a whselfinvestet (vagy a magyar viszonteladojukat a bpforex-et.) naluk tobb instrumentum nem hiszem, hogy letezik barhol. a tobbi a te dontesed.
    Köszönöm, meg fogom nézni!
    When in doubt, get out.

Hozzászólás

• nincs mit. mondjuk a fix jutalek miatt lehet nem lesz jo neked kiprobalasra kis meretu pozikhoz.

es egyebkent is medium/long term.hez lehet nem a cfd a megfelelo instrumentum a draga rollover dij miatt

Hozzászólás

• Mi a teendő, ha egy brókercég nem akarja teljesíteni a kifizetést?

levelemre nem válaszolnak

Hozzászólás

• Hello!
          Már olvastam itt jó pár brókercégről, de tudna valaki bármilyen infót a Portfolio Trader / CityIndex éles számlájáról?

Hozzászólás

• Sziasztok,
            Jelenleg demozok cityindex es fxcm platformokon. Eles szamla nyitashoz keresek brokert. Kit ajanlanatok EURUSD, DAX es arany daytrade (<5 kotes) kereskedelemhez kb. $500 kezdo befizetessel.
            Koszonom elore is,

Hozzászólás

• cseppcsanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok,
              Jelenleg demozok cityindex es fxcm platformokon. Eles szamla nyitashoz keresek brokert. Kit ajanlanatok EURUSD, DAX es arany daytrade (<5 kotes) kereskedelemhez kb. $500 kezdo befizetessel..
              cseppcsanyi, miért esett a választásod e kettő brókerre? Milyen érvek, vagy más egyéb szólt döntésed mellett?
              Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

• GlobeGain, koszonom. A portfolio.hu-n talaltam oket, semmi kulonos keresgeles. Az ottani forumot olvastam regebben arannyal kapcsolatban. A demo miatt nem akartam jobban korulnezni, bar a google adsense mar kitomi a kepernyot kulonfele ajanlatokkal.

Ami fontos lenne egy eles szamlanal, hogy hosszabb tavon nyeresegesen tudjak ott kereskedni. Mivel a kereskedes
                1/szinte 100%-ban pszichologia es
                2/a broker ugy szamol, hogy 80%-a az ugyfeleinek veszteseges lesz, ezert fontos, hogy nyereseges kereskedokkel* szemben legyen eleg az, amit a spread-eken meg a koltsegeken megkeres.
                *optimista vagyok. A jelenlegi munkam mellett ennek a masodik forrasnak versenykepesnek kell lennie.

Szovan nincs megkotes a brokerrel kapcsolatban, annyi hogy kisebb osszeggel kereskedokkel szemben (is) tisztesseges legyen.

(Erdekes lenne tudni, a "no dealing desk" mogott mi van valojaban, mivel a mikro koteseimet nem tehetik ki a bankkozi piacra. Legalabbis en nem tennem.)

Koszonom,

Hozzászólás

• A Ninjatrader bróker lett

Sziasztok,
                  lehet, hogy hallottátok már: pár hete a Ninjatrader (www.ninjatrader.com) megvette a Mirus Futures brókercéget, így a Ninja már bróker is.
                  A jutalékuk 3.38 USD az ES-en, ami nem rossz (mondhatnám, remek !
                  A számlanyitáshoz nem kell Chicagóba menni.
                  Mivel a Ninjatraderen fut a Bloodhound, ez olyan erős kombináció, hogy már emiatt is érdemes megfontolni a Ninjánál történő számlanyitást.

Üdv,
                  Ferenc
                  www.remek.ca

Hozzászólás

• bercii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok,
                    lehet, hogy hallottátok már: pár hete a Ninjatrader (www.ninjatrader.com) megvette a Mirus Futures brókercéget, így a Ninja már bróker is.
                    A jutalékuk 3.38 USD az ES-en, ami nem rossz (mondhatnám, remek !
                    A számlanyitáshoz nem kell Chicagóba menni.
                    Mivel a Ninjatraderen fut a Bloodhound, ez olyan erős kombináció, hogy már emiatt is érdemes megfontolni a Ninjánál történő számlanyitást.

Üdv,
                    Ferenc
                    www.remek.ca
                    Szia.
                    hallottuk már, bár személy szerint azt gondolom ez nekünk gombnyomogatóknak inkább rosszul fog elsülni.
                    Elképzeltem, ha a metának lenne brókercége, ott milyen új funkciók kifejlesztése lenne favorizálva
                    De ha írnál egy részletes szájbarágós leírást, konkrét példával is megspékelve, hogy mitől jobb/véresen-rémesen egyszerűbb ez Bloodhound mint az mql4 amit itt legalább 20x annyian nyomnak, akkor lehet mindenki jobban járna.

Ez a Bloodhound a Tiétek, vagy csak értetek hozzá?

(az már csak hab lenne a tortán ha privátban valaki megdobna egy általa is kipróbált/használt *sérült japán tréderrel. )

//*sérült=törött (szoktam vásárolni is programokat (néha) és tudom van demo is.
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• szia kockaseggu,
                      nem ismerem a mql4-t, így nem tudom összehasonlítani a Bloodhounddal.
                      A Bloodhoundhoz nincs közöm, csak megszerettük, és ezzel írjuk a stratégiákat.
                      A youtube-on rajta vannak: https://www.youtube.com/user/sharkindicators/featured
                      Én is beszélek róla itt magyarul: http://www.remek.ca/blog/2014/7/18/bloodhound-in-action
                      Majd még felrakok több videót is, remek eszköznek tartom.
                      Szóval, a válasz, hogy nem a miénk, csak értünk hozzá, és szerintünk a magunkfajták számára ez a jövő .
                      Üdv,
                      Ferenc

Hozzászólás

• MT4-ben a számlatörténetből eltűnik a kifizetési kérelem, ha automatikus MT4 update van?

Ha igen, akkor hol tudom megnézni, hogy mikor volt auto update?

Hozzászólás

• A hazai brókercégek közül a legjobb a Random Capital, a külföldiek közül pedig az Interactive Brokers egyértelműen.

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            MT4-ben a számlatörténetből eltűnik a kifizetési kérelem, ha automatikus MT4 update van?

Ha igen, akkor hol tudom megnézni, hogy mikor volt auto update?
                            log file

Hozzászólás

• Ezt: http://www.ninjatrader.com/Brokerage.php

Hozzászólás

• Jómagam elsősorban az értékalapú kereskedést lehetővé tevő brókercégeket részesítem előnyben.

Hozzászólás

Working...
                                X