Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a DCFX egyik tulaja magyar, Gróf Pálnak hívják. TradersNights-on tartott egy előadást pár hónapja, itt megnézheted (kb 8. perctől kb 46. percig. kicsit le van vágva a videó végéből.):
    https://www.youtube.com/watch?v=2KTJjgDwhO8
    kb ennyit tudok a DCFX-ről, nem próbáltam őket, nem lettem meggyőzve
    Gróf Pali jó fej, a társaival együtt lehúztak jó pár száz embert a " forexakadémia " -val pár éve ha jól emlékszem kb 130-150 ezer ft-val "irodafejlesztési hozzájárulás" címszó alatt...
    Nyilván ez a történet is teljesen tiszta...

Szólj hozzá::

• sorosgyuri
    válaszolt
    x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Gyuri!
    Az IronFX-nél érdemes számlát nyitni? Most 60% bónuszt adnak a befizetésre, bár van ennél jobb ajánlat is, az XM brókercég 100%-ot ajánl, nem tudom mennyi a bónusz értékének maximuma, gondolom market maker, v dealing desk számlákra vonatkozik. Lehet korrekt egy market maker rendszer, ahol ők jegyzik az árat? Az IronFX telefonon felhívott, a hölgy azt próbálta bizonygatni h a cég nem fog ellenem kötni, teljesen piaci áron teljesül a megbízás, továbbá nem is teheti meg egy brókercég sem, hisz felügyelik őket és ilyenért megbírságolják, továbbá hogy nekik érdekük hogy az ügyfél sikeres legyen, tehát folyamatosan növekedjen a számláján lévő pénz, az ügyfelek elégedettsége számukra nagyon fontos. A market maker megbízásról jómagam azon a véleményen vagyok, hogy mivel nem megy ki a megbízás a piacra, gyakorlatilag a dealing desk bármit megtehet, hisz gyakorlatilag ők kialakítottak ezáltal egy piacot, ahol kizárólag az Iron ügyfelei között folyik a kereskedés, és kérdéses h van-e érdekellentét az ügyfél és a brókercég között, vagy kizárólag a spread a brókercég haszna, amely kevesebb, mivel nem kell a tőkeáttételhez finanszírozóként egy bank, mint a no dealing desk megbízásnál. Az IronFX v az FxPro a jobb választás?
    hm... (sóhaj)
    szerintem olvasd el itt a fórumban a különböző cégek topikjait, és fontold meg magad. Egyébként, ha nem hajtasz feltétlenül az irreális bónuszajánlatokra, akkor nézd meg az Armadát. csak ajánlani tudom őket.

kb ennyi.

• x5z4
    válaszolt
    Tisztelt Gyuri!
    Az IronFX-nél érdemes számlát nyitni? Most 60% bónuszt adnak a befizetésre, bár van ennél jobb ajánlat is, az XM brókercég 100%-ot ajánl, nem tudom mennyi a bónusz értékének maximuma, gondolom market maker, v dealing desk számlákra vonatkozik. Lehet korrekt egy market maker rendszer, ahol ők jegyzik az árat? Az IronFX telefonon felhívott, a hölgy azt próbálta bizonygatni h a cég nem fog ellenem kötni, teljesen piaci áron teljesül a megbízás, továbbá nem is teheti meg egy brókercég sem, hisz felügyelik őket és ilyenért megbírságolják, továbbá hogy nekik érdekük hogy az ügyfél sikeres legyen, tehát folyamatosan növekedjen a számláján lévő pénz, az ügyfelek elégedettsége számukra nagyon fontos. A market maker megbízásról jómagam azon a véleményen vagyok, hogy mivel nem megy ki a megbízás a piacra, gyakorlatilag a dealing desk bármit megtehet, hisz gyakorlatilag ők kialakítottak ezáltal egy piacot, ahol kizárólag az Iron ügyfelei között folyik a kereskedés, és kérdéses h van-e érdekellentét az ügyfél és a brókercég között, vagy kizárólag a spread a brókercég haszna, amely kevesebb, mivel nem kell a tőkeáttételhez finanszírozóként egy bank, mint a no dealing desk megbízásnál. Az IronFX v az FxPro a jobb választás?

