Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• attiati
    válaszolt
    MT4-ben a számlatörténetből eltűnik a kifizetési kérelem, ha automatikus MT4 update van?

Ha igen, akkor hol tudom megnézni, hogy mikor volt auto update?

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    szia kockaseggu,
    nem ismerem a mql4-t, így nem tudom összehasonlítani a Bloodhounddal.
    A Bloodhoundhoz nincs közöm, csak megszerettük, és ezzel írjuk a stratégiákat.
    A youtube-on rajta vannak: https://www.youtube.com/user/sharkindicators/featured
    Én is beszélek róla itt magyarul: http://www.remek.ca/blog/2014/7/18/bloodhound-in-action
    Majd még felrakok több videót is, remek eszköznek tartom.
    Szóval, a válasz, hogy nem a miénk, csak értünk hozzá, és szerintünk a magunkfajták számára ez a jövő .
    Üdv,
    Ferenc

• kockas
    válaszolt
    bercii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    lehet, hogy hallottátok már: pár hete a Ninjatrader (www.ninjatrader.com) megvette a Mirus Futures brókercéget, így a Ninja már bróker is.
    A jutalékuk 3.38 USD az ES-en, ami nem rossz (mondhatnám, remek !
    A számlanyitáshoz nem kell Chicagóba menni.
    Mivel a Ninjatraderen fut a Bloodhound, ez olyan erős kombináció, hogy már emiatt is érdemes megfontolni a Ninjánál történő számlanyitást.

Üdv,
    Ferenc
    www.remek.ca
    Szia.
    hallottuk már, bár személy szerint azt gondolom ez nekünk gombnyomogatóknak inkább rosszul fog elsülni.
    Elképzeltem, ha a metának lenne brókercége, ott milyen új funkciók kifejlesztése lenne favorizálva
    De ha írnál egy részletes szájbarágós leírást, konkrét példával is megspékelve, hogy mitől jobb/véresen-rémesen egyszerűbb ez Bloodhound mint az mql4 amit itt legalább 20x annyian nyomnak, akkor lehet mindenki jobban járna.

Ez a Bloodhound a Tiétek, vagy csak értetek hozzá?

(az már csak hab lenne a tortán ha privátban valaki megdobna egy általa is kipróbált/használt *sérült japán tréderrel. )

//*sérült=törött (szoktam vásárolni is programokat (néha) és tudom van demo is.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    A Ninjatrader bróker lett

Sziasztok,
    lehet, hogy hallottátok már: pár hete a Ninjatrader (www.ninjatrader.com) megvette a Mirus Futures brókercéget, így a Ninja már bróker is.
    A jutalékuk 3.38 USD az ES-en, ami nem rossz (mondhatnám, remek !
    A számlanyitáshoz nem kell Chicagóba menni.
    Mivel a Ninjatraderen fut a Bloodhound, ez olyan erős kombináció, hogy már emiatt is érdemes megfontolni a Ninjánál történő számlanyitást.

Üdv,
    Ferenc
    www.remek.ca

• cseppcsanyi
    válaszolt
    GlobeGain, koszonom. A portfolio.hu-n talaltam oket, semmi kulonos keresgeles. Az ottani forumot olvastam regebben arannyal kapcsolatban. A demo miatt nem akartam jobban korulnezni, bar a google adsense mar kitomi a kepernyot kulonfele ajanlatokkal.

Ami fontos lenne egy eles szamlanal, hogy hosszabb tavon nyeresegesen tudjak ott kereskedni. Mivel a kereskedes
    1/szinte 100%-ban pszichologia es
    2/a broker ugy szamol, hogy 80%-a az ugyfeleinek veszteseges lesz, ezert fontos, hogy nyereseges kereskedokkel* szemben legyen eleg az, amit a spread-eken meg a koltsegeken megkeres.
    *optimista vagyok. A jelenlegi munkam mellett ennek a masodik forrasnak versenykepesnek kell lennie.

Szovan nincs megkotes a brokerrel kapcsolatban, annyi hogy kisebb osszeggel kereskedokkel szemben (is) tisztesseges legyen.

