Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi köze az átlag forgalomhoz az M1 chartnak.
    M5-ön meg H1-en más adatot látsz?
    USD párokon kb 2 trilliárd a forgalom most. Ami kb. a fele a normálisnak.
    az, hogy ekkora likviditásnál nem fog akkorát ugrani, mint amiről te beszélsz, messze a legforgalmasabb az fx cégek közül.
    Igen, bármily hihetetlen, M5-ön mást látok, az ötszörös forgalmat, mint M1-en. És képzeld, H1-en a 60-szorosa van.

Hozzászólás

ha van árjegyzés egy ECN cégnél, akkor ott kiüti elsőnek a TP-ét és utána tickel ott.
      ha időben beadta, és sorrakerült

Hozzászólás

• Talán volt ott kötés, árjegyzés, de nem fért bele a forgalomba, nem került sorra.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Még valami, a Dukas eu ról azt írták egy, ketten hogy állandóan csúszások vannak, gondolom úgy értették, hogy a többi ecn hez, meg a normálishoz képest.
          Talán a svájci Dukas jobb az eu snál.
          Én svájcinál vagyok, slippage rendszeresen előfordul, de náluk van slippage limit, így korlátozható, hogy mi az ami neked belefér. (sajnos sok mást próbáltam, és máshol se volt jelentősen jobb a slippage helyzet, de van ahol rosszabb. Ahol meg jobb volt, ott dukas jutalékának 2-3x-át kell fizetni, azzal együtt már az is rosszabb)
          Kellően nagy tőke/forgalom mellett hihetetlen jó a dukasnál a juti (na és erre még jöhet ügynökös cashback is)

EU elvileg mindenben ugyanaz (végrehajtás, árak tekintetében) mint a svájci...

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            az, hogy ekkora likviditásnál nem fog akkorát ugrani, mint amiről te beszélsz, messze a legforgalmasabb az fx cégek közül.
            Igen, bármily hihetetlen, M5-ön mást látok, az ötszörös forgalmat, mint M1-en. És képzeld, H1-en a 60-szorosa van.
            Áh. Tehát percenként 2000 lot a forgalom?

Hozzászólás

ha időben beadta, és sorrakerült
              Ez nem így megy.
              Ha nem adta be időbe akkor is max ott tickel de nem teljesül.
              Ha TP-ét meghaladja az ár, akkor az azt jelenti, hogy az aktuális ajánlatok magasabb szinten vannak mint az ő ajánlata.

példa:
              veszel 100-on
              TP 120
              aktuális árfolyamok amik változnak 118/119, 121/122, 122/123, 121/122, 119/120

Ha van 121-en ajánlat és nem volt 120-on, akkor ECN cégnél 121-en ki is ütött. Ha van kiszállási ár beállítva (TP v SL).
              Market Makernél általában 120-on tesznek ki és ha lefedeztek akkor zsebre teszik azt az 1-et.

Hozzászólás

Áh. Tehát percenként 2000 lot a forgalom?
                igen, ez az átlag, most épp alacsonyabb, 1400 körül

Hozzászólás

igen, ez az átlag, most épp alacsonyabb, 1400 körül
                  ok, így már értem.

mint mondtam nem azt mondom, hogy a cég nem jó vagy Iron szinten lenne
                  Csak annyit mondtam, hogy nagyon nem ECN, ennyi.

Egyetértek azzal aki azt mondja, hogy nagy tőkénél kifejezetten jó a költség.

Hozzászólás

ok, így már értem.

mint mondtam nem azt mondom, hogy a cég nem jó vagy Iron szinten lenne
                    Csak annyit mondtam, hogy nagyon nem ECN, ennyi.

Egyetértek azzal aki azt mondja, hogy nagy tőkénél kifejezetten jó a költség.
                    Honnan veszed, hogy nem ecn? És mit jelent nálad a nagyon nem?

Hozzászólás

• WiZARD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      EU elvileg mindenben ugyanaz (végrehajtás, árak tekintetében) mint a svájci...
                      Ezt nem rég vettem észre itt:

"Important Disclosure: Dukascopy Europe IBS AS is able to provide these lower commission fees by virtue of its agreement with Dukascopy Bank SA. On the basis of this agreement, Dukascopy Europe IBS AS receives remuneration by Dukascopy Bank SA in the amount of USD 10 per USD 1,000,000 traded by clients of Dukascopy Europe IBS AS."

Ez nem azt jelenti, hogy az EU-s Dukásoknak $10 kell fizetni pluszban minden $1.000.000 után a svájciakhoz képest?

Hozzászólás

• "Rating"-re szűrve, az első 5 helyen kétes hírű brókercégeket találni:

3. Forex Club, ami valahogy kötődik a már itt a fórumon is tárgyalt DCFX brókerhez.

A 4. 3TG Brokers (ex-3TG FX)-t meg nem tudom már ki, és hol kritizálta, hogy azok is valami magyar banda, és nem stimmel velük valami.

Hozzászólás

Honnan veszed, hogy nem ecn? És mit jelent nálad a nagyon nem?
                          Bocsi de nem kezdem újra, pont ezt írtam eddig le

Egyébként is ez kb olyan lenne ha tényleg belemennénk ebbe mint amikor egy olyan trader aki évek óta kereskedik mondja annak aki pár hónapja vagy egy éve kezdte, hogy ez a szakma nem veszélyes és könnyen lehet profitot realizálni. (és itt ne asszociáljunk, nem úgy értettem, hogy én vagyok az a trader)

Ha azt hiszed, hogy ECN és ezáltal jobban tudsz kereskedni akkor ECN

Hozzászólás

Bocsi de nem kezdem újra, pont ezt írtam eddig le

Egyébként is ez kb olyan lenne ha tényleg belemennénk ebbe mint amikor egy olyan trader aki évek óta kereskedik mondja annak aki pár hónapja vagy egy éve kezdte, hogy ez a szakma nem veszélyes és könnyen lehet profitot realizálni. (és itt ne asszociáljunk, nem úgy értettem, hogy én vagyok az a trader)

Ha azt hiszed, hogy ECN és ezáltal jobban tudsz kereskedni akkor ECN
                            nem ezt írtad eddig le, csak érvek nélkül, hogy nem ecn. Ha elkerülte volna a figyelmemet, ismételd meg. Nagyon emlékeztet ez az érvelés Zoliéra, aki ugyan még a platformot sem ismerte, de már okoskodott. Aztán amikor elmagyaráztam neki, mi van, a fórumon az ellenkezőjét írta. Írd le, miért nem az, utána azt, tudsz-e szerinted is ecn-t, aztán én jövök.

Hozzászólás

nem ezt írtad eddig le, csak érvek nélkül, hogy nem ecn. Ha elkerülte volna a figyelmemet, ismételd meg. Nagyon emlékeztet ez az érvelés Zoliéra, aki ugyan még a platformot sem ismerte, de már okoskodott. Aztán amikor elmagyaráztam neki, mi van, a fórumon az ellenkezőjét írta. Írd le, miért nem az, utána azt, tudsz-e szerinted is ecn-t, aztán én jövök.
                              Nekem a TP felett tickel az árfolyam párszor az elég.

Engem is emlékeztet sok mindenre a stílusod, mégsem degradállak téged

Hozzászólás

Nekem a TP felett tickel az árfolyam párszor az elég.

Engem is emlékeztet sok mindenre a stílusod, mégsem degradállak téged
                                ez bizony nem érv.
                                Na mesélj, mire emlékeztet a stílusom?

Hozzászólás

Working...
                                X