Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moncsicsi78
    válaszolt
    orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt tudja esetleg valaki, hogy mik a következményei, esetleg hátrányai, ha az OTP-s bankkártyámról utalok az XM-es számlámra? Az OTP nem számol fel költséget, mert vásárlásnak minősül a webes felületen keresztüli utalás, az XM szintén ingyen csinálja. Csak ugyan arra a kártyára kérhetem vissza a pénzt, az eddig tiszta. Mi van még, amire figyelnem kellene?
    Miért nem kérdezed meg az ügyfélszolgálatukat? Az a biztos. (Én pl. nem tudnék válaszolni erre.)
    Magyar is van, habár nem biztos, hogy a chat-en épp őt éred el, de e-mailben lehet keresni.

Szólj hozzá::

• orkati
    válaszolt
    Azt tudja esetleg valaki, hogy mik a következményei, esetleg hátrányai, ha az OTP-s bankkártyámról utalok az XM-es számlámra? Az OTP nem számol fel költséget, mert vásárlásnak minősül a webes felületen keresztüli utalás, az XM szintén ingyen csinálja. Csak ugyan arra a kártyára kérhetem vissza a pénzt, az eddig tiszta. Mi van még, amire figyelnem kellene?

• moncsicsi78
    válaszolt
    És a legkisebb méret a 0.01 lesz, ami 100 pipnél 10 cent?
    Igen.

Egyébkén pont úgy, mint a normál, dolláros számláknál. Minden pont úgy van. Ott is 0.01 lot esetén 100 pip elmozdulás 10 lesz, csak nem cent, hanem dollár.

• orkati
    válaszolt
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyi furcsaság lesz benne, hogy itt a depositot nem fogod 100-szor annyinak látni, tehát ha 1000$-t utalsz be, akkor nem látsz majd 100.000-et, hanem továbbra is 1000-et. Ez ne zavarjon meg, mert a kötésméret vagy kontraktusméret megfelel a centes számláknak.
    Szóval csak a "látvány" más.
    Berci már írta, hogy más, mint a többi centes számla, de nincs mihez viszonyítanom, sosem volt centesem Ez azt jelenti, hogy ha nyitok 1 lotot EURUSD-n, akkor 100 pip elmozdulás $10-nak felel meg? És a legkisebb méret a 0.01 lesz, ami 100 pipnél 10 cent?

• moncsicsi78
    válaszolt
    Na, nyitottam is egy mikró számlát, már csak az érvényesítésre várok, köszi a tippet Berci és Moncsi!
    Annyi furcsaság lesz benne, hogy itt a depositot nem fogod 100-szor annyinak látni, tehát ha 1000$-t utalsz be, akkor nem látsz majd 100.000-et, hanem továbbra is 1000-et. Ez ne zavarjon meg, mert a kötésméret vagy kontraktusméret megfelel a centes számláknak.
    Szóval csak a "látvány" más.

• orkati
    válaszolt
    Na, nyitottam is egy mikró számlát, már csak az érvényesítésre várok, köszi a tippet Berci és Moncsi!

• orkati
    válaszolt
    Úgy látom, az XM népszerű, nézem, köszi!

• moncsicsi78
    válaszolt
    szeretnék nyitni egy centes számlát, tudna valaki egy viszonylag megbízható brókert ajánlani? Ha van magyar nyelvű supportjuk, az jó pont, de igazából nem feltétlenül szükséges (a dukascopy-nak is van, de mintha nem is lenne).
    pl. Xm.com

EDIT: pont egyszerre írtunk.. sorry!

• Berci
    válaszolt
    Szeretnék nyitni egy centes számlát, tudna valaki egy viszonylag megbízható brókert ajánlani? Ha van magyar nyelvű supportjuk, az jó pont, de igazából nem feltétlenül szükséges (a Dukascopy-nak is van, de mintha nem is lenne).
    XM.COM/Micro számla.

• orkati
    válaszolt
    Centes számla?

Szeretnék nyitni egy centes számlát, tudna valaki egy viszonylag megbízható brókert ajánlani? Ha van magyar nyelvű supportjuk, az jó pont, de igazából nem feltétlenül szükséges (a Dukascopy-nak is van, de mintha nem is lenne).

• Ginew
    válaszolt
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..és nem rosszabbak a többi hasonszőrűnél...
    Ahogy látom akkor mindegy, h XM vagy XE.. lehet tesztelem a dolgot, mert ahogy írják, bármely számlatipusra van bónusz, tehát akkor ECN-re is.. ha van olyan... még csak most nézem majd át mi a kínálat..

• moncsicsi78
    válaszolt
    Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek az XM-nek nincs topicja, vagy más ne e is van? Nem találtam..
    Lényeg, hogy én nem ismerem őket, de most 100% bónuszoznak.
    ..és nem rosszabbak a többi hasonszőrűnél...

• demo
    válaszolt
    Itt van: link

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

• Ginew
    válaszolt

• Jano
    válaszolt
    dozse51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem Bandi.hut. Nem hiszem,hogy köze lenne hozzá.
    ha nem ismered miből gondolod h nincs köze hozzá?

Working...
X