Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• harzol
    új témát indított: Melyik brókercéget érdemes választani?

Melyik brókercéget érdemes választani?

Úgy gondoltam érdemes nyitni egy témát a konkrét brókercégektől függetlenül, ahol megvitathatjuk, hogy melyik brókernek mik az előnyei és a hátrányai.

Melyik brókercégnek van a legjobb online kereskedési rendszere, stb...?

Természetesen az árakról is érdemes szót ejteni, de brókercég specifikus kérdésekről a cég saját témájában beszélgessünk.

• flyati
    válaszolt
    https://www.theguardian.com/business...-firms-profits

Szegény broker cégek

Szólj hozzá::

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Ez olyan mint a roman politikaban, azt hiszi az ember, hogy rosszabb mar nem lehet es akkor bummm, az elet racafol... megmondom mi lehet rosszabb annal, hogy bedol a broker es fuccs a tokednek: ha mielott bedolne a broker es fuccs a tokednek, meg az adot is kifizetted arra az $5 profitra amit a 200 dollaros szamlan csinaltal... akkor fogod csak igazan rosszul erezni magad.

• Huntraders
    kommentálta válaszát
    Nem igazán értem hogyan jön ide az adózás, annak feltételeit nem a brókercégek határozzák meg...

• Tardief
    kommentálta válaszát
    Azon kívül, hogy bedőlhet és futhat az ember a pénze után van velük egyéb probléma?(Nem mintha nem volna elég...)
    Olyasmikre gondolok, mint például az adózás.
    Ennyi pénzzel más brókereknél nem túl kedvezőek a feltételek.

• Huntraders
    kommentálta válaszát
    Nekem ugyanaz, mint a többi ciprusi brókercégről (pl. IronFX), arról itt olvashatsz bőven!

• Tardief
    kommentálta válaszát
    Markets.com-ról mi a véleményetek?

• Jano
    kommentálta válaszát
    http://ersteinvestment.hu/hu/erste_o...ereskedes.html

• Huntraders
    kommentálta válaszát
    Szia Tardief,

én azt gondolom 200 dolláral elkezdeni kereskedni értelmetlen. Ez egy olyan apró összeg, ami kizár egy csomó lehetőségből. Megfelelő pozíciómenedzsment gyakorlása, szűkül a termékek köre, megnő a költséged. Ezt inkább szerencsejátéknak hívják (pl bináris opció). Én nem szeretnélek lebeszélni erről. Ha ki szeretnéd próbálni magad, akkor próbáld meg, hisz ennél több pénzt nem veszíthetsz és cserébe megkapod azt az érzést, hogy a saját pénzed fölött dönthetsz.

Üdv,
    Huntraders

• AlpinForex
    kommentálta válaszát
    Szia!

A belinkelt oldalon az ajánlott forex brokerek közt is van olyan, akinél 200 dodo a minimum deposit. De ha már az oldalon vagy érdemes lenne előbb elmélyülnöd a tartalomban, mert magyar nyelven ennél átfogóbb, rendszerezettebb és zseniálisabb oktató anyagot nem ismerek. Ráadásul ingyen. Respekt a háttérbe húzódó alkotónak, szerénysége, tudása szerintem példa értékű.

PS. És most lehet köpködni, hogy reklámozni merészelem... :-(

• Tardief
    kommentálta válaszát
    Szia!

Köszönöm a listát.
    Úgy gondolod, hogy ennyi pénzzel semmi értelme nincs elkezdeni?
    A "kizárólag demora" kategóriát én úgy értelmezem, hogy nem ajánlottak.

• Huntraders
    válaszolt
    Tardief eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Day trade-hez keresek brókert. Főleg részvények, árucikkel kereskedés érdekelne. Jó pár demo számlát nyitottam már, de nagyon különböznek az egyes felületek, így szeretnék azon a platformon gyakorolni, ahol végül az éles számlámat is megnyitom majd.
    Tudnátok ajánlani olyan brókert ami megbízható, jó árakkal dolgozik, nem lesznek gondok az adózással és van demo számla lehetőség?
    Nem szeretnék 200 dollárnál nagyobb összeget befektetni.

Minden segítséget előre is köszönök!
    Szia Tardief,

Ha nem szeretnél 200 dollárnál nagyobb összeget befektetni, akkor azt mondom, hogy édesmindegy. Összegyűjtöttem pár releváns céget, a neked valók talán "kizárólag demora" kategória alatt vannak.

https://huntraders.com/hu/brokervalaszto

Üdv,
    Huntraders

• Tardief
    válaszolt
    Sziasztok!

Day trade-hez keresek brókert. Főleg részvények, árucikkel kereskedés érdekelne. Jó pár demo számlát nyitottam már, de nagyon különböznek az egyes felületek, így szeretnék azon a platformon gyakorolni, ahol végül az éles számlámat is megnyitom majd.
    Tudnátok ajánlani olyan brókert ami megbízható, jó árakkal dolgozik, nem lesznek gondok az adózással és van demo számla lehetőség?
    Nem szeretnék 200 dollárnál nagyobb összeget befektetni.

Minden segítséget előre is köszönök!

• Jano
    kommentálta válaszát
    oanda.com

........................

• csabuj
    válaszolt
    Sziasztok,

szeretném kérni a segítségeteket ha ismertek olyan forex brókert, aki befizetésnek elfogad paypal-t, kérlek írjátok meg.

Köszi szépen!

Working...
X