Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sorosgyuri
    válaszolt
    attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Vajon melyik keresztben lehet sokáig pozit tartani alacsony swappal, aminek a spreadje is extrém alacsony? eurusd?
    Igen, ha sorolni kéne erre a kérdésedre, akkor eurusd lenne az első, ez biztos :-)

Szólj hozzá::

• attiati
    válaszolt
    na igen, tudják a brókercégek, hogyha mindenki elvakultan a spreadet nézi, akkor megadják a jó spreadet és máshol trükköznek

Vajon melyik keresztben lehet sokáig pozit tartani alacsony swappal, aminek a spreadje is extrém alacsony? eurusd?

• sorosgyuri
    válaszolt
    nincs mit

van spread-re is, tegnap este úgy láttam, hogy live frissül folyamatosan
    http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads
    Ezt ismerem, kicsit csalóka helyenként ahogy észrevettem, főleg azoknál a cégeknél ahol több számlatipus van. Másrészt, ok, h fontos a spread, de amellett kár, h nincs egy 'korrektség mérő' is talán fontosabb is lenne, mint csak a spreadet mérni.

• attiati
    válaszolt
    nincs mit

van spread-re is, tegnap este úgy láttam, hogy live frissül folyamatosan
    http://www.myfxbook.com/forex-broker-spreads

• sorosgyuri
    válaszolt

és találtam egy brutál jó myfxbook linket, ahol baromi sok bróker swapja van összegyűjtve egy listába és lehet szűrni
    http://www.myfxbook.com/forex-broker-swaps

érdemes figyelni a swap típusra:
    "*Please note brokers might have different swap calculations which are presented below (taken from MQL4 documentation):
    Type 0 - in pips, Type 1 - in the symbol base currency, Type 2 - by interest, Type 3 - in the margin currency.
    *Swap data is updated every 24 hours."
    na ez király oldal, köszi!

Armadánál én eur/huf-ot szoktam shortolni swapért, ami jó náluk, ezért gondoltam a többi is amit kérdeztél szintén jo lehet. de itt elég szépen le lehet listázni mindent ezen a myfxbook linken, tetszik!

• sorosgyuri
    válaszolt
    Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a gyanúsan jó ne tévesszen meg. Még az Ironnál is jobb pedig ők nem egy swap vitézek... Nézd meg Alparit. A tizedesek ne tévesszenek meg. Iron 1.91 pont de csak négy tizedes náluk a pár, ezért az eltérés. Öt tizedesnél az 19,1 lenne értelemszerűen, így hasonlítgasd őket. Remélem segítettem

[ATTACH]5449[/ATTACH]
    bevallom az iron-t már meg se néztem, puszta előítéletből

• attiati
    válaszolt
    végeztem még egy kis gyűjtést

thinkforex 51,1 (5 digit) (nincsenek MXN párok, van skrill ki-befizetés, fee-t nem tudom, USDTRY spread most 8-14 pip között mozog)
    http://www.thinkforex.com/markets/fo...rex-swap-rates
    ez így jó ajánlatnak tűnik, még dukassal is versenyképes

DBFX-et (Deutsche Bank) megnéztem volna, de nem látok demot, rákérdeztem mailben

és találtam egy brutál jó myfxbook linket, ahol baromi sok bróker swapja van összegyűjtve egy listába és lehet szűrni szinte az összes fx párra. Nem tudom mennyire friss, de a thinkforex, alpariuk, armada teljesen naprakész, és a fenti hsz-ben levő swapokat mutatja a táblázat is. Leszedi a szerverről 24/7-ben az adatokat?
    http://www.myfxbook.com/forex-broker-swaps

érdemes figyelni a swap típusra:
    "*Please note brokers might have different swap calculations which are presented below (taken from MQL4 documentation):
    Type 0 - in pips, Type 1 - in the symbol base currency, Type 2 - by interest, Type 3 - in the margin currency.
    *Swap data is updated every 24 hours."

• attiati
    válaszolt
    megtévesztett
    tehát alpari uk 4,37 pip, ironfx 1,91pip és a fent említett armada 1,71 pip?

fxpro-t néztem most, az 4,18 (4 digit)
    dukascopy 5,26 pip

mindig oda lyukadok ki, hogy nyitni kell végre egy dukas számlát

• Forex Gump
    válaszolt
    a try swap gyanusan jo.
    Az a gyanúsan jó ne tévesszen meg. Még az Ironnál is jobb pedig ők nem egy swap vitézek... Nézd meg Alparit. A tizedesek ne tévesszenek meg. Iron 1.91 pont de csak négy tizedes náluk a pár, ezért az eltérés. Öt tizedesnél az 19,1 lenne értelemszerűen, így hasonlítgasd őket. Remélem segítettem

Click image for larger version

Name:	usdtryswap.png
Views:	1
Size:	47,1 KB
ID:	149502

• Forex Gump
    válaszolt
    StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt még sosem figyeltem meg, hogy a hétvégén meglévő pozik után van dupla swap szerdán, vagy az aznapi pozik után?
    Az aznapi után, azaz ami szerdán nyitva van pozíció.

• StLui
    válaszolt
    Azt még sosem figyeltem meg, hogy a hétvégén meglévő pozik után van dupla swap szerdán, vagy az aznapi pozik után?

• Forex Gump
    válaszolt
    a try swap gyanusan jo. gondolom ez mar a hetvegi swap, csak az a kerdes, hogy punkosd miatt 3 vagy 4 napi?
    Aranyos Az instrumentum tulajdonságainál mindig az 1 napra érvényes swapot látod. A hétvégét legtöbb brókercég úgy oldja meg, hogy szerdán éjjel vonja le/adja oda a 3 napra való swapot.

• attiati
    válaszolt
    koszi szepen, jol hangzik. a tulajok lakcime, mobilszama is a kirakatban van, ha baj lenne?
    a try swap gyanusan jo. gondolom ez mar a hetvegi swap, csak az a kerdes, hogy punkosd miatt 3 vagy 4 napi?

ha kedden irok neked privatban, akkor meg tudnad nezni ujra legy szives?

• sorosgyuri
    válaszolt
    kellene egy brókercég:
    1. kiemelkedően jó swapok carry trade-hez (usdmxn, usdtry short)
    2. ingyenes ki és befizetés Skrillel (moneybookers)
    3. megbízható, valóban kifizeti a pénzt
    4. online számlanyitás
    első olvasásra sima ügynek tűnt találni ilyet, aztán mégsem az
    Nézd meg az Armadát szerintem:

1: elég jó swapjaik vannak
    2: a befizetés ingyenes Skrillen, kifizetés 1% költség
    3: sosincs gond velük, mindig fizetnek. Megbízhatóak. (<- talán az egyetlen broki, ahol a tulajdonosok vezetik és kiteszik magukat a kirakatba is. Nekem legalábbis ez nyomós érv volt a megbízhatóság szempontjából amikor számát nyitottam.)
    4: igen, online tudsz számlát nyitni.

megnéztem neked az aktuális swapokat a két párra amit kérdeztél:
    (Exchange számlán)
    Csatolt fájlok

• attiati
    válaszolt
    kellene egy brókercég:
    1. kiemelkedően jó swapok carry trade-hez (usdmxn, usdtry short)
    2. ingyenes ki és befizetés Skrillel (moneybookers)
    3. megbízható, valóban kifizeti a pénzt
    4. online számlanyitás

Working...
X