• sorosgyuri
    válaszolt
    Kriszko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van miért je a tanácsodnak? Vagy csak nem szimpatikusak?
    a DCFX egyik tulaja magyar, Gróf Pálnak hívják. TradersNights-on tartott egy előadást pár hónapja, itt megnézheted (kb 8. perctől kb 46. percig. kicsit le van vágva a videó végéből.):
    https://www.youtube.com/watch?v=2KTJjgDwhO8
    kb ennyit tudok a DCFX-ről, nem próbáltam őket, nem lettem meggyőzve

• Kriszko
    válaszolt
    Van miért je a tanácsodnak? Vagy csak nem szimpatikusak?

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Tudtok valamit róluk?
    Régebben szépen rajzoltak. Mostanában nem figyeltem őket.
    Csatolt fájlok

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Sziasztok!

Van egy cég kezelt számlát reklámoznak. Néztem a teljesítményét ennek a cégnek nem rossz eddig!!! A DCFX broker néven fut. Tudtok valamit róluk?
    Igen tudunk

ha jót akarsz fektesd a pénzed máshova...

• Kriszko
    válaszolt
    Ezt találtam még a számlájukról. http://www.myfxbook.com/members/fx21mam/fx21-dmam/

• Kriszko
    válaszolt
    Sziasztok!

Van egy cég kezelt számlát reklámoznak. Néztem a teljesítményét ennek a cégnek nem rossz eddig!!! A DCFX broker néven fut. Tudtok valamit róluk?

• Ginew
    válaszolt
    tuttosport eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eur/hur es usd/huf al nem kereskedem
    Csak a majorokkal.
    jajj bocsi, félreolvastam a dolgot..

• tuttosport
    válaszolt
    Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nézz utána mely neves brokiknak van huf számlájuk, mert az valszeg országon belül marad, utána hogy mennyi a spread.. Vhol láttam reklámot, kifejezetten az eurhuf spreadjével reklámozták h milyen jó, nemtudom melyik broki, de 20-30 fillér már elég jó.
    Eur/hur es usd/huf al nem kereskedem
    Csak a majorokkal.

• Ginew
    válaszolt
    Igen? kik?
    Szerintem nézz utána mely neves brokiknak van huf számlájuk, mert az valszeg országon belül marad, utána hogy mennyi a spread.. Vhol láttam reklámot, kifejezetten az eurhuf spreadjével reklámozták h milyen jó, nemtudom melyik broki, de 20-30 fillér már elég jó.

• tuttosport
    válaszolt
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, ennyi szempont tényleg elég? Mert akkor van egy pár bróker.
    Igen? kik?

• moncsicsi78
    válaszolt
    sziasztok,

jelenleg erstenel vagyok, de sajnos drágák, ezért váltani szeretnék. ebben kérem a segítségeteket.

szempontjaim:

-legyen HUF letéti lehetőség(viszonylag nagy összeget nem akarok külföldre utalni)
    -versenyképes spread
    -nem irreális swap költség
    -rejtett költség és trükk mentesség előny lenne :-)
    Hát, ennyi szempont tényleg elég? Mert akkor van egy pár bróker.

• tuttosport
    válaszolt
    sziasztok,

jelenleg erstenel vagyok, de sajnos drágák, ezért váltani szeretnék. ebben kérem a segítségeteket.

szempontjaim:

-legyen HUF letéti lehetőség(viszonylag nagy összeget nem akarok külföldre utalni)
    -versenyképes spread
    -nem irreális swap költség
    -rejtett költség és trükk mentesség előny lenne :-)

Working...
X