Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://bonus.caesartrade.com/?gclid=...FSbHtAodY3cAUA
    Ők mondták:
    "Ha találsz jobb forex bróker ajánlatot, kapsz 100 dollárt."
    Vélemény?
    http://www.forexpeacearmy.com/public...aesartrade.com
    Ajánlom ALAPOS átolvasásra... Egyébként ez a 400% bónusz ajánlat már a kő kemény SCAM kategória szerintem...

Hozzászólás

• Csak a 400 miatt nem biztos hogy csaló.
      Ha általában profitos vagy akkor nem veszted el a bónuszt, ha meg vesztes akkor a rendszer kiszűri hogy érdemes ellened fogadni és a bónuszt hozzájuk bukod el.
      Elvileg működhet, ha nekem lenne brókercégem én adnák sharing bónuszt 400% al.

Hozzászólás

• A DeGiro-val kapcsolatban van tapasztalata vkinek, a neten lévő infok alapján érdemes náluk számlát nyitni?

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/premium/a_sv....4.210170.html

Azért van arcuk az xm-nek, ironnak odaszólni egy worldspreads-es balhé után
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            http://www.portfolio.hu/premium/a_sv....4.210170.html

Ezt hol olvasod?

Hozzászólás

• AlfaTrader ről tudtok valamit? Van topikja?
              Nem találtam.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                AlfaTrader ről tudtok valamit? Van topikja?
                Nem találtam.
                Mit szeretnél tudni róla? Hátha tudok segíteni, ha pontosítasz. Amúgy sima white label-je az fxcm-nek.
                HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Mit szeretnél tudni róla? Hátha tudok segíteni, ha pontosítasz. Amúgy sima white label-je az fxcm-nek.
                  ennyi pont elég is, köszi! a gazdájával se vagyok kibékülve, annál meg jobb ugyebár nem lehet.
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ezt hol olvasod?
                    "A forex iparág két alapvető csoportra osztható. Vannak market maker, avagy kókler bróker cégek, melyek úgy működnek, mint egy fogadóiroda. Ezek a cégek ügyfeleik ellen kereskednek, mert az ügyfél tőlük vesz, nekik ad el. Vigyázat, az ilyen cég igazi nyeresége akkor keletkezik, ha az ügyfél bukik! Ismertetőjegyek: sok bónusz ajánlat, ciprusi bejegyzés."

Első sárga mezőben.

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ennyi pont elég is, köszi! a gazdájával se vagyok kibékülve, annál meg jobb ugyebár nem lehet.
                      Én is csak ezt tudom mondani.

Hozzászólás

"A forex iparág két alapvető csoportra osztható. Vannak market maker, avagy kókler bróker cégek, melyek úgy működnek, mint egy fogadóiroda. Ezek a cégek ügyfeleik ellen kereskednek, mert az ügyfél tőlük vesz, nekik ad el. Vigyázat, az ilyen cég igazi nyeresége akkor keletkezik, ha az ügyfél bukik! Ismertetőjegyek: sok bónusz ajánlat, ciprusi bejegyzés."

Első sárga mezőben.
                        Értem én, de azért az mégsem ugyanez:
                        David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hozzászólás

• Szerintem meg pont ugyanaz, mert ők is tudják, hogy itthon az xm és az iron mekkora részesedéssel bír, de nyíltan nem írhatják le.

Én kipróbáltam még 3-4éve, azóta kb minden ismerősöm panaszkodott rájuk, nekem a requote-okból lett elegem anno. Pedig szerettem a Trading Stationt. Ezek után alfatradert döntse el mindenki maga, szerintem csak drágább is lehet, mint a sima fxcm. A cég mondjuk stabil háttérrel rendelkezik, tőzsdén jegyzett, most is kihúzták a bajból.

Hozzászólás

Szerintem meg pont ugyanaz, mert ők is tudják, hogy itthon az xm és az iron mekkora részesedéssel bír, de nyíltan nem írhatják le.
                            .

Itt most nem az a kérdés, hogy mely magyarországi brókerek az MM-ek, azt tudjuk pontosan.
                            Szerintem az idézett rész teljesen általános megfogalmazás. De ha nem az lenne is, addig, amíg konkrét neveket nem írnak le, nekünk lehet gyanúnk erre vagy arra a cégre, de az csak feltételezés.
                            Nagy a különbség a tény és a feltételezés között.
                            Nem védem egyiket sem, most nem erről van szó.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Itt most nem az a kérdés, hogy mely magyarországi brókerek az MM-ek, azt tudjuk pontosan.
                              Szerintem az idézett rész teljesen általános megfogalmazás. De ha nem az lenne is, addig, amíg konkrét neveket nem írnak le, nekünk lehet gyanúnk erre vagy arra a cégre, de az csak feltételezés.
                              Nagy a különbség a tény és a feltételezés között.
                              Nem védem egyiket sem, most nem erről van szó.
                              Igen, ebben igazad van, egzaktul nincs leírva. Ha erre gondolsz, akkor igen, "erősen" fogalmaztam, elismerem. De a paradoxon az, hogy mi tudjuk, kiknek szól a feltételezésünk, csak épp a cikk legtöbb olvasója (akik valószínűleg kezdők, nem jártasak a forex témában) ezért az xm-et, iront, és a többi ciprusi céget elkerüli, ami etikátlan szerintem. Nem arról van szó részemről sem, hogy védjem a ciprusi cégeket (bár voltam Cipruson, és kedvesek voltak mindenhol velem), de ezt így kijelenteni, hogy "csalók", nem szép dolog.

Egyik, általam nagyra tartott ember azt mondta nekem: sose azzal fogok tudni segíteni valakin, ha megmondom, ez ezért meg azért rossz, hanem a cselekedeteimmel példát mutatok nekik.
                              Tudom jól azonban, hogy a pénz világában, a pénz körül a legtöbb ember megőrül és olyanokat tesz meg a pénzért, amik elképesztőek.
                              Szokták mondani, hogy ha egy embert meg akarsz ismerni, adj neki pénzt és hatalmat.
                              Kicsit elkanyarodtam a témától, de így gondolom.
                              Egyszóval: kár áttételesen is fikázni a másikat. Arról nem is beszélve, ismerek ciprusi céget, akik korrektek!

Hozzászólás

Szokták mondani, hogy ha egy embert meg akarsz ismerni, adj neki pénzt és hatalmat.
                                Kicsit elkanyarodtam a témától, de így gondolom.
                                Egyszóval: kár áttételesen is fikázni a másikat. Arról nem is beszélve, ismerek ciprusi céget, akik korrektek!
                                Ezekkel nagyon egyetértek!

Hozzászólás

Working...
                                X