(Erdekes lenne tudni, a "no dealing desk" mogott mi van valojaban, mivel a mikro koteseimet nem tehetik ki a bankkozi piacra. Legalabbis en nem tennem.)

Koszonom,

• GlobeGain
    válaszolt
    cseppcsanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Jelenleg demozok cityindex es fxcm platformokon. Eles szamla nyitashoz keresek brokert. Kit ajanlanatok EURUSD, DAX es arany daytrade (<5 kotes) kereskedelemhez kb. $500 kezdo befizetessel..
    cseppcsanyi, miért esett a választásod e kettő brókerre? Milyen érvek, vagy más egyéb szólt döntésed mellett?

• cseppcsanyi
    válaszolt
    Sziasztok,
    Jelenleg demozok cityindex es fxcm platformokon. Eles szamla nyitashoz keresek brokert. Kit ajanlanatok EURUSD, DAX es arany daytrade (<5 kotes) kereskedelemhez kb. $500 kezdo befizetessel.
    Koszonom elore is,

• P Howard
    válaszolt
    Hello!
    Már olvastam itt jó pár brókercégről, de tudna valaki bármilyen infót a Portfolio Trader / CityIndex éles számlájáról?

• attiati
    válaszolt
    Mi a teendő, ha egy brókercég nem akarja teljesíteni a kifizetést?

levelemre nem válaszolnak

• attiati
    válaszolt
    nincs mit. mondjuk a fix jutalek miatt lehet nem lesz jo neked kiprobalasra kis meretu pozikhoz.

es egyebkent is medium/long term.hez lehet nem a cfd a megfelelo instrumentum a draga rollover dij miatt

• VChris
    válaszolt
    attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vchris: nezd meg a whselfinvestet (vagy a magyar viszonteladojukat a bpforex-et.) naluk tobb instrumentum nem hiszem, hogy letezik barhol. a tobbi a te dontesed.
    Köszönöm, meg fogom nézni!

• attiati
    válaszolt
    vchris: nezd meg a whselfinvestet (vagy a magyar viszonteladojukat a bpforex-et.) naluk tobb instrumentum nem hiszem, hogy letezik barhol. a tobbi a te dontesed.

• VChris
    válaszolt
    Eddig csak forex-szel foglalkoztam, de gondolkodok a részvényekkel való kísérletezésen is. Először csak szigorúan kipróbálás szintjén (de nem demón, azt nem szeretem), így a kérdésem az lenne, hogy:
    A Plus500-nál egy rakás USA részvény van, de a Plus500 olyan, amilyen, azzal nem állnék szóba.
    Egyelőre nem akarok igazi USA brókerrel valódi részvényekkel kereskedni (természetesen a végső cél ez lesz, tehát a kulcsszó: egyelőre), így most a részvény CFD érdekelne kipróbálásként.
    Melyik bróker az, amelyik:
    1. megbízható
    2. sok USA részvény CFD-vel lehet játszadozni.
    Spread nem feltétlen érdekes, nem daytrade lesz, én annak nem vagyok híve, napi chart alapján, medium ill, long term.

• x5z4
    válaszolt
    Ma hívtak az FxPro-tól, ahol ecn és metatrader számla érhető el, 1,2 körüliek a spreadek, ecn esetén látható a forgalom is, metatradernél indexek is kereskedhetőek. Ahol a spreadek fixek, az általában market maker. Sztem az FxPro elég jó, no dealing desk és 1,2-es spreadek elég jók. Vkinek van tapasztalata az FxPro-val kapcsolatban, amelynél 2012 óta nem nyitható market maker számla?

• sorosgyuri
    válaszolt
    Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gróf Pali jó fej, a társaival együtt lehúztak jó pár száz embert a " forexakadémia " -val pár éve ha jól emlékszem kb 130-150 ezer ft-val "irodafejlesztési hozzájárulás" címszó alatt...
    Nyilván ez a történet is teljesen tiszta...
    mi más lenne

Working...
X