Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• harzol
    új témát indított: Melyik brókercéget érdemes választani?

Melyik brókercéget érdemes választani?

Úgy gondoltam érdemes nyitni egy témát a konkrét brókercégektől függetlenül, ahol megvitathatjuk, hogy melyik brókernek mik az előnyei és a hátrányai.

Melyik brókercégnek van a legjobb online kereskedési rendszere, stb...?

Természetesen az árakról is érdemes szót ejteni, de brókercég specifikus kérdésekről a cég saját témájában beszélgessünk.

• MyBusiness
    válaszolt
    Click image for larger version

Name:	Screenshot_20190822-162643_Samsung Internet.jpg
Views:	1
Size:	175,4 KB
ID:	186206

Leaprate most.

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Azért az is tanulságos, h nem a tőzsdéről kértek felvételt.

• independence
    kommentálta válaszát
    Köszönöm. Tegnap előtt már elküldtem egy másik fx bróker chartjáról a képet. Ezután hirtelen megszűntek a szerver idő okozta gondok, és ők is meg tudták oldani a problémát.

• shortosgyula
    válaszolt
    Ez az ampfutures határidős dax h1 chartja, és magyar idő szerint 02.15 kor indul a kereskedés https://www.mql5.com/en/charts/10550...lobal-clearing

• independence
    válaszolt
    independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Van egy kis gondom az egyik brókernél. A dax kereskedési ideje megváltozott és így 03:30 (szerver idő) kezdődik a kereskedés. Így a H1-es gyertyák nem egész órától mennek egész óráig, hanem óra 30-tól óra 30-ig. Mondanom sem kell, hogy így teljesen más a kép. A bróker azt mondta, hogy az Eurextől így kapják az árakat. de ezt egyszerűen nem hiszem el. H4-es idősíkon ugyanez a helyzet csak 4 órás időtartamban.
    pl.: egy H1-es gyertya nem 10:00-11:00 megy, hanem 10:30-11:30.

Megnéztem más fx brókernél, ott az első H1-es gyertya csak fél órát megy, és utána minden megy normálisan.
    Nálatok ez hogy van? Vagy aki tőzsdén kereskedik, ott valóban óra 30-tól óra 30-ig tart egy H1-es gyertya?

Köszönöm.

A bróker megkért, hogy küldjek képernyőfotót más bróker dax chartjaról, ahol egész órától egész óráig mennek a gyertyák. Két nappal később hirtelen nekik is sikerült megoldani.

• independence
    kommentálta válaszát
    Sejtettem, mivel más fx brókernél is „normál”. Köszönöm.

• Forex Klub
    kommentálta válaszát
    https://www.youtube.com/watch?v=bVXDZYDkCUM

https://www.youtube.com/watch?v=LHN4c8mchF8

• bb1122
    válaszolt
    Sziasztok!
    Olyan online bróker céget keresek, amelyik az alábbi feltételeknek eleget tesz:
    1.) lehetőség van tbsz számla nyitására
    2.) magas tőkeáttétellel lehet kereskedni
    3.) megbízható
    4.) adózáshoz szükséges papírok lekérhetőek
    Segítséget előre is köszönöm!

• MyBusiness
    válaszolt
    independence:

A tőzsdén "normálisan" megy, itt láthatod a tőzsdét.

• Chucky
    kommentálta válaszát
    Itt igazabol arrol van szo, hogy a jegybankok atveszik az ESMA intezkedeseit, de nem tudom, hogy ebbe beleegyezik-e mindenki. Itthon ez csak a concordera es tarsaira vonatkozik. Az angol brókerekkel nem tudom mi lesz, írtam a maxinak ezzel kapcsolatban.

• rpr
    kommentálta válaszát
    Ugyanezt akartam en is kerdezni.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    A külföldön bejegyzetteket miként korlátozza? Blokkolja a neten? Hmmm.

• Megalith
    válaszolt
    "Az európai hatóság után az MNB korlátozza tovább a CFD-k forgalmazását. A jegybank azt követően lépett, hogy lezárult a CFD-vel és bináris opcióval kapcsolatos uniós termékintervenció, s a feladatot a nemzeti felügyeleti hatóságok vették át - közölte az MNB." https://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtok...-forgalmazasat

• Chucky
    kommentálta válaszát
    Most akkor mi van? Az LMAX nem vette vissza....
Working...
X