Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fxandthedax
    válaszolt
    Sziasztok, két brókercég után szeretnék érdeklődni, az egyik az Alfatrader ( a portfolio.hu cége) a másik pedig az ultrafx.hu által nyújtott LMAXos számlanyitás. Mi lett ezekkel a cégekkel, nem látom az eddigi szolgáltatásaikat.

Szólj hozzá::

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Igen, ezért érdemes több terméket, piacot figyelni és akkor könnyebb jobb helyzeteket találni.

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Nehéz mert egy (számunkra) rendszer nélküli mozgású napon hajlamos az ember addig nézni a chartot amíg elfáradva csak belelátsz valami setupot és kössünk már valamit alapon jön is a vesztő. Mintha a vadász kiülve a vadászlesre hajnalban lábon lőné magát "lőjjünkmárvalamit" alapon

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Bizony, lényegében ezeken múlik, ki a jó trader. Türelem, és fegyelmezettség. Nagyon nehéz megállni, hogy egy semmirekellő napon ne nyúljunk hozzá. Nekem legalábbis.

• Chucky
    kommentálta válaszát
    pont ezeken a napokon szoktam rommá bukni magamat, szerencsére ma rá sem néztem még

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Az egyik legnehezebb feladat kibírni azt, hogy az ilyen harmatgyenge mozgású napokon ne kössek semmit. Ne ilyenkor csináljak DD-t mert annak az égvilágon semmi értelme.

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Chucky így van, minél több a tréd, annál több a hibalehetőség is, és a vége egy overtrédelt nap, amitől el is fáradsz és még pénzt se keresel (és még az a jobbik eset). Nem túl jó üzlet. Ez a ma délőtti piac mennyire gáz már

• Chucky
    kommentálta válaszát
    shortosgyula igen, nekem a magas költség mellett lankad a figyelem, jönnek az overtradek, nem zárom a vesztőt, revenge tradek... limitálni kell a tradeket, nem is értem a prop cégeknél, hogy tudnak napi több ezer round turnt forgatni, reggeltől estig

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Biztosan lehet skalpolással, sok tréddel is sokat keresni, viszont nekem a napi max néhány tréd vált be, ha sok a tréd, nem a költség lesz a fő probléma.

• Chucky
    kommentálta válaszát
    shortosgyula lehet sok traden sokat nyerni és sokat veszteni is nem mindegy a költség az egyenletben

• moneymentor
    kommentálta válaszát
    Recefice bumm, bumm, bumm … keményen beszóltál… de nyugodt vagyok.
    Pedig csak néhány kérdéssel megpróbáltam felméri a valós ügyféligényt (tudod, ezt így szokták csinálni pénzügyi szolgáltatóknál), hogy segíthessek.
    A fórumon meg ránézésre ajánlanak konkrét brókert költségérzékeny profiknak, akik 11 év után se tudják merre induljanak.
    Hát akkor sok sikert.

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    a komolyan daytradelést trade darabszámban mérik?

• Chucky
    kommentálta válaszát
    ha komolyan daytradelsz, akkor fél nap alatt össze lehet hozni ennyi jutit, egy trade 2x1$, napi 3-4 tradem simán van, volt olyan nap, hogy 60$ jutalékot fizettem 30 tradeből, szóval szerintem nagyon elenyésző, ha megtermelsz ennyi jutalékot, akkor ingyenes a számlavezetés, egyedüli költségeid az FX váltások, adat havidíjak, illetve kiutalási díj, adók, jutalékok a kereskedések után

• recefyce
    kommentálta válaszát
    pízmentor.... Nyugodjál meg, attól majd megnyugszol!
    Chucky... Köszi. Igen, valami ilyesmi kezd körvonalazódni előttem is, hogy 2000$ alatt nagyon kínlódás lenne. Csak ne lenne az IB-nél havi min. fix 10$ költség...

• Chucky
    kommentálta válaszát
    IB, random capital. 2000$ kell, ha amerikai részvénnyel akarsz kereskedni, magyarral szerintem ez alatt is lehet, de live adathoz megint kell a 2000$, ez alatt szerintem nem sok értelme van kereskedni.
Working...
X